|
|
+: LongFarewell, fanzonun -: Mi175
#zmianynamilanosie: Ej ,no znofu suchy chlep , czemu aby doda? fote musz? co? wpisa? nawet kilka kropek ? wcze?niej dodawa?em bez wpisu
+: JanuszNowak, shanella, Mi175
@Tomasz396: Tak teraz robię, kurde weśś ić kurdelebele
, poganiaj zielonki
@Tomasz396: No serio może nie zauważałem bo zawsze jakiś tytuł był i też działa jak się dwa tagi wpisze i pewnie dlatego
Jak usunąć konto?
#gownowpis
-: Tomasz396, NightRunner, JanuszNowak, shanella, fanzonun, azerty, Mi175, johny11palcow więcej (3)
@killspoderman:
............
Podgląd | Rozmiar pliku: 21 KB
+: Tomasz396, shanella, fanzonun, VAPORWAVE2, emantes, azerty, Mi175 więcej (2)
#hlejemmorde: ........
Podgląd | Rozmiar pliku: 45 KB
+: Tomasz396, shanella, fanzonun, banshee, Mi175, johny11palcow -: killspoderman więcej (2)
@Mikus298 #hlejemmorde: #zmianynamilanosie
Właściwie czemu mam obniżony rajting za moją krwawicę co? Dodaje Dodaje znoszę obelgi i mam mniejszy rajting od tych co tylko obelgi wpisują, kurde może i ja się zacznę zniżać do poziomu
moge pisac?
+: VAPORWAVE2 -: Mikus298, shanella, Mi175
Witam. Udało mi się zhakować portal milanos.pl i zaimplementować bardzo pożądaną opcję usuwania konta. Od teraz aby tego dokonać, wystarczy wejść w Edycja profilu -> Usuń konto. Pozdrawiam i życzę owocnego korzystania z usługi.
Podgląd | Rozmiar pliku: 27 KB
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, fanzonun, Mikus298, shanella, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (3)
Podgląd | Rozmiar pliku: 33 KB
+: Tomasz396, JanuszNowak, fanzonun, Mi175
Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
-: Tomasz396, Mikus298, shanella, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (1)
Odpierdalam jakiś szajs, żeby dostać plusa na milanos.pl
#gownowpis
+: redoxdajmibuziakamp3, VAPORWAVE2, JanuszNowak, aloszka -: pasi17, Tomasz396, fanzonun, banshee, slipdog123, Mikus298, shanella, Mi175, johny11palcow więcej (8)
#gownowpis ciekawe jak to jest dostać plusa
na zachętę dam #ciekaweobrazkiskopiowanezinternetu
Podgląd | Rozmiar pliku: 57 KB
+: fanzonun, killspoderman, heniiutek666, redoxdajmibuziakamp3 -: Tomasz396, Mikus298, Mi175 więcej (2)
@VAPORWAVE2: łap minusa za ch#%owy content XDD
+: VAPORWAVE2, aloszka, Mi175 -: Tomasz396
@killspoderman: #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nie dadzą mi plusa nigdy
+: killspoderman -: Tomasz396, Mikus298, Mi175
@VAPORWAVE2: XDDDD
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, Mikus298, Mi175
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
JanuszNowak
ponad 10 lat temu
@fanzonun: jak to wysłać PW?
+: Mikus298, shanella, fanzonun
T...6ponad 10 lat temu
@JanuszNowak: Nie ma tu PW ...
+: Mikus298, shanella, JanuszNowak, Mi175
Mikus298
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: @JanuszNowak: Nie ma , możesz opieprzać na żywca zawsze zaplusujemy hehehehehehehe
+: Tomasz396, shanella, fanzonun, JanuszNowak, Mi175
JanuszNowak
ponad 10 lat temu
@Mikus298: @Tomasz396:
nie bo już pytałem administrację czy nie chcą paru rad odnośnie UX i nikt się nie odezwał a zależy mi na tym żeby była lepsza alternatywa dla wypoku...
specjalista here od optymalizacji konwersji
+: Tomasz396, shanella
T...6ponad 10 lat temu
@JanuszNowak: Administratorami strony są Blueboy, Hajdzik, Fanzonun i chyba Zranionetruskawki. wstaw @ przed nickiem oraz dwukropek po i wtedy się odezwij do konkretnej osoby
Ewentualnie jeśli chcesz całkiem prywatnie to napisz do nich maila.
Pozdrawiam.
+: shanella