|
|
#gownowpis eh moderacja wykop, chciałbym zgłosić ch#% ci w dupę, jak mają korzystać dwie osoby z jednego łącza? Ech ;_;
+: UfoLudek-z-kosmosu, Jonny-Bravo, DzieckoBezZycia -: Tomasz396, sluchampsajakgra
@VAPORWAVE2: Odwoływałeś się?
+: VAPORWAVE2 -: sluchampsajakgra, Tomasz396
@UfoLudek-z-kosmosu: i to już z ilu kont ;_;
@VAPORWAVE2: Co za po#^@ana akcja.
-: Tomasz396
@VAPORWAVE2: Dopiero dzisiaj mnie oświeciło. XD
Myślałem że to hopin8krzys.
@UfoLudek-z-kosmosu: xD i tak dostałem bana i to w ogóle z dupy za multi z psylabem xD /wpis/20516693/ten-uczuc-gdy-banuja-twojego-jednego-ziomeczka-pis/
(nie mogę dodać linku więc trzeba dopisać wykop.pl przed tym xD)
@VAPORWAVE2: Polska5Ever miał 11 Multi! I dostał bana do 11.12.2016r. Jak widać są równi i równiejsi.
@VAPORWAVE2: Jednak Twierdzi że nie ma multi, nie wiem co się ostatnio dzieje na tym wykopie.
@UfoLudek-z-kosmosu: w ogóle na kontakcie nawet nie raczą odpisać xD
chyba pan gibpotatoe bardzo nas nie lubi bo jak wcześniej próbowaliśmy to zgłosić to pisał że nam nie wierzy xD a teraz nic nie piszą nawet
ehc biednemu zawsze wiatr w oczy
Elo k$^@a, jak siÄ™ bawicie? #gownowpis
+: UfoLudek-z-kosmosu -: shanella, Tomasz396
Jak to jest z tym usuwanie konta na milanosie? Gdy usunę konto to zostanie ono wtedy usunięte? I przede wszystkim jak je tutaj usunąć? #gownowpis
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, Piotr1980, lukwin99, fanzonun
@killspoderman: No coś ty ... gdy usuniesz konto to zostanie ono założone
Masz ty te swoje pytania ...
+: shanella, heniiutek666, Piotr1980 -: slipdog123
@Tomasz396: No nie gadaj Tomaszu, że nie bawią cię te żarty o usuwaniu konta ?
@heniiutek666: Spójrz ile się uśmiechałem do niego
W sumie nic mnie tak nie bawi jak to jego poczucie humoru ...
+: Piotr1980
PodglÄ…d | Rozmiar pliku: 100 KB
+: VAPORWAVE2, killspoderman, delpierdo -: shanella, emantes, pasi17, IspitOnYourGrave więcej (2)
Hello wszystkim z rana jak tam u was morning tea już drink? Bo u mnie już tak and now bede make pan cake z syropem klonowym straight....from CANADA. A jak tam wy polaczki onion juz obrany? #bogactwo #wpis #zycienafali
+: shanella -: pasi17, lukwin99, aloszka, fblelek, Masakrator7000, Tomasz396, killspoderman więcej (3)
@Masakrator7000: @Lama: może tylko żartował. Tejk it izi
+: shanella -: Masakrator7000
Dajcie mu spokój, musi być strasznie zakompleksiony.
+: pasi17
@Masakrator7000: Tylko, że on pewnie siedzi, trzyma rękę w majtkach i się cieszy, że ktoś go zauważył.
@Masakrator7000: Dziękuję, że mi to właśnie uświadomiłeś.
@Lama: Proszę , cała przyjemność po mojej stronie. Można być każdym , ale zawsze jest się sobą .
@Masakrator7000: Dokładnie, musi być równowaga w przyrodzie.
@Masakrator7000: Chyba ktoś Ci kij wsadził do twojej śmierdzącej dupy, że jesteś taki sztywny a w ddatku obrażasz naprawdę jest mi bardzo przykro.
@Masakrator7000: Sam sobie pomyśl, ja nie myślę.
@Masakrator7000: No właśnie tak jak napisałeś, musi być spełniony jeden warunek: człowiek musi być myślący.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptacjÄ™ Regulaminu
k...nponad 10 lat temu
Czy istnieje jakaś możliwość pozdrowienia moderacji milanosa? #gownowpis
-: Jonny-Bravo, Tomasz396, fanzonun, shanella, sluchampsajakgra
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@killspoderman: ty serio myślisz że jesteś śmieszny?
+: Tomasz396, fanzonun, shanella -: delpierdo, sluchampsajakgra
UfoLudek-z-kosmosu
ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: @killspoderman: Inteligentne poczucie humory, nie każdy musi rozumieć. XD
+: killspoderman -: Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra
k...nponad 10 lat temu
@UfoLudek-z-kosmosu: kto wie ten wie xD
-: Tomasz396, shanella, sluchampsajakgra