|
|
Ostatni raz tu zagladąłem 20 sierpnia 1719 roku w trakcie weselicha Augusta III Sasa z arcyksężniczką Marią Józefą Habsburg. Miniblog tętnił wtedy życiem. A teraz co, jakiś strajk robicie ? Długo tak wytrzymacie ?
+: kvlr, bednarz2000
@horteksic: gdybys nie napisal to bym pomyslal ze mam jakiegos szadowbana.
@Blueboy: Mistrzu, pogadaj z Hajdzikiem i Fanzonunem. Spójrzcie na tego Bora... Czy nie można zastopować tych jego pedalskich i obraźliwych wpisów ? Kiedyś dwa konta mi zbanowaliście forewer za sprzeczki z Bokserem. A teraz taki Troll lata i wqrwia...
Naprawdę w tych czasach wejścia na stronę (wyświetlenia) są takie ważne ? A gdzie honor ?
Szacun za szybką reakcję.
Podgląd | Rozmiar pliku: 93 KB
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
Glahblabla
+: fanzonun, heniiutek666, kvlr, zdzisiu