|
|
Założyłem konto na wykopie, żeby zobaczyć co to jest. I nie jest tam tak źle. Co prawda siedzę tylko na tagu _#f1_
+: heniiutek666 -: fanzonun
@lisekpro:
Kurła !!!
Fanzoninun minusuje wpisy, Gnida Dworska.
+: lisekpro
@heniiutek666: koniec świata nadchodzi. Albo zacznę pisać żarty, albo dostanę bana
-: harley1903
Cześć . Jestem tu nowy. Jest tu jakiś cwaniak ?
+: Lasha
@lisekpro:
Jutro inauguracja, 6 rano... drzizus qrwa japie^$_#le_- wcześnie trochę.
+: lisekpro
@kvlr: serio oglądałem, w sumie od 2009r opuściłem 5-6 wyścigów
+: kvlr
@lisekpro:
Ja na to patrzę z innej strony. Kubica zaczął wyścig na 20.miejscu a skończył na 17. Trzy oczka do góry. Brawo Roberto.
+: kvlr
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
lisekpro
ponad 7 lat temu
Dobra ch#%. Usunąłem te konto na wykopie. Tam jakaś patologia siedzi. Nie to, że tutaj jest inna sytuacja, ale was przynajmniej trochę kojarzę xD
+: zdzisiu, Lasha, OjciecMiNieWybaczyl
Lasha
ponad 7 lat temu
@lisekpro: gratuluję długiej przygody xd