|
|
#sylwesterzmilanosem ELO ELO
+: Darosoldier, Mikus298, fanzonun
Zdrowia szczęścia pomyślności, pełnej kiesy i radości, i co tam sobie pragniecie aby Nowy Rok po prostu był lepszy
#takietamzyczenia
+: Darosoldier
No i nadeszła długo oczekiwana chwila. Pracowaliśmy nawet przez święta aby zdążyć do końca roku, no i udało się. Dziś na Milanosie pojawiły się ponownie Prywatne Wiadomości (szepty) 
[Narazie w wersji alpha]
#zmianynamilanosie
+: fanzonun, adik1989, ZranioneTruskawki, Jonny-Bravo, Mikus298, Darosoldier, banshee, LongFarewell, maycell, Lama więcej (5)
@Blueboy: no i nie muszę usuwać konta
Kupiłem sobie dzisiaj krem do rąk Biały Jelen w galerii Rossmann biedaczki. A wy jak tam soczek z cebuli już wyciśnięty? #bogactwo #nawetmiwasniezal
@Jonny-Bravo: Białek kazał przekazać że jutro zamyka ten portal. Już wysłał chłopaków.
-: killspoderman, XDDDDDDDDDDDDD, fanzonun, Mikus298, Tomasz396
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
banshee
ponad 9 lat temu
#sylwester szczęśliwego nowego roku robaczki
+: adik1989, fanzonun, Mikus298, Blueboy, Darosoldier, maycell, shanella więcej (2)
Mikus298
ponad 9 lat temu
@banshee: Najlepszego poczwarko
'
+: banshee