|
|
Mmmmm #manguwno
Podgląd | Rozmiar pliku: 149 KB
+: Jonny-Bravo, heniiutek666, zdzisiu, kvlr, OjciecMiNieWybaczyl, lisekpro więcej (1)
jem jedznonko
#mangowpis
Podgląd | Rozmiar pliku: 32 KB
Nie wierze. Fenzonun zwrocil uwage na moje wpisy!!
))
+: FoxMurder, zdzisiu, Jonny-Bravo, fanzonun
@kvlr: jakś samoróbka na planach reprap. Kupowałem ją 4 lata temu. Trochę paździerz ale da radę coś wystrugać.
@FoxMurder: pytam w kontekscie drukowania modeli pociagow. ile taka warta?
sam modelujesz czy sciagasz modele i drukujesz?
@kvlr: sam projektuję jest taki prosty program 123d.
Na filamentowej w postaci żyłki nie wydrukujesz nic dobrego.
@kvlr: tzm chciałem powiedzieć że na żyłkowej nie wydrukujesz nic bardzo precyzyjnego i o idealnej powierzchni. Trzeba sie pałować ze szlifowaniem i dzieleniem druku na kilka elementów jeśli chcemy uzyskać jakość taka jakby to nie miało być drukowane. Niemniej jest to przydatne urządzonko.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
heniiutek666
ponad 8 lat temu
Pierwszy set do 19stu. Jedziemy z Żabojadami. Na Polsacie.
+: zdzisiu, fanzonun
zdzisiu
ponad 8 lat temu
@heniiutek666: oo Eniu dobrze że przypomniałeś
+: fanzonun
heniiutek666
ponad 8 lat temu
@zdzisiu:
Jutro i pojutrze torze o tej samej porze.
+: zdzisiu