|
|
@OjciecMiNieWybaczyl: Mnie nic nie bedzie bolało. Już sie tyle naoglądałam, że podzękuję
@IzabelaWokulska: żyć trzeba całe życie, a ciąża to tylko 9 miesięcy
nie ma powodu rezygnować zbyt pochopnie
@OjciecMiNieWybaczyl: o zmieniłam treść. Mniejszy wstyd
#tysiacslabonarysowanychemotek
999-1=998
Podgląd | Rozmiar pliku: 12 KB
+: bednarz2000, CieWszystkieChwileTe, widowmaker, laVey, nolorito, DelPiero, tygrysek, bardzo, CoJaRobje więcej (4)
@VAPORWAVE2: czy też mogę je rysować,proszę o odp
+: bednarz2000, VAPORWAVE2, nolorito, bardzo
Wczoraj przeżyłem mini zawał bo wchodzę w swój folder z memami a tam pusto.
Przed oczami przeleciały mi wszystkie dank memesy, memelanosy wszystkie prace ze zwierzencego konkursu. Świat się dla mnie skończył.
No ale wszedłem w folder jeszcze raz i wszytko oki
+: laVey, snaut, CieWszystkieChwileTe, bardzo, VAPORWAVE2, annakarina, nolorito, widowmaker, CoJaRobje więcej (4)
@bednarz2000: fajnie jakby był jakiś konkurs jeszcze kiedyś
+: bednarz2000, laVey, bardzo, nolorito
@snaut: muszę mieć ze 2 dychy na pitce
@widowmaker: ten Miki319 to nieudany eksperyment połaczenia spermy kozy z niedorozwiniętą maciora. Przez odbyt go robili, chcieli wyskrobać, ale uznali że zarobią nan im jak bedzie obciagał ku%_#sy_ jako pi#@& życiowa za 2 zł od główki. I tak ści@%#& spedalone w ku%#sami w mordzie jeszcze żyje
+: bardzo
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
w...rponad 9 lat temu
"We are number one but every one is Powiadomienie z Milanos"
lepiej pójdę spać bo jeszcze to zrobię xD
+: bardzo, casadin, nolorito, DelPiero, dupahhehe