|
|
@fanzonun: Ja bym prosił o bana dla tego pana:
http://www.milanos.pl/profil-Symbian-komentowane.html
Powód: wulgaryzmy i wyzwiska w komentarzach
#form_comment" href="http://www.milanos.pl/vid-110094-Zasluzona-kara.html#form_comment" target="_blank" rel="nofollow" class="breakhref">http://www.milanos.pl/vid-110094-Zasluzona-kara.html#form_comment
[Symbian (2013-08-10 23:17:04)
@goliat45: ryj lamusie , planktonie j@%any]
http://www.milanos.pl/vid-110070-Wodny-bombowiec.html
[Symbian (2013-08-10 23:36:47)
@Jaiwhite: ryj tępogłowy . kolega dobrze mówi ze admin to po#^@]
http://www.milanos.pl/vid-109499-Wieloryb-prawie-pozarl-nurkow-u-wybrzezy.html
[Symbian (2013-07-29 11:22:17)
@swietygral: spie#&*@%j z tym ino hanysowski psie.]
#komentarze" href="http://www.milanos.pl/vid-109976-Wielki-Fail-przy-ukrytym-filmowaniu-pracy.html#komentarze" target="_blank" rel="nofollow" class="breakhref">http://www.milanos.pl/vid-109976-Wielki-Fail-przy-ukrytym-filmowaniu-pracy.html#komentarze
[Symbian (2013-08-10 23:19:39)
@Google: możesz mi opie#^_#li_ć kabana . planktonie]
@Blueboy: Ja bym prosił o bana dla tego pana:
http://www.milanos.pl/profil-Symbian-komentowane.html
Powód: wulgaryzmy i wyzwiska w komentarzach
#form_comment" href="http://www.milanos.pl/vid-110094-Zasluzona-kara.html#form_comment" target="_blank" rel="nofollow" class="breakhref">http://www.milanos.pl/vid-110094-Zasluzona-kara.html#form_comment
[Symbian (2013-08-10 23:17:04)
@goliat45: ryj lamusie , planktonie j@%any]
http://www.milanos.pl/vid-110070-Wodny-bombowiec.html
[Symbian (2013-08-10 23:36:47)
@Jaiwhite: ryj tępogłowy . kolega dobrze mówi ze admin to po#^@]
http://www.milanos.pl/vid-109499-Wieloryb-prawie-pozarl-nurkow-u-wybrzezy.html
[Symbian (2013-07-29 11:22:17)
@swietygral: spie#&*@%j z tym ino hanysowski psie.]
#komentarze" href="http://www.milanos.pl/vid-109976-Wielki-Fail-przy-ukrytym-filmowaniu-pracy.html#komentarze" target="_blank" rel="nofollow" class="breakhref">http://www.milanos.pl/vid-109976-Wielki-Fail-przy-ukrytym-filmowaniu-pracy.html#komentarze
[Symbian (2013-08-10 23:19:39)
@Google: możesz mi opie#^_#li_ć kabana . planktonie]
@Hortex: Dzięki, bo sam w życiu bym się nie zorientował. Jeszcze fajniej, że sam się z tym dziadem spoufalałeś. I przestałbyś się wreszcie kamuflować Diablo. Dostałeś bana za głupotę to nie zaczynaj tego samego na innym koncie.
@Magnus92: 1.Nie kamufluje się,wszyscy wiedzą że jestem Diablo,nie że się poznali sam napisałem;
2.Bana dostałem gdyż Bokser znał hasło do mego konta i pisał komentarz na moim koncie.
@Hortex: Akurat ten komentarz w którym się przyznawałeś musiał mi umknąć. Z kolei z tym wykradzeniem konta to myślałem że udawałeś, aby Bokser miał problemy. No ale niech będzie. Wprawdzie dalej nie mam pojęcia jak niby to hasło zdobył, jednak powiedzmy że wierzę. W końcu to konto też by zbanowali gdyby było inaczej.
@Magnus92:
bo dawal kazdemu to haslo zeby wchodzic na jego konto. Pozniej admini by po IP banowali za multi. Mi tez je dal ale je olalem
@HardBoy: Od początku wiedziałem że on jest dziwny ale jeśli ten wybryk to prawda to nie mieści się on nawet w ogólnej skali głupoty mialnosa.
@Magnus92: Nie dziwny tylko nie chciałem mieć Multikonta,więc dałem hasło na Diablo,później zobaczyłem że Bokser obraża na moim koncie to przejąłem znowu poprzez zmianę hasła,Bokser od razu mnie zagonił że mam Mulitkonto i dostałem bana na miesiąc,po banie Bokser sam już wszedł na moje konto i
pisał.
@Blueboy: Zablokujcie wreszcie tego matoła:
http://www.milanos.pl/profil-kurak1990-dodane.html
Non stop dodaje jakieś fałszywe filmiki z tytułami erotycznymi i ma z tego radochę.
@Google: Z tego co wiem matoł powrócił i znowu robi to samo,bardzo podobnie nazywa się jego nowe konto.
@kruszon: Nie do końca o to mi chodziło,chodziło mi o to że dowód że się włamał jest tuhttp://www.milanos.pl/vid-106546-Co-mowia-Zlote-mysli-i-przyslowia.html Bokser myślał że jest na moim koncie i cytuje napisał"pie^$_#le_ was szmaty j@%ane z milanosa wy kurwy pie#^#lone"
@fanzonun: Użytkownik posiada Multikonto z Których Plusuje tylko Swoje filmy
Proszę to sprawdzić
http://www.milanos.pl/profil-zbyszekw-nanie.html
http://www.milanos.pl/profil-WolfTeam.html
@fanzonun: Użytkownik posiada Multikonto z Których Plusuje tylko Swoje filmy
Proszę to sprawdzić
http://www.milanos.pl/profil-zbyszekw-nanie.html
http://www.milanos.pl/profil-WolfTeam.html
@fanzonun: Użytkownik założył konto tylko po to by minusować moje filmy
Zminusował kilkadziesiąt moich filmów !!
Jest to Multikonto !!!!!
zbyszekw
http://www.milanos.pl/profil-zbyszekw-nanie.html
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
H...xponad 13 lat temu
@heniuutek666: Ale to i tak nic w porównaniu z tym za co dostał bana ten użytkownik:
Chciałem napisać wiadomość priv do mr Blueboya, bo wg opisu jest on moderatorem tutaj, jednakże privy są zablokowane.. zatem piszę tutaj - za co dostałem wyrok 25 lat bana na konto Xtreme? Spam? Za publikacje co 2-3 dni jednego filmiku? Gdzie nicki typu Diablo czy efendril dają do poczekalni po 20 filmików dziennie, i oni są ok.. Ja natomiast dałem 4 filmy, z czego na główna dostały się 3, i za to dostałem bana za spam? Szanowna w dupę moderownia zatem najwyraźniej nie wie co to słowo oznacza.. odsyłam do wikipedii, ja tego tłumaczył nie będę.. ban na 25latek..przyjemnie.. wnioskując że nie dożywotnie, to mogę się odwoływać po 5 latach o skrócenie wyroku za dobre sprawowanie? Do np lat 15? Fajnie jakbyście chociaż wysyłali maila z uzasadnieniem, co wg was było spamem.. umieszczenie 4 filmów na przestrzeni przeszło tygodnia, gdzie inni wrzucają po 20 dziennie.. żal.kur*a.pakistan.com
Rozumiem, że czołówka milanosa nie może mieć konkurencji, więc tępicie tych, którzy dają dobre wrzuty..pogratulować infantylizmu.http://www.milanos.pl/profil-Xtreme.ht
Potem oszalał i na 2 koncie pisał na mnie złe rzeczy gdzie w porównaniu z twoim komentarzami brzydkimi do mnie czy komentarzami Kiepa do mnie to miód na oczy.Potem zaczął pisać na Boksera,zbanowali go tymczasowo i słuch o nim zaginął.Do dziś nie wiadomo za co dostał bana na pierwsze konto,wydaje mi się że za brzydkie komentarze bo na pewno nie za spam(4 dodane filmy).