|
|
#hlejemmorde:
Oto logika Onetu i ichniego pismaka cytuję- Mamy niedrogie paliwa, ale za pensję kupimy bardzo mało benzyny - Oto komentarze dwa wybrane-
~Myslacy : 851l x 4.72 = 4016.72zl - kurde nie wiedzialem ze srednia w polsce az tyle wynosi, normalnie szok !!! bo Według Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) aktualnie przeciętne wynagrodzenie nad Wisłą to 4,2 tys. zł brutto, czyli ok. 3 tys. złotych na rękę. BRAWO ONET! chyba sami nie wiecie skad to wyliczyliscie i troche wam pomoge.
wg. sredniej NETTO 3000zl / 4.72 = 635litrow
wg. realnej placy 1800zl / 4.72 = 381litrow
No ale kazdemu moze sie pomylisc wyliczenia o 500 litrow.
~VIII krzyżyk : Kłamstwo Onetu polega na tym, że zarobki liczą brutto. A ja muszę zapłacić za paliwo tym co dostaję "na rękę". Ciekawe, że średnie zarobki na rękę sięgają w "porywach" nawet 2700 zł miesięcznie, a benzyna w Polsce maksymalnie kosztuje 4,82 zł. Mogę za to kupić aż 560 l benzyny. Drugie kłamstwo: Czego w tym zestawieniu nie podano ceny paliwa w takich krajach jak Libia, Wenezuela, Rosja, Arabia Saudyjska?.....Niech Polacy wiedzą, co nam przyniosła "wolność". W Libii (za Kadafiego) litr benzyny kosztował aż.....5 groszy, w Wenezueli nawet 15 groszy. A u nas??????
http://moto.onet.pl/aktualnosci/mamy-niedrogie-paliwa-ale-za-pensje-kupimy-bardzo-malo-benzyny/9s1kvr
A wy jakie macie zdanie pomijając podatek drogowy wliczone w cenę ale i tak płatne autostrady wybudowane za nasze pieniądze?
Podgląd | Rozmiar pliku: 98 KB
+: ZranioneTruskawki, fanzonun, VAPORWAVE2, Marcin149, johny11palcow
@Mikus298: Siła nabywcza ot co, a to moim zdaniem manipulacja sukcesu. Jest spoko zarabiamy więcej i więcej (co zwiększa podstawę opodatkowania - więc państwo to grabi). Tylko nikt nie widzi ile para-podatków nam ciągle dokładają. A ten rząd to już w ogóle jest spoko, bo ostatnio z tego co słyszałem, ogłosili, że żadne podatki nie wzrosną w 2017. Tylko dowalą podatki na stacjach, w sklepach czy u dystrybutorów prądu, dzięki temu więcej kasy będą mieć z VAT, ceny wzrosną, a ludzie będą gadać "Dobry rząd nam podatków nie podniósł", "Zły prywaciarz podniósł ceny tępić ich" tylko nikt nie pomyśli jak rząd doje^&@ za przeproszeniem temu "prywaciarzowi", że musiał podnieść ceny. Moim zdaniem ludzie powinni dostawać pensje w kwocie brutto i sami odprowadzać podatek, wtedy widzieli by ile tej kwoty zabiera państwo... Może wtedy by się coś zmieniło...
@ZranioneTruskawki: Podsumowując, dobra zmiana nie wiele nam dobrego wniosła, dalej kontynuując okradanie kraju, zresztą który istnieje tylko teoretycznie, i co gorsza są to słowa prawdziwe. Dobra zmiana kontynuując z poprzedników przynosi nam coroczne noworoczne podwyżki prądu , co już jest już normą . Pozostaje tylko stwierdzić że nadal jesteśmy tylko dojną krową , parobkami , wegetującymi w umierającym kraju ot i tyle
Podgląd | Rozmiar pliku: 43 KB
#hlejemmorde:#muzyka
Dlaczego akurat ten teledysk , a pamiętam go i odsłuch#%ę kilka lat,
Wspaniałe wykonanie, klimatyczny czarno biały obraz , dziewczyna,,,,,,,,,,, o tak dziewczyna tańcząca czarno biały teledysk i ta dziewczyna z czerwonymi ustami, i uśmiech prawdziwy Kożuchowskiej z przygryzieniem wargi
+: fanzonun, Blueboy, ZranioneTruskawki, delpierdo, nolepiok -: maru11, kodak666 więcej (2)
ejejej @aloszka
usunąłem się z wypoka ale na pw poszła wiadomość taka tam jak co xd
+: aloszka, VAPORWAVE2
@Kacik: lol na długo, na krótko, na zawsze, paczemu? Ale że co, że przed emokłitem zostawiłes mi pw?
ja tamoj jeszczek nie wracała
#klasykiniepoprawnejmuzyki już na liście najpopularniejszych tagów! Milanos jest serbski!
PRZYCHODZI KILLSPODERMAN Z ALOSZKĄ DO BARU
BARMAN POLEWA KOLEJKĘ PO CZYM ALOSZKA MÓWI DO KILLSPODERMAN
WYPIERDALAJ XDDD
+: aloszka -: zdzisiu, johny11palcow
Przestańcie mnie wołać na wykopie. Nie wrócę już tam.
+: ZNANYREZYSER, mfek00, LongFarewell, Glahblah2, VAPORWAVE2
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
aloszka
ponad 10 lat temu
@killspoderman tera bede miała dylemat czy wolę Twoje wpisy czy @XDDDDDDDDDDDDD
+: delpierdo, VAPORWAVE2, VAPORWAVEczwarty, XDDDDDDDDDDDDD, killspoderman -: turbanek więcej (1)
k...nponad 10 lat temu
@aloszka: XDDDDDDDDDDDDD
+: aloszka