176
"My ze szwagrem nie takie rzeczy klepaliśmy po pijaku". Jak widać to nie tylko domena Polskich szwagrów, ale też szwagry w Rosji dają rade.
Dodano: , wyświetleń 45857
Strona główna


przemekczech
ponad 14 lat temu
What the k$^@a FUCK !? CO TO ZA MUZYKA?!
mistrzu1
ponad 14 lat temu
Haha zal mi was^^ a ja sie ciesze ze jest on na milanosie bo dzieki niemu jest tu wiele fajnych filmow.poprostu daje duzo fajnych filmow !a wy odrazu ze to niesparwiedliwe itp...
Mrozik1988
ponad 14 lat temu
Sami do konca nie wiecie czym jezdzicie i glupoty gadacie.To jest przynajmiej dobrze zrobione,a u nas klient by nawet nie chcial blotnika kupic i kazal tone szpachlu walic.
elbolo
ponad 14 lat temu
Lubie Placki
adiAdrianadi
ponad 14 lat temu
A najśmieszniejsze z tego wszystkiego że pójdzie za niezłą kasę
ISO
ponad 14 lat temu
nie mogli tak zrobic z tupolewem
dmarcin88
ponad 14 lat temu
no wlasnie chyba tak samo z nim zrobili....
p.s. w Poznaniu takie same mozecie kupic samochody
ISO
ponad 14 lat temu
nienawidzę tej piosenki ona jest jakaś po...walona
kkoziolekk
ponad 14 lat temu
1.56 słychać strzały
Czupur82
ponad 14 lat temu
wszystko ładnie i pięknie wygląda...ale bym do tego nie wsiadł za żadne skarby ;>
guido1970
ponad 14 lat temu
Sami eksperci,skąd wy dzieci czerpiecie taką wiedzę?
Przecież chyba nie ze szkół,bo o ile mi wiadomo to podstawówki i gimnazja nie nauczają w kierunkach motoryzacyjnych.
Januseek
ponad 14 lat temu
czy on nie był bity?
nieeeeee
pitermich
ponad 14 lat temu
Kamilo i tak jestes kseroboy
Bartek1771000
ponad 14 lat temu
To nie tylko milanos wejdzcie na kiepa to na glownej tez zobaczycie kiepy samego johnegobrawo
kokfa2
ponad 14 lat temu
zaj@%ste
mlody1454
ponad 14 lat temu
Specjalnie się zarejestrowałem aby dodać komentarz, ponieważ czytając niektóre komentarze śmiać mi się chce z głupoty ich autorów. Co prawda blacharzem nie jestem, ale jestem lakiernikiem (zawód wyuczony, dyplom czeladniczy) i takie roboty nie robia już teraz na mnie większego wrażenia, gdyż kilka razy widziałem takie cos na żywo. Samochód się złamie w pół przy zakrętach czy wypadku ?! zastanówcie się, przecież podłoga nie była z dwóch połówek spawana, tylko jest to całość. Dach wycięty i drugi wspawany - jak dobrze wymierzone i spasowane to czemu nie ? - sam jeździłem samochodem z przeszczepianym dachem przez ponad 3 lata, wchodziło się w zakręty z różnymi prędkościami i nic się nie rozleciało. Jedyne do czego można się przyczepić to przeszczep przedniej lewej ćwiartki, ale jeżeli blacharz był dobey wiedział co robi i zrobił to z głową to nie mam nic przeciwko. Myślicie że karoseria nowego samochodu jest wytapiana i w całości tak po prostu wchodzi na linię montażową ? nie. Samochód nawet nowy jest spawany z różnych elementów, tylko że łączenia nie potrzebują szpachli.
Wracając do roboty - jeśli auto jest spawane w połowie podłogi to już strach jest czymś takim jeździć bo faktycznie moze się coś rozlecieć, ale tutaj jak już pisałem podłoga z tego co widze jest nie ruszona (chyba że nie zauważyłem).
Podsumując - jeśli blacharz jest dobry i wie co robi to takie auta nie są groźne. Wolałbym tak zrobiony samochód niż jakiego zgnitego 20-letniego szrota. Tyle w temacie.
gluch34
ponad 14 lat temu
nie masz racji samochód nowy nie jest spawany lecz zgrzewany .Samochód to nie jest jedna konstrukcja to jest kilka blach zgrzewanych ze sobą coś takiej układanki i jeżeli sie je dobrze zespawa to na pewno bedzie mocniejszy niż zgrzew
pironet12
ponad 14 lat temu
ale piszesz bzdety....przetnij nowy słupek w samochodzie to zobaczysz kilka warstw blachy a jesli ktos to potem spawa to spawa po zewnetrznej tylko wiec srodek nie trzyma,jesli bys był faktycznie wyuczony w kierunku motoryzacji to wiedział bys ze SZTYWNOSCI w aucie nadaje i pilnuje WŁASNIE DACH i racja jest ze po niedługim okresie zacznie pekac na tych spawach a przy najmniejszej kolizji auto sie rozpadnie.Niestety takie praktyki sa czeste u nas w kraju
wojtekrgce
ponad 14 lat temu
Masz 100% racji! Jeśli naprawa blacharska jest wykonana dobrze, a widać na filmie, że jest na prawde dobrze i starannie wykonana to nie widze żadnych przeciwwskazań. Apropo słupków które mają kilka warstw - na filmiku widać, że wszystkie są starannie spawane. Lepsze to niż klepanie pomiętej blachy.
wojtekrgce
ponad 14 lat temu
1:59 jest pokazane jak spawa warstwy słupka.
f...eponad 14 lat temu
Facet dobrze gada ale dzieci na Milanosie i tak powiedzą Ci zawsze swoje
pozdro
Czupur82
ponad 14 lat temu
mlody...jeżeli chciałbyś takim samochodem śmigać z rodziną na wakacje to powodzenia ci życzę ;>
suchylasek
ponad 14 lat temu
Widać co to wytrzymałość materiałów i podstawy konstrukcji maszyn nie miałes w szkole i nie wiesz że kazde spawanie powoduje inne rozłożenie sił na całej karoseri auta , prostowanie i klepanie stef zgniotu w przypadku wypadku ... nie chiałbym żeby np. podłużnica wbiła się we mnie zamias się pozginać i przyjąć wiekszość sił w strefy zgnitu które wyklepaliśmy i pospawaliśmy.
Pozdrawiam wszystkich blacharzy i lakierników tzw. "lepiaków"
deadzio
ponad 14 lat temu
chłopie jakie kilka warstw :] słupki np z dachem są spawane z 2 elementów, dachu i szkieletu oba elementy robi sie w prasie a potem robot je zgrzewa(spawa) miejscowo, niektóre elementy są spawane ręcznie. A karoserie samochodów składają się z paneli czyli kawałków róznych częsci samochodów ;p na jutubie pełno jest filmików z taśm montażowych
macior19
ponad 14 lat temu
Zobaczcie sobie na strone główną kto wiekszość filmików dodał oczywscie koleś o nicku "JestemHardkorem2561"
onimusha
ponad 14 lat temu
Bezwypadkowy, od kobiety, nie palone w środku...
kuba8901
ponad 14 lat temu
przebieg 120 tys
milano
ponad 14 lat temu
Pewnie zaj@%iscie tnie opony
Atrycze
ponad 14 lat temu
śmiech na sali z tym JestemHardcorem2561, chyba podpisal kontrakt z adminem na dodawanie jego filmikow na glówną
Untraceable
ponad 14 lat temu
Też mnie to wnerwia. Może gdyby przez tydzień nikt nie dodawał komentarzy ani nie oceniał filmików dodawanych przez "JestemHardcorem2561, to może admin doceniłby wkład pracy również innych użytkowników strony.
kornel0700
ponad 14 lat temu
Ku*&a ale ku^&a opis ,to ze JA PIe^^ole suchar w gebie jak to przeczytałem BLEEEE fuu
ekspert
ponad 14 lat temu
W Opocznie robia to samo, jest grupa cwaniakow co z kompletnego szrotu robia auta bezwypadkowe, glownie Skody. Odradzam kupno samochodu z tamtej okolicy
adziklol2
ponad 14 lat temu
Gowno a nie glowna!
flaberone
ponad 14 lat temu
aaaaa znowu slysze ta muzyke aaa
bartol92
ponad 14 lat temu
"Andrzeju wyklepiemy" "Śprajem"
Cockroach
ponad 14 lat temu
altus1992 a samochody z fabryki są nitowane czy odlewają je w całości?
masakrator
ponad 14 lat temu
masakrator
admin to stara ku*****wa usówa każdy mój dodany film!!!!
ty cwelusiu jeden jee***any przez stado murzynów co było nie tak w tym filmiku:
Materiał youtube
masakrator
ponad 14 lat temu
Kamillo
ponad 14 lat temu
Może Admin to nie cwelus, ale wkurwia mnie to że ja dodaje fajny filmik który ma dobre noty i zostaje w archiwum a k$^@a inni chłam j@%any dają i odrazu na główną.
kruki
ponad 14 lat temu
Zgadzam się z wami a najbardziej podejrzanym typkiem jest "JestemHardkorem"...
masakrator
ponad 14 lat temu
nom mój mial ok 10 lapek w gore i ta piz**da ulizana go wykasowala, pies ci matke je*al
guido1970
ponad 14 lat temu
altus1992,jak masz pisać bzdury to lepiej nic nie pisz,jaka konstrukcja dachu?, jakie wchodzenie w zakręty???, co ty dziecko jarasz w ogóle??????
PanTomasz
ponad 14 lat temu
ale jarania proszę do tego nie mieszać. on ma po prostu bujną, zbyt bujną wyobraźnię...
szumki44
ponad 14 lat temu
no normalnie auto na zlom sie nadaje po takim zabiegu nie wierzysz? wez sobie pudelko po zapalkach uderz w sciane i odegnij i to co odgieles wyglada nadal jak podelko po zapalkach ale uderz lekko to zobaczysz jak sie pognie.... prosty test
tyle ze auto zawsze pracuje kazda nierownosc na drodze przenosci sie na bude ... nie po to montuje sie rozporki ktore usztywnia lekko bude ...
Wnuk
ponad 14 lat temu
Za coś takiego powinny być porządne kary. Tak samo za cofanie liczników.
Gliwa
ponad 14 lat temu
A za takie pie^$#lenie dożywocie. Przynajmniej by wszystkich tych polityków pozamykali.
Skąd wiesz jakie mieli plany co do tego auta ?
PanTomasz
ponad 14 lat temu
Gliwa! ty jesteś wprost po.pier.do.lony! Ten samochód nadawał się wyłącznie na żyletki! Całe nadwozie straciło sztywność i nawet przy małej stłuczce konsekwencje mogą okazać się tragiczne!
ps; jesteś niedoinformowanym kretynem...
pigment8
ponad 14 lat temu
składak.....jak mój komputer Ś.P
LuZaK16x
ponad 14 lat temu
Potem takie auto przy wypadku na pół się składa...
altus1992
ponad 14 lat temu
Nawet i bez wypadku. Naruszenie konstrukcji dachu, i podczas wchodzenie kilka razy ostrzej w zakręt w końcu się złamie. Samochód "pracuje" na dziurach, w zakrętach i w ogóle. A tutaj pracować będą spawy o w końcu pękną.
gluch34
ponad 14 lat temu
Szczerze to nie takie masakry widziałem jak są robione to jest pikuś, ale na prawde każdy uważa ze rosja to jest kraj w którym nic nie jest pożądnie zrobione, ale na tym filmiku widze ze no cudnie, nic nie bedzie znać po malowaniu , tam też są Wachowcy .
bochen666
ponad 14 lat temu
Mają rozmach sku*wysyny
expainder
ponad 14 lat temu
dokładnie
Miarkee
ponad 14 lat temu
Potem Allegro: Stan bardzo dobry nie bity ;d