Åšmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia0
  • KanaÅ‚y
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    -5   

    Czy istnieje jakaś możliwość pozdrowienia moderacji milanosa? #gownowpis

    -: Jonny-Bravo, Tomasz396, fanzonun, shanella, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

  • Jonny-Bravo

    Jonny-Bravo

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @killspoderman: ty serio myślisz że jesteś śmieszny?

    +: Tomasz396, fanzonun, shanella -: delpierdo, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Jonny-Bravo: @killspoderman: Inteligentne poczucie humory, nie każdy musi rozumieć. XD

    +: killspoderman -: Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    -3

    @UfoLudek-z-kosmosu: kto wie ten wie xD

    -: Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    1   

    #gownowpis eh moderacja wykop, chciałbym zgłosić ch#% ci w dupę, jak mają korzystać dwie osoby z jednego łącza? Ech ;_;

    +: UfoLudek-z-kosmosu, Jonny-Bravo, DzieckoBezZycia -: Tomasz396, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    -4

    @VAPORWAVE2: srak #gowno

    -: Jonny-Bravo, Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    -3

    wgl też kc mkcvxpu ʕ•ᴥ•ʔ o ile to czytasz xD

    -: Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @VAPORWAVE2: Odwoływałeś się?

    +: VAPORWAVE2 -: sluchampsajakgra, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @UfoLudek-z-kosmosu: i to już z ilu kont ;_;

    -: sluchampsajakgra, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @VAPORWAVE2: Co za po#^@ana akcja.

    -: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @VAPORWAVE2: Dopiero dzisiaj mnie oświeciło. XD
    Myślałem że to hopin8krzys.

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @UfoLudek-z-kosmosu: xD i tak dostałem bana i to w ogóle z dupy za multi z psylabem xD /wpis/20516693/ten-uczuc-gdy-banuja-twojego-jednego-ziomeczka-pis/
    (nie mogę dodać linku więc trzeba dopisać wykop.pl przed tym xD)

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @VAPORWAVE2: Polska5Ever miał 11 Multi! I dostał bana do 11.12.2016r. Jak widać są równi i równiejsi.

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @VAPORWAVE2: Jednak Twierdzi że nie ma multi, nie wiem co się ostatnio dzieje na tym wykopie.

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @UfoLudek-z-kosmosu: w ogóle na kontakcie nawet nie raczą odpisać xD
    chyba pan gibpotatoe bardzo nas nie lubi bo jak wcześniej próbowaliśmy to zgłosić to pisał że nam nie wierzy xD a teraz nic nie piszą nawet
    ehc biednemu zawsze wiatr w oczy

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [10]
  • Oskarek

    Oskarek

    ponad 10 lat temu
     
    5   

    Elo xD #gownowpis

    +: killspoderman, Jonny-Bravo, delpierdo, Typciek, DzieckoBezZycia, sombrero -: shanella więcej (2)

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Oskarek: Toż to OSKAREK XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    -: shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    -2

    @Oskarek: ej Oski wstaw siÄ™ za mnÄ… u mode xD

    -: shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Oskarek: Hey

    -: Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    -1   

    Elo k$^@a, jak siÄ™ bawicie? #gownowpis

    +: UfoLudek-z-kosmosu -: shanella, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @killspoderman: Zaczepiście!

    +: killspoderman

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @UfoLudek-z-kosmosu: ayy lmao

    Odpowiedź
    • Link

  • UfoLudek-z-kosmosu

    UfoLudek-z-kosmosu

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @killspoderman: Ayyy Lmao Cumplu

    +: killspoderman

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    -3   

    Jak to jest z tym usuwanie konta na milanosie? Gdy usunę konto to zostanie ono wtedy usunięte? I przede wszystkim jak je tutaj usunąć? #gownowpis

    +: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, Piotr1980, lukwin99, fanzonun

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @killspoderman: No coś ty ... gdy usuniesz konto to zostanie ono założone
    Masz ty te swoje pytania ...

    +: shanella, heniiutek666, Piotr1980 -: slipdog123

    Odpowiedź
    • Link

  • heniiutek666

    heniiutek666

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Tomasz396: No nie gadaj Tomaszu, że nie bawią cię te żarty o usuwaniu konta ?

    Odpowiedź
    • Link

  • Tomasz396

    T...6

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @heniiutek666: Spójrz ile się uśmiechałem do niego W sumie nic mnie tak nie bawi jak to jego poczucie humoru ...

    +: Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    -4   

    Właśnie zjadłem 4 pomarańcze takie słodziutkie, mmm... a jak tam wasza cebulka? #bogactwo

    +: shanella -: lukwin99, pasi17, aloszka, slipdog123, Tomasz396 więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • slipdog123

    slipdog123

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Lama: czekamy aż ją wykopiesz u bauera i nam prześlesz to ci w końcu powiemy

    +: pasi17, shanella -: Tomasz396, Piotr1980

    Odpowiedź
    • Link

  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    -1   

    #gownowpis #kermit


    PodglÄ…d | Rozmiar pliku: 100 KB

    +: VAPORWAVE2, killspoderman, delpierdo -: shanella, emantes, pasi17, IspitOnYourGrave więcej (2)

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @aloszka: #ehhhhhh

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    -6   

    Hello wszystkim z rana jak tam u was morning tea już drink? Bo u mnie już tak and now bede make pan cake z syropem klonowym straight....from CANADA. A jak tam wy polaczki onion juz obrany? #bogactwo #wpis #zycienafali

    +: shanella -: pasi17, lukwin99, aloszka, fblelek, Masakrator7000, Tomasz396, killspoderman więcej (3)

    Odpowiedź
    • Link

  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Lama: zjadłbym takiego pancake z syropem klonowym ;_;

    +: Lama

    Odpowiedź
    • Link

  • fblelek

    fblelek

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Lama: milcz żydzie

    +: pasi17 -: shanella, Lama

    Odpowiedź
    • Link

  • Masakrator7000

    Masakrator7000

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Lama: hehe , co za prymitywny debil , pól polski pól angolski , pewnie CZYŚCI KIBLE w tej CANADA i czasu na lekcje nie ma , dureń bez szkoły xD

    +: Niewidoczny, delpierdo -: emantes, Lama, pasi17

    Odpowiedź
    • Link

  • emantes

    emantes

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: @Lama: może tylko żartował. Tejk it izi

    +: shanella -: Masakrator7000

    Odpowiedź
    • Link

  • Masakrator7000

    Masakrator7000

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @emantes: @Lama: Fuck You , and take it easy bitch!! just a joke!! but i'm not laughing !!

    +: Tomasz396, delpierdo

    Odpowiedź
    • Link

  • peug

    peug

    ponad 10 lat temu
     
    1

    Dajcie mu spokój, musi być strasznie zakompleksiony.

    +: pasi17

    Odpowiedź
    • Link

  • Masakrator7000

    Masakrator7000

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @peug: @Lama: buractwo tępię w zarodku !!

    +: peug -: Lama

    Odpowiedź
    • Link

  • peug

    peug

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: Tylko, że on pewnie siedzi, trzyma rękę w majtkach i się cieszy, że ktoś go zauważył.

    +: shanella -: Lama

    Odpowiedź
    • Link

  • Masakrator7000

    Masakrator7000

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @peug: @Lama: przy okazji też uświadamia sobie że, ludzie mają go za idiotę bez wartości , zwykłego śmiecia , a to dla człowieka myślącego powinno być ujmujące

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: Dziękuję, że mi to właśnie uświadomiłeś.

    +: shanella -: peug

    Odpowiedź
    • Link

  • Masakrator7000

    Masakrator7000

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Lama: Proszę , cała przyjemność po mojej stronie. Można być każdym , ale zawsze jest się sobą .

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: Dokładnie, musi być równowaga w przyrodzie.

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: Chyba ktoś Ci kij wsadził do twojej śmierdzącej dupy, że jesteś taki sztywny a w ddatku obrażasz naprawdę jest mi bardzo przykro.

    Odpowiedź
    • Link

  • Masakrator7000

    Masakrator7000

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Lama: Pomyśl jeszcze trochę nad tym .

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: Sam sobie pomyśl, ja nie myślę.

    +: shanella -: peug

    Odpowiedź
    • Link

  • peug

    peug

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Masakrator7000: No właśnie tak jak napisałeś, musi być spełniony jeden warunek: człowiek musi być myślący.

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [16]
  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    Wczoraj zjadłem doner kebab u ciapaka #bogactwo #wpis

    +: shanella, VAPORWAVE2 -: lukwin99, aloszka

    Odpowiedź
    • Link

  • emantes

    emantes

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Lama: jutro będziesz miał sranie

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @emantes: nawet wcześniej bo wczoraj wieczorem

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    -1   

    Zrobiłem dzisiaj zakupy za 50 £ polaczki... hahaha ale mnie stać już wyobrażam sobie jak polak wydaje 250 na zakupy na dwa trzy dni. #bogactwo

    +: shanella -: aloszka, Tomasz396

    Odpowiedź
    • Link

  • peug

    peug

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Lama: Oj byś się zdziwił(a).

    +: Lama

    Odpowiedź
    • Link

  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 1606
  • 1607
  • 1608
  • 1609
  • 1610
  • 1611
  • 1612
  • ...
  • 1992
  • NastÄ™pny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka PrywatnoÅ›ci
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptacjÄ™ Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!