|
|
o gurwa milanoski czajcie co sie dzieje, wstaje rano i się dowiaduje że moja babka umiera, wreszcie k$^@a się uwolnie od tej starej sraki gurwa jaki dziś jest dobry dzionek, pozdrawiam was wszystkich i kc mocno, miłujcie się nawzajem a nie tak jak ta k$^@a mnie miłowała
-: heniiutek666
@niepiotrfronczewski:
Powiedziałbym ci coś obraźliwego ale w tej chwili nie mam dostępu do internetu .
+: niepiotrfronczewski -: lisekpro
3 etapy brzucha faceta:
1 - kiedy nie widzi małego
2 - kiedy nie widzi, czy mu stoi
3 - kiedy nie widzi, kto mu laskę robi...
#takaprawda #suchary
+: fanzonun, GROM1PL -: bednarz2000, CZACHURSKI
@heniiutek666: daj spokój, dla mnie punkt 2 to już jest dramat
+: heniiutek666
@zdzisiu: to tez zależy jakiego kto ma fufloka
+: zdzisiu -: mydogzizmygunz
@zdzisiu: 4 - kiedy myśli, że robi mu laskę, a tak naprawdę próbuje się uwolnić
+: zdzisiu
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
diouf89
ponad 7 lat temu
@Reinert: czesc napisales ze kaczynski jest takim samym siemieciem dla Cb jak michnik czu inni zydzi tylko z innego powodu, moglbys mi tak w skrocie napisac jaki to powod, z gory dzieki
+: Lasha
Reinert
ponad 7 lat temu
@diouf89: Sprzedaż Polski żydom. Wiernopoddaństwo wobec Ameryki, w tym nie podjęcie żadnych działań wobec niezwykle niebezpiecznej ustawy 447, która oznacza grabież majątku polskiego za tzw. mienie bezspadkowe. Ponadto wydatkowanie setek milionów złotych z budżetu na żydowskie muzea, w tym chasydyzmu, polin, cmentarz żydowski itd. Generalnie nienawidzę go za utrzymywanie wiernopoddańczej postawy wobec żydów, wspieranie banderowskiej Ukrainy, promowanie miernych, biernych, ale wiernych ludzi w szeregach partyjnych, spółkach skarbu państwa i telewizji. Znam sprawę od podszewki. PiS to straszny rak, bo udaje patriotyczne ugrupowanie, a tak naprawdę niczym nie różni się od PO. Generalnie PO to agentura niemiecka, a PiS amerykańsko-izraelska.
diouf89
ponad 7 lat temu
@Reinert: czyli tak jak sie spoedziewałem, świat jest podzielony na dwie częsci obie złe
które walćza o swoje wpływy na całym swiecieod lat tylko kto tak naprawde rzadzi jednymi i drugimi ?