|
|
Patrzcie jakim jestem zwariowanym wariatem, nie dość, że palę w kolorowej bletce to jeszcze mam zapalniczkę z napisem eXpresso
+: VAPORWAVEczwarty, widowmaker, annakarina, nolorito, bardzo
@2cringe4you: haro policja
+: widowmaker, 2cringe4you, nolorito, bardzo
@2cringe4you: hehe sie jara dziefczyno sie jara chopaku
+: 2cringe4you, nolorito, bardzo
jeszcze mi lampa uliczna za oknem migoce, chyba ją wiatrówką strącę albo kotem bo mnie wkurwia
+: nolorito, VAPORWAVEczwarty, widowmaker, anym0us, zastuj, bardzo więcej (1)
Shanella, czytałaś w ogóle tę ustawę, czy bazujesz na tym co mówi lewica? Przecież tam nie ma nic z tego, o czym powiedziałaś! W ustawie jest napisane, że karze podlega przede wszystkim lekarz, którym umyślnie, bądź nieumyślnie doprowadza do śmierci płodu (bo to się zdarzało nagminnie!) Jeśli ciąża zagraża życiu matki aborcja jest dozwolona. W szczególnych przypadkach jak np. gwałty czy trwałe uszkodzenia płodu sąd ma prawo odstąpić od wymierzenia kary, zwłaszcza jeśli decyzję podjęła matka! Ta ustawa jest przygotowana z myślą o lekarzach, którzy mają w dupie ludzkie życie oraz gówniarach, które traktują aborcję jak środek antykoncepcyjny.
Moja dziewczyna była dzieckiem przypadkowym, niechcianym, a jej matka zaszła w ciąże mając 18 lat! Gdyby to był jeszcze PRL pewnie by ją "wyskrobała", a tak nie było za bardzo możliwości. Choć ciąża ją przerażała, a w domu było naprawdę biednie, jakoś ją odchowała i Bogu dziękuję, że tak się stało. Jest nie tylko piękną i kochaną kobietą, ale też bardzo zdolną. Wielu skurwysynów zasługuje na śmierć, ale nie da się przewidzieć wartości życia.
cześć sory że piszę
+: VAPORWAVE2, DelPiero, tygrysek, Lasha, ehh, anym0us, bednarz2000, Suizei, Tooms, bardzo, nolorito, annakarina, dupahhehe, hmmmmmmmmm więcej (9)
w kinie "Patersona" jeszcze grają, to chyba pójdę znów, bo to taki rozmemłany film - rozmemłany jak ja dziś
polecam "Patersona"
+: widowmaker, VAPORWAVE2, zastuj, bardzo, hmmmmmmmmm
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
VAPORWAVE2
ponad 9 lat temu
szkoda że nie ma z nami @killspodermana i xDDDDDD i użytkownika i jeszcze jakiegoś tam multi gonska ehhhh
+: Tooms, annakarina, bardzo, bednarz2000, widowmaker, nolorito więcej (1)
JaxXx
ponad 9 lat temu
@VAPORWAVE2:
+: VAPORWAVE2, bardzo, widowmaker, nolorito
bednarz2000
ponad 9 lat temu
@VAPORWAVE2: tęsknie
+: bardzo, VAPORWAVE2, widowmaker, nolorito