|
|
Podgląd | Rozmiar pliku: 176 KB
+: fanzonun, shanella, Mikus298, StarySkuter -: slipdog123, delpierdo, johny11palcow więcej (2)
@Jonny-Bravo:
Polska była przez ameryke traktowana jak pchający się śmieć , teraz Polska będzie traktowana jak zamieciony śmieć i tyle
+: Jonny-Bravo -: slipdog123, emantes, Glahblah2, johny11palcow
@Mikus298: @Jonny-Bravo: ach, gdzie te piekne czasy gdy prezydent Polski uczył prezydenta USA jak się robi bigos, minister spraw zagranicznych mówił ,,wasza murzyńskość" a potem ,,robił laske"...a nie chwila, podobno źle to było na taśmach i chodziło o łaske
+: johny11palcow -: Tomasz396, Piotr1980, emantes, Mikus298, Martin426 więcej (1)
@Mikus298: @Jonny-Bravo: pożyjemy, zobaczymy
Heh jankesi mają Trumpa my mamy Brexit. #unasz
+: shanella -: aloszka, slipdog123, emantes, delpierdo, johny11palcow więcej (1)
#gownowpis kogo obchodzi jakiś trump kiedy pada pierwszy śnieg :3
@VAPORWAVE2: dobre
+: VAPORWAVE2, delpierdo -: shanella, Lama, Tomasz396
@aloszka: słowa uznania od aloszki to jak dwa plusy na milanosie
no, nawet trzy ʕ•ᴥ•ʔ
Trump wygrał #amerykawybiera
+: VAPORWAVE2, CurwaJakiKyrk, Tomasz396, fanzonun, johny11palcow -: aloszka, delpierdo więcej (2)
Wyniki wyborów w USA:
1. ??? - ???%
2. ??? - ???%
3. Janusz Korwin-Mikke - 4,76%
+: Lama, delpierdo -: Tomasz396, emantes, shanella, johny11palcow więcej (1)
Milanosy, kto wygra wybory? Trump czy Clinton? 
#polityka, #wyboryusa
+: fanzonun -: slipdog123, aloszka, delpierdo
@Jonny-Bravo: Poprawna odpowiedź brzmi OKOŃ!
+: Jonny-Bravo -: slipdog123
@Jonny-Bravo: Ja bym głosował na Jonny-Bravo
+: Jonny-Bravo -: Tomasz396, slipdog123, shanella
@killspoderman: @Jonny-Bravo: A ja to co? uj?
+: Tomasz396 -: slipdog123
@pasi17: @Jonny-Bravo: Ty masz jakąś ch#%ową chińską bajkę na awatrze więc se sam odpowiec ziom
@killspoderman: Cry More :*
+: Tomasz396, shanella -: slipdog123, aloszka
Witam. Chciałbym zacząć żyć jak spie#^#lina. Lepiej wchodzić na karachan czy na wykop? Pozdrawiam.
+: huehehue -: fanzonun, Tomasz396, emantes, shanella, johny11palcow więcej (1)
@redoxdajmibuziakamp3: najlepiej będzie jak oddasz mi wszystkie swoje oszczędności, a następnie pójdziesz do jakiejś pracy za minimalną krajową by potem narzekać na karachanie, że nie masz nikogo, a Twoje życie to pasmo porażek, w trakcie którego okradli cię na milanosie
Pozdrawiam.
@redoxdajmibuziakamp3: wszystkie prawdziwe spie#^#liny siedzą na wykopie, karabin jest dla gimbusów i/lub pędzlaków
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
r...3ponad 10 lat temu
dokladnie
+: fanzonun, Lama, sluchampsajakgra, delpierdo, Glahblah2, StarySkuter -: shanella, Tomasz396, Piotr1980 więcej (4)