|
|
i znowu przeglądam memy na ifunny
błagam,zabierzcie mnie z tej strony,przecież ja sobie zniszczę życie
kolejna godzina mija
Podgląd | Rozmiar pliku: 88 KB
+: widowmaker, bardzo, CoJaRobje
xD
Podgląd | Rozmiar pliku: 29 KB
Dziś było bardzo przyjemnie, bo jechałam samochodem przez takie maleńkie wioski, jeszcze słońce tak ładnie zachodziło. W radio Beirut, a gdy słucham tego albumu, to wyobrażam sobie takie wiejskie wesele, ale takie tradycyjne i ludowe, w gorący letni dzień. Lubię tę wizję.
+: bednarz2000, bardzo, hmmmmmmmmm, nolorito, CieWszystkieChwileTe
Ale też dziś jechałem przez wioski
Przypadeg ?????
@annakarina:
+: annakarina, bardzo, nolorito
@hmmmmmmmmm: może to te same, bo pole jakieś takie znajome... hmmm
Morze może
@annakarina:
+: annakarina, bardzo, nolorito
Kocham cię @bardzo mocno
@annakarina:
+: bardzo, nolorito, annakarina
Jak głęboka jest twoją miłość
Czy jak ocean
@annakarina:
@hmmmmmmmmm: to nie można na to pytanie odpowiedzieć, ocean jest skończony - ma dno, a moja miłość jest niezmierzone
+: hmmmmmmmmm
znowu jadłam kisiel i chcę jeszcze
+: OjciecMiNieWybaczyl, laVey, zdzisiu, nolorito, anym0us, bardzo, dupahhehe, osevhsa więcej (3)
Wczoraj z nudów znalałem tą gre, jest to sandbox oparty na układaniu własnych bitew. Mamy do dyspozycji wikingów, greków, crusaderów, azjatów, armię napoleona oraz inne jednostki, np. Donald Trump który ma 2 M16 i stawia mury. Jedyne co nas ogranicza to własna wyobraźnia, oraz 20 misji w kampanii, bo w sumie ta gra jest jeszcze w fazie alphy, i waży 20mb XD Jestem skłonny tej grze dać 7/10 bo po jakimś czasie sie nudzi ehhh, a jej nazwa to Totally Accurate Battle Simulator
Podgląd | Rozmiar pliku: 59 KB
o ty kurwo j@%ana
Podgląd | Rozmiar pliku: 16 KB
+: casadin, bardzo, widowmaker, matildah, delpierdo, CieWszystkieChwileTe, nolorito, bednarz2000, laVey więcej (4)
@DelPiero: bye bye
spie#&*@%j
hehe
+: DelPiero, bardzo, widowmaker, CieWszystkieChwileTe, matildah, dupahhehe, nolorito, laVey więcej (3)
@casadin: jaką minę jeszcze sobie zrobił cwel głupi
+: CieWszystkieChwileTe, bardzo, matildah, casadin, dupahhehe, nolorito, laVey więcej (2)
Bieda z netem na tej wsi jeszcze tu wrócę
+: nolorito, widowmaker, CieWszystkieChwileTe, bardzo -: zdzisiu
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
horteksic
ponad 9 lat temu
Gasoline idiotko to ropa a nie benzyna. Siadaj ! Pała.
bednarz2000
ponad 9 lat temu
@horteksic: gasoline to benzyna buraku
+: bardzo, annakarina, CieWszystkieChwileTe, laVey
horteksic
ponad 9 lat temu
@bednarz2000: No to wypierdalaj na stację, weź pistolet z napisem gasoline i tankuj swego szerszenia benzynie.
bednarz2000
ponad 9 lat temu
@horteksic: opanuj mordę i wpisz se w internet gasoline tłumaczenie
+: widowmaker, annakarina, CieWszystkieChwileTe, laVey
horteksic
ponad 9 lat temu
@bednarz2000: wyjdź na dwór, weź głębokie trzy oddechy i wróć. Przeczytaj mój wpis jeszcze raz i nie sugeruj się tłumaczem Google. W życiu jest tak, ze na stacjach w Europie na pistolecie z napisem "gasoline" wylatuje ropa. Benzyna ma inne oznaczenie. Luz. I wesołych świąt.
+: Lasha
horteksic
ponad 9 lat temu
P.S. Luz to nie oznaczenie benzyny. Luz to luzik, opanuj nerwy, nie spinaj się etc.