|
|
@Blueboy: Proszę sprawdzić czy to nie kolejne Mulitikonot Boksera 666
http://www.milanos.pl/profil-Bolser666.html
nazwa ta sama jednak w rankingu jest na innym miejscu.
@kruszon: Spoko już po sprawie
http://www.milanos.pl/profil-Bokser66.html
@Blueboy: To jest nowe Konto Bokser666 http://www.milanos.pl/profil-Bokser66.html grozi i minusuje komnetarze jak dawniej.
@Hortex:
E-mail Administracji !!!!
Re: Konto Pomoc
Witam
Użytkownicy zbanowani permanentnie maja pełne prawo założyć nowe
konto.
Pozdrawiam
@Bokser66: Mogą ale muszą zachowywać się inaczej a nie walić minusy na komentarze z Mulitiszczeniąt.
@Hortex: Nie martw się, teraz będziemy się temu bardziej przyglądać
@Blueboy: No nareszcie Administracja wzięła się do roboty,mam nadzieje że portal wróci do czasów świetlistości,ale to nie był wcale niebieski styl a lata 2009-2010.Po za tym co było w pamiętnym filmie Kowala,to nie zgadzałem się w jednym,nie uważałem was nigdy za dzieci.Jeszcze parę spraw i portal stanie na nogi Między innymi:
-Likwidacja rankingu(nabijanie przez zmienię IP np:Zeko1,walka o ranking);
-Naprawienie błędu z wylogowaniem(patrz nawias powyżej);
-Dodanie kategorii żeby użytkownicy mogli dawać zdjęcia;
-Danie bana permanentnego na kilka osób typu Wełniok i jego koledzy(możliwe że mulitikonta),Kaiko(oprócz tego że celowo robi z siebie idiotę,dodał bardzo głupi film"czas nakarmić zwierzęta"),Cinelus(błędy robione celowo i komentarze zboczone),wyrwa(promowanie swoim filmów poprzez Facebook i kolegów,przez co bardzo słabe filmy nabijają
niezarejestrowani),lambo1 (cały czas daje ten sam film
http://www.milanos.pl/profil-lambo1.html)
Ale to tylko sugestie.
@Hortex:
Dodalbym jeszcze Hortex poniewaz czesto sie udziela w komentarzach i ma same ujemne noty. Czym oczywistym jest, ze denerwuje milanowiczow. Ostatnio w dobrym humorze i z usmiechem na twarzy usiadlem sobie przed laptopem. Wszedlem na Milanos i sobie ogladalem filmiki az ze smiechu sie poplakalem. Przeczytalem jeden komentarz tego Pana i wyrzucilem laptopa przez okno. Kto teraz mi odda za laptopa? Jak bedzie ten koles pisac dalej komentarze to stara wyrzuce przez okno i pojde siedziec. Nie chce siedziec wiec prosze nalozyc bana na klawiature Panu Hortex...
@fanzonun: To jest nowe konto BOkser666 http://www.milanos.pl/profil-Bokser66.html grozi i minusuje komentarze jak dawniej.
@Blueboy: To jest nowe Konto Bokser666 http://www.milanos.pl/profil-Bokser66.html grozi i minusuje komnetarze jak dawniej.
@Hortex:
E-mail Administracji !!!!
Re: Konto Pomoc
Witam
Użytkownicy zbanowani permanentnie maja pełne prawo założyć nowe
konto.
Pozdrawiam
@Bokser66: Mogą ale muszą zachowywać się inaczej a nie walić minusy na komentarze z Mulitiszczeniąt.
@Hortex: Nie martw się, teraz będziemy się temu bardziej przyglądać
@Blueboy: No nareszcie Administracja wzięła się do roboty,mam nadzieje że portal wróci do czasów świetlistości,ale to nie był wcale niebieski styl a lata 2009-2010.Po za tym co było w pamiętnym filmie Kowala,to nie zgadzałem się w jednym,nie uważałem was nigdy za dzieci.Jeszcze parę spraw i portal stanie na nogi Między innymi:
-Likwidacja rankingu(nabijanie przez zmienię IP np:Zeko1,walka o ranking);
-Naprawienie błędu z wylogowaniem(patrz nawias powyżej);
-Dodanie kategorii żeby użytkownicy mogli dawać zdjęcia;
-Danie bana permanentnego na kilka osób typu Wełniok i jego koledzy(możliwe że mulitikonta),Kaiko(oprócz tego że celowo robi z siebie idiotę,dodał bardzo głupi film"czas nakarmić zwierzęta"),Cinelus(błędy robione celowo i komentarze zboczone),wyrwa(promowanie swoim filmów poprzez Facebook i kolegów,przez co bardzo słabe filmy nabijają
niezarejestrowani),lambo1 (cały czas daje ten sam film
http://www.milanos.pl/profil-lambo1.html)
Ale to tylko sugestie.
@Hortex:
Dodalbym jeszcze Hortex poniewaz czesto sie udziela w komentarzach i ma same ujemne noty. Czym oczywistym jest, ze denerwuje milanowiczow. Ostatnio w dobrym humorze i z usmiechem na twarzy usiadlem sobie przed laptopem. Wszedlem na Milanos i sobie ogladalem filmiki az ze smiechu sie poplakalem. Przeczytalem jeden komentarz tego Pana i wyrzucilem laptopa przez okno. Kto teraz mi odda za laptopa? Jak bedzie ten koles pisac dalej komentarze to stara wyrzuce przez okno i pojde siedziec. Nie chce siedziec wiec prosze nalozyc bana na klawiature Panu Hortex...
@Blueboy: Proszę zbanować użytkownika Ciapaty19 dlaczego ponieważ jego filmu są wyłączone i można oglądać tylko w YouTubie,na pewno jest to celowe działanie.
http://www.milanos.pl/vid-110514-Rafael-Nadal-vs-Scream-Mask.html
@fanzonun Proszę o bana dla spamera:
http://www.milanos.pl/profil-kjokuszinko-komentowane.html
Promuje serwis phishingowy.:
@Blueboy: Proszę o bana dla spamera:
http://www.milanos.pl/profil-kjokuszinko-komentowane.html
Promuje serwis phishingowy.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
H...xponad 13 lat temu
@Xtremee: Już nie trzeba jeden i 2 zbanowani na zawsze.
http://www.milanos.pl/profil-Bokser666.html