|
|
Podgląd | Rozmiar pliku: 53 KB
+: ZNANYREZYSER, Lama
Podgląd | Rozmiar pliku: 110 KB
- NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS KRYSTUS
- dzieńdobry
+: LongFarewell -: johny11palcow
#hlejemmorde:
W radiowym Maglu przeprowadzono plebiscyt na najgorszy utwór świąteczny. W sumie oddano głosy na kilkadziesiąt kompozycji znanych z radiowych anten, ale i centrów handlowych. Najwięcej na "Last Christmas" duetu Wham! Piosenka powstała w 1984, a jej największa popularność to lata 90. XX wieku. Przez ponad trzy dekady twórcy hitu zarobili na nim tyle, że wynikami plebiscytu Magla nie muszą się specjalnie przejmować. A dlaczego właśnie tego utworu tak nie lubicie? Powodów jest kilka. Po pierwsze tekst, jak zauważyli słuchacze, wcale nie jest świąteczny. Po drugie częstotliwość z jaką piosenka jest prezentowana w radiu i telewizji. Podobno zdecydowanie za duża. Po trzecie wokalista był niewiarygodny w tym co śpiewał.
Adres: https://www.epiotrkow.pl/news/Last-Christmas-najgorsza-piosenka-swiateczna-wedlug-sluchaczy-Magla,27165
Podgląd | Rozmiar pliku: 79 KB
@marek-antoniusz: dopiero odczytałam, dziękuję, acz miałam spie#^#lone święta, ale szczęśliwego nowego roku jeszcze na czasie! najlepszego życzę
@ZNANYREZYSER: o wy niepolaku co szklaujsz polskom tradycje chrscijanskom, jak smiesz
+: ZNANYREZYSER
@ZNANYREZYSER: właśnie wpierniczam schabik. nie będzie mi nikt mówił jak żyć!
+: ZNANYREZYSER
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
r...3ponad 10 lat temu
Czasami po pałowaniu wiplera myślę sobie, że to było niepotrzebne i mogłem się bez tego obejść, a za kilka dni znowu pałuję wiplera, eh
+: killspoderman -: johny11palcow, LongFarewell