|
|
@Blueboy: Nie wiem który z was go zbanował: http://www.milanos.pl/profil-Symbian.html
ale cała wasza trójka ma u mnie tak wielkie piwo, że przy tych rozmiarach nawet wieżowce w Dubaju się chowają.
@Symbian: May wspólnego wroga jazda z nim http://www.milanos.pl/profil-Chmakaveli.html podobno to hanys.
@Symbian: Ten tutaj chwali się że jest z Sosnowca(pod filmem) http://www.milanos.pl/vid-108755-ADblaster---parodia-ADbustera.html
@Symbian: Nie chodzi o tego na filmie tylko o tego co jedzie Czupura,Arerarek czy jak mu tam.Napisał że Sosnowiec to przyszła stolica Polski.I dlaczego wy wszyscy na dolnym Śląsku nienawidzicie Sosnowca?
@Symbian: May wspólnego wroga jazda z nim http://www.milanos.pl/profil-Chmakaveli.html podobno to hanys.
@Symbian: Ten tutaj chwali się że jest z Sosnowca(pod filmem) http://www.milanos.pl/vid-108755-ADblaster---parodia-ADbustera.html
@Symbian: Nie chodzi o tego na filmie tylko o tego co jedzie Czupura,Arerarek czy jak mu tam.Napisał że Sosnowiec to przyszła stolica Polski.I dlaczego wy wszyscy na dolnym Śląsku nienawidzicie Sosnowca?
@kruszon: Po za tym możesz coś zrobić i ocenić ten film http://www.milanos.pl/vid-96657-Chinski-super-szybki-pociag.html słabe gnioty Boksera wchodzą taki film nie,tą wiadomość usuń.
@Hortex: Co się dzieje z tym psim wytryskiem bo dawno go nie widać?
@kruszon: Jak nie widać http://www.milanos.pl/vid-110218-Rosyjski-Tunel.html czytaj komentarze,tylko filmów nie daje bo teraz można tylko 1 dziennie.
@Hortex: To bez sensu, że tylko raz dziennie a poza tym dawno mnie on nie zaczepiał a tamto konto twoje poszło w pizdu całkiem na wieki.
@kruszon: Może 1 przez tego użytkownika http://www.milanos.pl/vid-84238-Dachowanie-czolgiem.html czytaj komentarz Xtremee.
@kruszon: Po za tym możesz coś zrobić i ocenić ten film http://www.milanos.pl/vid-96657-Chinski-super-szybki-pociag.html słabe gnioty Boksera wchodzą taki film nie,tą wiadomość usuń.
@Hortex: Co się dzieje z tym psim wytryskiem bo dawno go nie widać?
@kruszon: Jak nie widać http://www.milanos.pl/vid-110218-Rosyjski-Tunel.html czytaj komentarze,tylko filmów nie daje bo teraz można tylko 1 dziennie.
@Hortex: To bez sensu, że tylko raz dziennie a poza tym dawno mnie on nie zaczepiał a tamto konto twoje poszło w pizdu całkiem na wieki.
@kruszon: Może 1 przez tego użytkownika http://www.milanos.pl/vid-84238-Dachowanie-czolgiem.html czytaj komentarz Xtremee.
@kruszon: Po za tym możesz coś zrobić i ocenić ten film http://www.milanos.pl/vid-96657-Chinski-super-szybki-pociag.html słabe gnioty Boksera wchodzą taki film nie,tą wiadomość usuń.
@Hortex: Co się dzieje z tym psim wytryskiem bo dawno go nie widać?
@kruszon: Jak nie widać http://www.milanos.pl/vid-110218-Rosyjski-Tunel.html czytaj komentarze,tylko filmów nie daje bo teraz można tylko 1 dziennie.
@Hortex: To bez sensu, że tylko raz dziennie a poza tym dawno mnie on nie zaczepiał a tamto konto twoje poszło w pizdu całkiem na wieki.
@kruszon: Może 1 przez tego użytkownika http://www.milanos.pl/vid-84238-Dachowanie-czolgiem.html czytaj komentarz Xtremee.
@heniuutek666: O to jego kolejne komentarze http://www.milanos.pl/vid-84087-Glowa-muru-nie-przebijesz.html
#komentarze" href="http://www.milanos.pl/vid-83951-Nadmierna-predkosc-motocyklem-w-terenie.html#komentarze" target="_blank" rel="nofollow" class="breakhref">http://www.milanos.pl/vid-83951-Nadmierna-predkosc-motocyklem-w-terenie.html#komentarze
gdy przeczytałem wszystkie zrozumiałem że za to dostał Bana tak naprawdę,za to chamskie komentarze.
@heniuutek666: Może temu że jego komentarze na zbanowanym na stale koncie były też chamskie?http://www.milanos.pl/vid-83987-Prawdziwy-mistrz-kierownicy.html
http://www.milanos.pl/vid-83904-Jak-rozbic-Nissana-GT-R-w-pare-sekund.html
żadnego innego wyjścia nie kumam,napisali mu że spam,a to spam nie jest w końcu dał tylko 4 filmy,Bokser też nie znał,poznał dopiero na 2 koncie.
@heniuutek666: Sorry ale Ja w gimbie nie siedzę, musiałeś mnie pomylić z kimś innym. Oceniam filmiki na zasadzie czy mi się one podobają. Spamu ode mnie nie masz, czy też jak napisałeś wyszukiwania po nickach po to żeby dawać łapki w dół. Widzę że milanos zmienił się na dobre i teraz ma jakąś chorą wojnę domową. Każdy do każdego sapie samemu nie mając racji....
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
H...xponad 13 lat temu
@Blueboy: Jam prosił o Bana dla niego http://www.milanos.pl/profil-Cinelous.html wali zboczone komentarz z błędami ortograficznymi(które zresztą robi celowo)Przykład:
ale bym te ,urwy j@%al moim ku%#sem j@%ane tom pierszom to bym k$^@a załozyl sobie jej nogi na glowe i lizal jej cipke asz byy sie posikala japie^$_#le_ one som takie zaj@%iste te suczki bym je wziol fszyskie na mojego bata a rznol bym je ze lo japie^$_#le_ normalnie nie mam sluf na to co teras czuje ja i muj maly niech da mi ktos do nich numer albo chociasz do tej po lewej bo ona jest zaj@%ista robil bym z niom takie rzeczy jakie wam sie nigdy nie snily np fsadzil bym jej sfuj caly jenzyk do odbytu i merdal bym jom tak caly dzien a na koncu bym sie jej spuscil do gardla i zaspermil cale wnentsznosci spermom
http://www.milanos.pl/vid-83033-Upadek-z-niespodzianka.html
ale tom to bym rznoł cały miesionc i rok na okrongło w cipke w dupke w cycuchy w buzie w nogi w rence oczy i we wszystko asz by schudla dziesienć kilo
http://www.milanos.pl/vid-54618-Tak-powinny-wygladac-modelki.html
A nawet raz trafił na Mistrza:
http://mistrzowie.org/360790/W-twoim-wieku
H...xponad 13 lat temu
@Blueboy: Dzięki.