Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia0
  • Kanały
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    4   

    @killspoderman tera bede miała dylemat czy wolę Twoje wpisy czy @XDDDDDDDDDDDDD

    +: delpierdo, VAPORWAVE2, VAPORWAVEczwarty, XDDDDDDDDDDDDD, killspoderman -: turbanek więcej (1)

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @aloszka: XDDDDDDDDDDDDD

    +: aloszka

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    5   

    #hlejemmorde:
    Oto logika Onetu i ichniego pismaka cytuję- Mamy niedrogie paliwa, ale za pensję kupimy bardzo mało benzyny - Oto komentarze dwa wybrane-
    ~Myslacy : 851l x 4.72 = 4016.72zl - kurde nie wiedzialem ze srednia w polsce az tyle wynosi, normalnie szok !!! bo Według Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) aktualnie przeciętne wynagrodzenie nad Wisłą to 4,2 tys. zł brutto, czyli ok. 3 tys. złotych na rękę. BRAWO ONET! chyba sami nie wiecie skad to wyliczyliscie i troche wam pomoge.
    wg. sredniej NETTO 3000zl / 4.72 = 635litrow
    wg. realnej placy 1800zl / 4.72 = 381litrow
    No ale kazdemu moze sie pomylisc wyliczenia o 500 litrow.
    ~VIII krzyżyk : Kłamstwo Onetu polega na tym, że zarobki liczą brutto. A ja muszę zapłacić za paliwo tym co dostaję "na rękę". Ciekawe, że średnie zarobki na rękę sięgają w "porywach" nawet 2700 zł miesięcznie, a benzyna w Polsce maksymalnie kosztuje 4,82 zł. Mogę za to kupić aż 560 l benzyny. Drugie kłamstwo: Czego w tym zestawieniu nie podano ceny paliwa w takich krajach jak Libia, Wenezuela, Rosja, Arabia Saudyjska?.....Niech Polacy wiedzą, co nam przyniosła "wolność". W Libii (za Kadafiego) litr benzyny kosztował aż.....5 groszy, w Wenezueli nawet 15 groszy. A u nas??????

    http://moto.onet.pl/aktualnosci/mamy-niedrogie-paliwa-ale-za-pensje-kupimy-bardzo-malo-benzyny/9s1kvr

    A wy jakie macie zdanie pomijając podatek drogowy wliczone w cenę ale i tak płatne autostrady wybudowane za nasze pieniądze?


    Podgląd | Rozmiar pliku: 98 KB

    +: ZranioneTruskawki, fanzonun, VAPORWAVE2, Marcin149, johny11palcow

    Odpowiedź
    • Link

  • ZranioneTruskawki

    ZranioneTruskawki

    ponad 10 lat temu
     
    2

    @Mikus298: Siła nabywcza ot co, a to moim zdaniem manipulacja sukcesu. Jest spoko zarabiamy więcej i więcej (co zwiększa podstawę opodatkowania - więc państwo to grabi). Tylko nikt nie widzi ile para-podatków nam ciągle dokładają. A ten rząd to już w ogóle jest spoko, bo ostatnio z tego co słyszałem, ogłosili, że żadne podatki nie wzrosną w 2017. Tylko dowalą podatki na stacjach, w sklepach czy u dystrybutorów prądu, dzięki temu więcej kasy będą mieć z VAT, ceny wzrosną, a ludzie będą gadać "Dobry rząd nam podatków nie podniósł", "Zły prywaciarz podniósł ceny tępić ich" tylko nikt nie pomyśli jak rząd doje^&@ za przeproszeniem temu "prywaciarzowi", że musiał podnieść ceny. Moim zdaniem ludzie powinni dostawać pensje w kwocie brutto i sami odprowadzać podatek, wtedy widzieli by ile tej kwoty zabiera państwo... Może wtedy by się coś zmieniło...

    +: fanzonun, Mikus298

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @ZranioneTruskawki: Podsumowując, dobra zmiana nie wiele nam dobrego wniosła, dalej kontynuując okradanie kraju, zresztą który istnieje tylko teoretycznie, i co gorsza są to słowa prawdziwe. Dobra zmiana kontynuując z poprzedników przynosi nam coroczne noworoczne podwyżki prądu , co już jest już normą . Pozostaje tylko stwierdzić że nadal jesteśmy tylko dojną krową , parobkami , wegetującymi w umierającym kraju ot i tyle



    Podgląd | Rozmiar pliku: 43 KB

    +: ZranioneTruskawki

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    NO ELO

    +: ZranioneTruskawki, VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    3   

    #hlejemmorde:#muzyka
    Dlaczego akurat ten teledysk , a pamiętam go i odsłuch#%ę kilka lat,
    Wspaniałe wykonanie, klimatyczny czarno biały obraz , dziewczyna,,,,,,,,,,, o tak dziewczyna tańcząca czarno biały teledysk i ta dziewczyna z czerwonymi ustami, i uśmiech prawdziwy Kożuchowskiej z przygryzieniem wargi




    +: fanzonun, Blueboy, ZranioneTruskawki, delpierdo, nolepiok -: maru11, kodak666 więcej (2)

    Odpowiedź
    • Link

  • Kacik

    Kacik

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    ejejej @aloszka
    usunąłem się z wypoka ale na pw poszła wiadomość taka tam jak co xd

    +: aloszka, VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Kacik: lol na długo, na krótko, na zawsze, paczemu? Ale że co, że przed emokłitem zostawiłes mi pw? ja tamoj jeszczek nie wracała

    Odpowiedź
    • Link

  • Glahblah2

    G...2

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    #klasykiniepoprawnejmuzyki już na liście najpopularniejszych tagów! Milanos jest serbski!




    +: ZranioneTruskawki -: johny11palcow

    Odpowiedź
    • Link

  • XDDDDDDDDDDDDD

    XDDDDDDDDDDDDD

    ponad 10 lat temu
     
    5   

    dzisiaj w netto przecena na piernik
    jutro na karme dla kota kiciuś

    +: delpierdo, fanzonun, Mikus298, hopin8krzys, VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • Qrin

    Qrin

    ponad 10 lat temu
     
    3   

    GĄSKO WRACAJ!!!! (((

    +: XDDDDDDDDDDDDD, hopin8krzys, VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • Lama

    L...a

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Qrin: i ty tutaj?!

    Odpowiedź
    • Link

  • Qrin

    Qrin

    ponad 9 lat temu
     
    1

    @Lama: rzadko

    +: Lama

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • XDDDDDDDDDDDDD

    XDDDDDDDDDDDDD

    ponad 10 lat temu
     
    -1   

    PRZYCHODZI KILLSPODERMAN Z ALOSZKĄ DO BARU
    BARMAN POLEWA KOLEJKĘ PO CZYM ALOSZKA MÓWI DO KILLSPODERMAN
    WYPIERDALAJ XDDD

    +: aloszka -: zdzisiu, johny11palcow

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @XDDDDDDDDDDDDD: TY BULWO

    Odpowiedź
    • Link

  • killspoderman

    k...n

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @XDDDDDDDDDDDDD: @aloszka

    Odpowiedź
    • Link

  • aloszka

    aloszka

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @killspoderman: @XDDDDDDDDDDDDD: CO JEST K$^@A XDDDDD

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • delpierdo

    delpierdo

    ponad 10 lat temu
     
    5   

    Przestańcie mnie wołać na wykopie. Nie wrócę już tam.

    +: ZNANYREZYSER, mfek00, LongFarewell, Glahblah2, VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 1509
  • 1510
  • 1511
  • 1512
  • 1513
  • 1514
  • 1515
  • ...
  • 1992
  • Następny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!