|
|
Dokończ zdanie:
Wykop jest gorszy od Milanosa, ponieważ...
+: kvlr
@lisekpro: nie ma tam liska laszy heniutka i mnie
+: lisekpro, heniiutek666
@wiekopomny: Tak jak wcześniej pisałem. Średnio inteligentny szympans wie, że podstawą pracy policji jest legitymowanie celem ustalenia tożsamości itp. Dorosły człowiek podaje dane, dokument i tyle, a nie zachowuje się jak rozkapryszony bachor. Jeżeli poczuje że policjanci przekroczyli, niedopełnili obowiązków to zawsze można złożyć zażalenie na tryb i sposób podjęcia interwencji w ciągu 7 dni do najbliższego rejonowo prokuratora. Proste? To zachowanie właśnie nazwałem - dorosłym
@heniiutek666 Milanos jest francuski, a więc jest przeciw Polsce, czyli przeciw PiS ...
We Francji trwa wojna, francja staje się bardzo szybko krajem muzułmańskim i teraz uderza w Polskę. Trwa wojna o umysły polaków, myślałem nad PO, ale chyba będzie jednak PiS w głosowaniu.
Stąd pewnie te wszystkie boty co się pojawiły.
+: bednarz2000, Lasha
@fanzonun:
Fonzun, o co chodzi z tym filmem o pijanej matce i 1400 głosami na "tak" od osób niezarejestrowanych ? I te nowe kobitki komentujące...
To jakiś społeczne doświadczenie ?
I jak można tu głosować nie będąc zarejestrowanym ?
Wiem, że dużo pytań dlatego dam Ci trochę czasu na odpowiedź.
Pozdro 600 na rejonie.
@heniiutek666: Popatrz na mapę wydatków i np. program 500+ i inne wydatki. Ogólnie w roku 2017 wyszliśmy 18 miliardów zł na minus, a z roku na rok ta kwota systematycznie rośnie.
Niestety jestem zielony i nie mogę dać Ci linków na miniblogu np. do sejmu, albo całego budżetu Państwa i na co on został wydany co do złotówki
@Magdalena659: Barawo pani Magdaleno. Lepiej, żeby poszły do domu dziecka i całkiem się zmarnowały, niż ciężko pracujący Tata miał się nimi zająć. Czy Ty myślisz, że ten ojciec nie jest też ofiarą tego wycierucha. To jeszcze trzeba go dodatkowo sponiewierać z dziećmi ?
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Ewelina917
ponad 7 lat temu
Z miejsca powinni jej zagrozić zabraniem dzieci sugerując się przymusowym leczeniem, bo ta kobieta nawet nie jest w stanie sprawować opieki nad dziećmi-dno.Ojciec zamiast być bardziej odpowiedzialnym rodzicem od małego pokozuje dzieciom patologię w postaci ich matki przy tym jeszcze używa takich sformułowań, że aż się nie chce się tego słuchać a co dopiero na to patrzeć. Jedyne co go trapi to zasiłek 500 + podejrzewam, że nie zależy mu na losie swoich dzieci tylko na tym zasiłku, który otrzymuje ich matka.Dzieci od małego mają obraz nędzy i rozpaczy po takiej dawce wpajanej od małego wątpię by wyrosły na porządnych obywateli,mimo tego życzę im normalnego domu.
niepiotrfronczewski
ponad 7 lat temu
@Ewelina917: no fajnie, a teraz wykurwiaj z mojego milanoska