|
|
@Sosnowiczanin: a to niby czemu?
+: LongFarewell, Mikus298
@Sosnowiczanin: ej a co jest grane z tym strimi? Bo jak wchodzę na stronę to jeszcze jest że w budowie. To jest dostępne dla jakichś wybrańców?
@LongFarewell: jest niedokończone jeszcze
afera bo zbanowano konto twórcy na wykopie
wykopki dla odmiany postanowiły zasyfić tym główną i mikroblog, całkiem oryginalnie xD
@VAPORWAVE2: jak to głosi stare chińskie przysłowie, "wypok serious biznes" xD
+: VAPORWAVE2 -: kutas
#ciekawostki #ciekaweobrazkiskopiowanezinternetu
Ewolucja miejsca pracy
+: VAPORWAVE2, MichalBialek, Mikus298 -: kutas
Wypok upada, przejmujemy internety!
#gownowpis
+: fanzonun
Czy będzie tu #sylwesterzmilanos ?
@Darosoldier: ja będę na pewno
@fanzonun: @Darosoldier: Andrzej wpadnie?
+: fanzonun, LongFarewell, Mikus298
#huligani #pingwiny #heheszki
ustawka jak się patrzy xD
Podgląd | Rozmiar pliku: 62 KB
+: Blueboy, Darosoldier, fanzonun, Sosnowiczanin, VAPORWAVE2, Mikus298 więcej (1)
Podgląd | Rozmiar pliku: 55 KB
@Darosoldier: E tam ja mam i bez tego podobnie , standardowe niedzielni kierowcy, śnieg spadł katastrofa globalna trzeba jechać 5 na godzinę, i to mam wrażenie że oni się specjalnie umawiają i czekają jak ja będę jechał xD
+: Lama
#dowcip #kawal #heheszki
- Listen! - mówi dowódca - Twoja mission jest top secret i very fuckin' important. Twoim celem jest dotrzeć do Moscow i zdobyć top secret information na temat planowanej invasion! Potem nasz łącznik we Vladivostok załatwi Ci powrót do USA. Zrozumiałeś?
- Yes, sir! Znaczy... Da, tawarisz kamandir!
Zrzucają agenta na totalnym zadupiu. Po kilku godzinach znajduje wioskę - kilka chałupek na krzyż. Myśli sobie:
- OK. Teoria teorią, time for practise.
Dostrzega babulkę na ławeczce, podchodzi doń:
- Zdrastwujcie, babuszka.
- Zdrastwujcie, amerikanski szpion.
- Szto?
- Zdrastwujcie, amerikanski szpion.
- Szto? Ja nie amerikanski szpion, ja ruski!
- Niet, wy nie ruski, wy amerikanski szpion.
- Ja nie ruski? Nu pagadi!
Odśpiewuje babulce hymn ZSRR, Katiuszę, Kalinkę, Pust wsiegda budziet sonce.
- I szto? Ja nie ruski?
- Niet, wi amerikanski szpion.
- To patrzcie teraz!
Odtańcowuje jej kazaczoka i to tak jakby nic nie robił od dziecka, tylko naparzał kazaczoki.
-I szto? Ja nie ruski?
- Niet, wy amerikanski szpion.
Facet myśli sobie:
- Damn it. Jak ona? Yeah, w sumie mówić, śpiewać i tańczyć każdy się nauczy. Ale tego nie da rady...
Tu wyciąga zza pazuchy pół litra. Otwiera i obala flaszkę w rekordowym tempie.
- I szto? Ja nie ruski?
- Niet, wy amerikanski szpion.
- Ale, kak wy? Gawariu kak ruski...
- Da.
- Poju kak ruski...
- Da.
- Dancuju kak ruski...
- Da.
- Toże piju kak ruski!
- Da.
- To kak wy poznali, szto ja amerikanski szpion?
- U nas w Rassiji czornych niet.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
zbyszko17
ponad 9 lat temu
chuck norris przeczytał cały mikroblog na milanosie
+: LongFarewell -: Tomasz396
zbyszko17
ponad 9 lat temu
w sumie o to nie trudno
+: LongFarewell -: kutas, Tomasz396