|
|
#hlejemmorde:
- Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku - mówi strażnik do więźnia.
- Jaki nowy rok? Przecież jest lipiec...
- Właśnie prokurator dołożył ci rok do wyroku.
#hlejemmorde: #suchary #sadystycznie
12-letni blizniacy, Adam i Jakub, porównują prezenty, które otrzymali na urodziny od rodziców.
- Zobacz Jakub, jak mnie kochają. Dostałem komputer, sprzęt hi-fi, rower, hulajnogę, nowy telewizor i nowe wideo, a ty?
- Ja dostałem tylko ten przerobiony przez matkę wełniany sweter po ojcu i ciepłe skarpety z wyprzedaży. Ale nie narzekam. To przecież nie ja umieram na raka - odpowiada bratu Adam.
+: LongFarewell, zdzisiu
@redoxdajmibuziakamp3:
dobre , ty wiesz ja sam tego nie widziałem. masz oko , jeszcze...... xD
Wiecie jakiej kolędy nie śpiewają w Świebodzinie?
Jezus malusieńki 
#bozenarodzenie
+: fanzonun, ZNANYREZYSER, Mikus298, VAPORWAVE2, LongFarewell, shanella, Lama więcej (2)
#oswiadczenie Już nic nie wcisnę, no może tylko serniczek i troszkę bigosu
+: fanzonun, LongFarewell
Witam Milanków. Jak tam brzuszek, zmalał urus? #swieta #jedzzmilanosem
Swoją drogą, to takie słodkie widzieć, jak przyjazna atmosfera tu panuje
+: Mikus298, fanzonun, killspoderman, ZNANYREZYSER, VAPORWAVE2
@LongFarewell: tu zawsze była przyjazna atmosfera
+: Mikus298, killspoderman, fanzonun, maycell
@LongFarewell: Tu była zawsze świetna przyjazna atmosfera, jak w rodzinie, a jak coś nie wychodzi to się przymyka oko, w sumie niczyja wina że nie wszystkie bydlęta ludzkim głosem przemawiają
+: fanzonun, LongFarewell
@LongFarewell: brzuch zdecydowanie urus
#zyczenia Kochane Milanoski i nasza milanosowa Administracjo, z okazji Świąt życzę Wam dużo uśmiechu, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy, miłości i oby przyszły rok dla wszystkich był bardziej radosny i przychylny. Dziękujemy za kolejny rok przepychanek, wojenek ale też i uśmiechu na naszych krzywych mordach. ;3
+: killspoderman, VAPORWAVE2, shanella, Mikus298, Jonny-Bravo, fanzonun, GROM1PL, 8damian8166, maycell, zdzisiu, amp, LongFarewell, Darosoldier, Lama, Marianoltaliano, widowmaker więcej (11)
@banshee: No i prywatne wiadomości, nie zapomnij o prywatnych wiadomościach.
@fanzonun: o tak, w szczególności!
+: Jonny-Bravo, fanzonun, Mikus298
Wszystkiego najlepszego milanki 
Życzę Wam szczęścia, bo chyba to jest najważniejsze w życiu
a szczęście jest prawdziwe tylko wtedy, gdy się nim dzieli
+: ZranioneTruskawki, fanzonun, banshee, killspoderman, Mikus298, emantes, zdzisiu, LongFarewell, maycell, ZNANYREZYSER, Lama więcej (6)
Na zbliżające się Święta
pragniemy złożyć życzenia
przeżywania Bożego
Narodzenia w zdrowiu, radości
i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś rok niech będzie
czasem pokoju oraz realizacji
osobistych zamierzeń.
#bozenarodzenie
+: Blueboy, banshee, VAPORWAVE2, ZranioneTruskawki, fanzonun, shanella, zdzisiu, LongFarewell, Lama więcej (4)
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Mikus298
ponad 10 lat temu
#hlejemmorde:
- Chyba rozejdę się ze swoją żoną!
- Dlaczego?
- Ciągle marudzi. Od sześciu miesięcy truje mi głowę tym samym!
- A konkretnie o co jej chodzi?
- Żebym wyniósł choinkę do śmietnika.
+: shanella, zdzisiu