|
|
Podgląd | Rozmiar pliku: 45 KB
+: Tomasz396, fanzonun, Piotr1980, shanella, ZranioneTruskawki, Darosoldier, Martin426, CapitanHorse, Mi175 -: slipdog123 więcej (5)
@Mikus298: Stary, strzał w dziesiątkę
+: Mikus298, fanzonun, Piotr1980, shanella, ZranioneTruskawki, Martin426 -: slipdog123 więcej (2)
Jem walkersy serowe popijając bananowym milkshakiem. Zazdroszczę samemu sobie. #bogactwo #zazdrosc #pozdro #zycienafali
Komentarz poniżej poziomu - pokaż+: shanella -: lukwin99, pasi17, slipdog123, emantes, aloszka, fanzonun, zdzisiu, killspoderman, delpierdo, johny11palcow, Syf123 więcej (7)
@Lama: piłeś shake o smaku masła orzechowego w kfc? polecam
-: slipdog123, Tomasz396, shanella
@delpierdo: dziekuję, nawet nie wiesz ile te słowa dla mnie znaczą :7)
+: VAPORWAVE2
Podgląd | Rozmiar pliku: 73 KB
+: Lama, pasi17, emantes, shanella, Mi175 -: Tomasz396, johny11palcow więcej (2)
@VAPORWAVE2 wykop już otwarty dałnie #gownowpis
+: aloszka -: Tomasz396, fanzonun, shanella, ZranioneTruskawki
@killspoderman: wiem :3
-: fanzonun, Tomasz396, shanella, ZranioneTruskawki, killspoderman
plusujcie wielkiego polaka
Podgląd | Rozmiar pliku: 183 KB
+: delpierdo -: shanella, fanzonun, Damian283, Tomasz396, Mikus298, lukwin99, johny11palcow więcej (3)
@redoxdajmibuziakamp3: nigdy nie zaplusuje drugiego największego zbrodniarza na ludzkości zaraz po Michale Białku
+: redoxdajmibuziakamp3 -: Tomasz396, emantes, johny11palcow, foxiki88
@Darosoldier: Zapomnij zapłacić rachunek za neta
@Jonny-Bravo: chyba do kwietnia mam opłacone
+: Jonny-Bravo -: delpierdo, Mikus298
@Darosoldier: Znajdź sobie dziewczynę i pracę to już nie będziesz miał czasu na komputer lub chociaż ograniczysz. A to już coś
Ile mniej więcej dziennie siedzisz na kompie?
@pasi17: @Darosoldier: Musisz dojść do takiego momentu że, stwierdzisz że juz obejrzałeś całe internety i wtedy odechce ci sie kompa.
+: Tomasz396
@pasi17: Pracę już mam
Dużo Gorzej z tym drugim zwłaszcza zmoją radiową urodą. Dwie trzy godziny. biorąc pod uwagę że robię sporo nadgodzin w pracy to całkiem sporo ( w pracy nie korzystam z kompa)
@Darosoldier: Jeżeli siedzisz na necie tylko 2-3 godziny dziennie to nie jest uzależnienie
Znam osoby co potrafią usiąść na kompa rano, a zejść w nocy i tak codziennie
#gownowpis kiedyś przeze mnie tate prawie stracił 100k xD a jakie są Wasze życiowe sukcesy?
+: fanzonun, Jonny-Bravo, delpierdo, aloszka -: slipdog123, Tomasz396, shanella więcej (2)
@VAPORWAVE2: opowiedz coś więcej o tym jak prawie stracił 100k ;]
+: VAPORWAVE2, Tomasz396 -: slipdog123
@Jonny-Bravo: kazał mi założyć jakąś internetową lokatę w banku na te swoje życiowe oszczędności. Pech chciał że dałem zły tytuł przelewu, zaś tam skąd nadawałem przelew konto było powiązane z lokatą i automatycznie po przelewie zostało usunięte xD. No i przez tydzień banki "odbijały" sobie te pieniądze. Tate dzwonił i tu i tam i tylko słyszał, że "niestety ale zgodnie z procedurami pieniądze zostały odesłane na rachunek nadawcy". W końcu się to jakoś rozwiązało xD
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Mikus298
ponad 10 lat temu
#hlejemmorde: #heheszki
+: Tomasz396, Piotr1980, shanella, ZranioneTruskawki, Darosoldier, Martin426, Mi175 więcej (2)
T...6ponad 10 lat temu
@Mikus298: Nawet muzeum rodowickie się znalazło
+: Mikus298, Piotr1980, shanella, Martin426
Mikus298
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: Rodowickie, zapamiętam
+: Tomasz396, Piotr1980, shanella, ZranioneTruskawki, Mi175