|
|
#ciekawostki: A cóż to za "czarna lista Milanosa"?
@Tomasz396: Strasznie głupi i niepraktyczny pomysł i nie do wykonania. Bo można przecież być niezalogowanym. Jedynie co jest możliwe to zablokowanie komentowania pod twoimi wpisami jak kogoś dodasz na czarną listę.
@Hajdzik: wcale nie glupie bo na innej stronie gdzie czesto jestem jest to co tomasz396 napisal i jest zaj@%iscie bo podobnie jak tutaj niezalogowany nie moze od tak minusowac czyichs filmikow bo naprzyklad kogos nie lubi i tyle a obejrzec je moze a jak sie zaloguje to nie widzi tego materialu jak jest na czarnej liscie u wystawiajacego i tak jest w ch#% lepiej takze nie glupi pomysl tylko ty glupio na to patrzysz czesc
Ej @aloszka cały czas o tobie pamiętamy.
#gownowpis
Podgląd | Rozmiar pliku: 45 KB
+: redoxdajmibuziakamp3, VAPORWAVE2, umadbro, aloszka, CapitanHorse -: banshee, shanella, Tomasz396, Piotr1980 więcej (4)
@FrankCostello: lol co to za śmieszna podróba milanosa
+: delpierdo, umadbro, CapitanHorse -: FrankCostello
@FrankCostello: ojej to bardzo miłe!
bardzo wiele śmiesznych historyjek miałam wam do opowiedzenia, ale zniszczyło mnie troszku wypokowe życie i jeszczem nie gotowa na ewentualne zmartwychwstanie, mam nadzieję, że jesli wrócę po długim czasie, jeżeli, to jeszcze będę w waszych gównowpisowych sercach
świetny wpis, jest mi naprawdę miło! pozdrawiam cieplutko i możesz przekazać przy kawce pozdrowienia dla konia, ajspitki i innych samych swoich ode mnie
+: VAPORWAVE2, CapitanHorse, FrankCostello -: shanella, Tomasz396, IspitOnYourGrave więcej (1)
@aloszka: @FrankCostello: ić stont
+: shanella -: aloszka, FrankCostello
Dostalem perma na wykopie #gorzkiezale ale i tak szkaluje milanos mocno XD TYLKO MIRKO
+: redoxdajmibuziakamp3 -: fanzonun, banshee, shanella, Mikus298, Tomasz396, amp, Piotr1980, sombrero więcej (4)
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz: wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie, k$^@a, głupie społeczeństwo, te, k$^@a, banda imbecyli, która głosowała na tych kurwów, karakanów z PiS-u, to jest jakieś, k$^@a... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pie#^#lone siedemdziesiąt czy osiemdziesiąt tysięcy głosów, to was powinno się j@%ać, k$^@a. Tak się powinno was j@%ać, jak tylko was może j@%ać PiS. Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, k$^@a. Aż was kukle, k$^@a, będą swędziały – z bólu. To jest dramat, k$^@a. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie, w którym media, k$^@a, nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono; że ten człowiek ma sto osiemnaście wyroków uniewinniających; że te sądowe kurwy, powtarzam: sądowe kurwy, sądowe kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały; że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS ruchał w dupę. Będzie was PiS, k$^@a, dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta k$^@a, ten mały karakan, j@%any Kaczyński śmieć zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, Telewizje Republiki będą wam, k$^@a, odbierały smak życia, wy, k$^@a, idioci, narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe, k$^@a, bo mnie stać na wszystko. Będę żył, k$^@a, tak. Wypie#^_#l_ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony, z Polski i będę się z was, k$^@a, polskie frajery, śmiał, żeście takie głupie są. Tacy, k$^@a, debile, którzy to kurewstwo pisowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś kurwy Petru, żydów w dupę j@%anych, k$^@a, na Kukizów popie^$_#le_ńców głosowali. To właśnie jest ta k$^@a Polska, przez taką kurwę Polskę, przez was, k$^@a, ch#%e, nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście ch#% warci i trzeba was j@%ać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam, kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję, bo to garstka Polaków, garstka Polaków dzisiaj to jest siedemdziesiąt tysięcy osób, może osiemdziesiąt. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen). Tak, tak... tylko to się, k$^@a, w tej kurwie Polsce nadaje: powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie ch#%e, że jesteście prymitywami, że, k$^@a, wasze pie#^#lone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota, k$^@a, w korporacji i karta z debetem – to wy, k$^@a, Polacy, ch#% z wami. Nie warto było k$^@a, nie warto było zrobić nic, co by się... A, szkoda, k$^@a, gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę, niech was... Słuchajcie: ci, którzyście, głupie kurwy, głosowali na PiS, niech was szlag trafi, ch#% warci jesteście, anty-Polakami jesteście, dobranoc. (Co jest, k$^@a, ped@#^, co chciałeś powiedzieć? Dobra, na razie, wypierdalam). ...k$^@a, szkoda było dziewięciu spraw karnych, szkoda było, k$^@a, ujawniać afery podsłuchowej, to głupia Polska, głupie Polaczki, k$^@a, was do Auschwitz tylko zaprowadzić, k$^@a, piecyki włączyć, szkoda, k$^@a, na was było cokolwiek, wy głupie ch#%e wy.
#pasta
+: Nerlo -: azerty, shanella, Mikus298, Tomasz396, Piotr1980, johny11palcow więcej (2)
Jak się zapytałem, jak usunąć konto na milanosie to zamiast mi powiedzieć jak to typek mi coś o ciastkach zaczął pisać, o co tu chodzi #gownowpis
+: VAPORWAVE2 -: fanzonun, Tomasz396, shanella, Mikus298, azerty, Piotr1980 więcej (2)
@killspoderman: Nie truj już tu chłopie ... fanzonun odpowiedział ci też nie raz... męczysz już i nudzisz tym pytaniem.
Poczytaj sobie regulamin a się dowiesz. Nie dziękuj ...
Podgląd | Rozmiar pliku: 89 KB
@killspoderman: jak usunąć konto milanosowym memesem xD
+: killspoderman -: Tomasz396, Piotr1980
tańcz z nami tańcz dam ci pomarańcze inba ciągle trwa kiedy papiesz tańczy daj ponieść się nikt tu się nie zgubi to jest papiesz jan paweł drugi #spiewajzmilanosem
+: fanzonun -: Tomasz396, pasi17, Mikus298, amp, shanella, Piotr1980, johny11palcow więcej (3)
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
r...3ponad 10 lat temu
Na Milanosie wszystko jest lepsze, więc i nocna zmiana zaczyna się, gdy wszyscy gimnazjaliści pójdą już spać - a więc lista obecności 3:00:00:
+: fanzonun, VAPORWAVE2
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@redoxdajmibuziakamp3: JESTEM