|
|
Ustawiłem sobie awatar, jak się wam podoba?
-: shanella
@fanzonun jak ktoś odczytał powiadomienie, to niech znika z powiadomień
#zmianynamilanosie #gownowpis
+: aloszka -: slipdog123, Tomasz396, shanella, pasi17, sluchampsajakgra więcej (1)
@DzieckoBezZycia: jak klikniesz "wszystkie powiadomienia" to wtedy znika
+: Tomasz396, shanella, fanzonun -: DzieckoBezZycia, slipdog123
jak jest więcej plusów niż minusów to plusuję, a jak odwrotnie to odwrotnie
#gownowpis
+: Jonny-Bravo -: Tomasz396, shanella, emantes, aloszka
@DzieckoBezZycia: Nie lubię minusów.
tydzień bez milanosa zapomniałem jak zaj@%iste są tu powiadomienia
#gownowpis
+: fanzonun, DzieckoBezZycia -: Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra
Elo k$^@a trochę mnie tu nie było
#elo #gownowpis
@Typciek: Ayyy Lmao
+: Typciek, killspoderman, fanzonun -: sluchampsajakgra
Każdy kto uważa, że jestem śmieszny daje minusa, brak plusa i minusa oznacza, że jestem śmieszny, tylko plus oznacza, że jestem nieśmieszny
szach mat ateiści
#gownowpis
+: Typciek -: slipdog123, delpierdo, fanzonun, TURKI, Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra więcej (3)
Jak to jest, że milanos ma tylko 20k mniej lajków na fejsie od wykop.pl a tutaj się nic nie dzieje, a na wykopie ciągły spam? #pytanie
@delpierdo: tam miniblog maja od lat, tutaj jest od niedawna
+: fanzonun -: sluchampsajakgra
@delpierdo: bo wstyd się publicznie przyznać, że się siedzi na wykopie
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
umadbro
ponad 10 lat temu
@aloszka ile kosztują lejsy w żabce? #gownowpis
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, fanzonun, slipdog123, aloszka
aloszka
ponad 10 lat temu
@umadbro: nie wiem, skąd mam wiedzieć
+: FrankCostello