|
|
Bor jest Murzynem i ma małego siusiaka. Mama Lashy mi mówiła
-: bor
A co jeśli Bor jest brzydką kobietą, której nikt nie rucha i dlatego jest cały czas wkurwiona?
-: bor
#dowcipy
W kolejce stoją 6-letni syn i ojciec. Przed nimi stoi otyła kobieta. Synek mówi do ojca:
-Tato, patrz jaka gruba ta baba!
Ojciec się zaczerwienił, głupio mu się zrobiło i mówi:
-Synku, nie można tak mówić o ludziach.
-Ale ona jest taaaka gruuba! Nigdy takiej nie widziałem!
-Dobrze, ale to niegrzeczne w ten sposób mówić o innych.
W tym momencie otyłej kobiecie przy pasku odzywa się komórka:
-Pi, pi, pi, pi!
A synek z przerażeniem:
-Tato! Uważaj! Będzie cofać!
+: zdzisiu, kvlr, GROM1PL, fanzonun -: mackiki, lisekpro więcej (1)
@kvlr: budujesz swój skład, 5 kierowców, wybierasz bolid i elo.
+: kvlr
#dowcipy
Matka przychodzi odebrać dziecko z przedszkola. Widzi, że wszystkie dzieciaki bawią się w piaskownicy, a opiekun przysypia na ławce. Budzi go i ochrzania:
-Panie, a jak któreś dziecko wyjdzie z tej piaskownicy?!
-Nigdzie nie wyjdzie. Wi-Fi łapie tylko w piaskownicy.
@lisekpro: O co chodzi? Bo jak na razie ja widzę że Ty masz problem ze sobą. Wmawiasz mi że jestem w błędzie a nie jestem. I co niby mam zrozumieć? Ty raczej musisz zrozumieć samego siebie. To że podoba Ci się coś innego to super. Czy ja Ci każe zeby podobało Ci się to co wrzucam? Nie. Masz wolną wolę ja Ci nic nie narzucam. Ja to wrzucam "tak po prostu" jak widzę, że długo nikt nic nie wklejał. Żeby nie było pusto na stronie
Jak chcesz to wrzuć swoje, nikt Ci nie zabrania. A też chętnie poczytam coś nowego
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
zdzisiu
ponad 7 lat temu
Trzech studentów z Danii: Lars, Larsen i Larsoden pojechało na Erasmusa do Czech.
Czechom jednak Duńczycy bardzo się mylili i nigdy nie wiedzieli, który jest który więc postanowili czytać ich nazwiska od końca.
#suchary
+: heniiutek666, kvlr, przemek.wittchen, fanzonun, GROM1PL
lisekpro
ponad 7 lat temu
@zdzisiu: średnie, bo nie znam czeskiego
heniiutek666
ponad 7 lat temu
@lisekpro:
Srał, Niesrał, Niedosrał...
-: bor
lisekpro
ponad 7 lat temu
@heniiutek666: @zdzisiu: dzięki rycerzu wiedzy ogólnej
+: heniiutek666
bor
ponad 7 lat temu
@heniiutek666: Głupek.
heniiutek666
ponad 7 lat temu
@bor:
Miło, że się przedstawiasz...
A teraz wypierdalaj komentować filmiki, miniblog to nie twoja działka popie^$_#le_ńcu. Won !!!
+: lisekpro -: bor
bor
ponad 7 lat temu
@heniiutek666: Won to ci stara do ucha się drze, jak chcesz na kanapę wskoczyć, zawszony kundlu.
czesio1234
ponad 7 lat temu
@bor: @zdzisiu: bor ty tylko o ruchaniu starych bab już lepiej byś został g#%em, skoro dziewczyny cię nie chcą
-: bor
bor
ponad 7 lat temu
@czesio1234: Ty to chyba wziąłeś na poważnie, a teraz marsze równości organizujesz, tfu.
czesio1234
ponad 7 lat temu
@bor: @zdzisiu: bor ssij pałe, melepeto