|
|
@killspoderman jakby co wykryłem pierwszego minusbota, jest nią niejaka pani @banshee, która jest również osobą o nieczułym serduszku ://
-: banshee, Tomasz396, azerty, shanella, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (2)
+: VAPORWAVE2, Tomasz396, fanzonun, shanella, kusz, JanuszNowak, Mi175 więcej (2)
@banshee: @killspoderman trzeba jednak jej oddać że ma poczucie humoru i dystans do siebie
-: shanella, JanuszNowak
@VAPORWAVE2: to Ci muszę dać teraz minusa skoro już mnie w tę robotę wrobiłeś ;<
Podgląd | Rozmiar pliku: 44 KB
@Tomasz396: xD no też się zastanawiam czemu w niej było tyle jadu, nie wiem może ma okres czy co
-: shanella
@VAPORWAVE2: tak się składa, że mam okres, możesz mi w ramach pojedniania przynieść jakieś dobre żarcie i browara ;3
@banshee: co powiesz na pitcę i sommersby??
@banshee: nie jestem pewien czy napisałaś po polsku czy po angielsku xD jaka pitca?? proponuję klasyczna capriciosę
@VAPORWAVE2: obojętne byle bez mare-gówna i z czarnymi oliwkami ;3
@banshee: OLIWKI? nieeee no bez przesady xD dobra pitca to ser mięso i czerwony sos
@VAPORWAVE2: no dobra, ale z sambalem
Wczoraj byłem z nią w teatrze, następnego dnia trafiła do szpitala. To było tydzień przed maturami. Wszystkie jej plany posypały się jak domek z kart. Plany na wakacje, na studia, na całe życie - no bo jak planować kiedy grozi ci śmierć? Wtedy jeszcze nie rozumiałem co musiała przeżywać.
Pamiętam jak znikała za drzwiami oddziału zamkniętego, lekko zapłakana ale też pełna nadziei. Mogliśmy rozmawiać tylko przez wideofon lub skype'a. Chciała się po prostu na mnie patrzeć, mi to trochę przeszkadzało bo miałem lagi w agario. Dziś dałbym sobie za to w mordę. Stopniowo markotniała i traciła humor. Miesiące zamknięcia w szpitalu to dla młodej osoby straszne przeżycie. Wśród schorowanych starszych osób, codziennie oddychając powietrzem nasyconym atmosferą śmierci. Kolejny cios - chemioterapia i pierwsze wypadające włosy. Niepewność, wahające się wyniki, czy organizm przyjmie przeszczep? W końcu wyszła ze szpitala, ale to była zupełnie inna osoba.
To ona chciała rozstania. Jak mówiła, miała dużo czasu żeby przemyśleć te sprawy. Oddała moje rzeczy i zgrała na pendrive piosenki Coldplay'a o które prosiłem. Wbiła mi nóż w plecy pod koniec sesji zimowej. Z wyrachowaniem czekała do ostatniego egzaminu. Wtedy tak myślałem, dziś wiem, że chciała dla mnie jak najlepiej.
Mijają miesiące i lata a ja nie wiem co się z nią dzieje, zerwałem całkowicie kontakt. Może ma się dobrze, może znów leży w szpitalu. Nie chcę tego wiedzieć. Życzę jej szczęścia, ale ja nie chcę go oglądać, nie mogę, nie potrafię. Chyba ją kocham ale nie wiem już co to jest miłość
#gownowpis
Echhh całkowicie poważnie proszę o bana na dwa tygodnie ://
-: Tomasz396, banshee, azerty, shanella, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (2)
#milanos moderacja Milanosa jest bardzo wrażliwa i wyrozumiała dlatego nie daje ludziom z opóźnieniem rozwojowym banów. Nie chcemy być posądzeni o dyskryminację dlatego możecie dalej być sobą.
temat rozwiązany.
dziękuję.
elo.
lo.
o.
+: fanzonun, Tomasz396, VAPORWAVE2, shanella, JanuszNowak, Mi175 więcej (1)
@banshee: Droga koleżanko, mimo wszystko apeluję o bana, to dla mnie bardzo ważne
-: Tomasz396, azerty, shanella, lukwin99, JanuszNowak, Mi175 więcej (1)
@VAPORWAVE2: drogi kolego, spoko ale nie
+: Tomasz396, shanella, JanuszNowak, Mi175
@banshee: ech a już byłaś prawie fajna ://
-: Tomasz396, shanella, JanuszNowak, Mi175
@VAPORWAVE2: ja nie chcę być fajna
+: Tomasz396, shanella, JanuszNowak, Mi175
@banshee: to niefajnie. już prawie zacząłem Cię lubić
-: Tomasz396, shanella, JanuszNowak, Mi175
@banshee: :3 nie no jesteś spoko
-: Tomasz396, shanella, JanuszNowak, Mi175
co należy zrobić żeby dostać bana na milanosie?
zależy mi na banie dwutygodniowym
#moderacja #pytanie #gownowpis
+: aloszka -: fanzonun, Tomasz396, banshee, shanella, JanuszNowak, Mi175 więcej (2)
Dddddddddddd
Podgląd | Rozmiar pliku: 40 KB
-: Tomasz396, fanzonun, azerty, shanella, JanuszNowak, Mi175 więcej (1)
@UfoLudek-z-kosmosu: czy w kosmosie można być szczęśliwszym niż na ziemi?
+: Hajdzik, Szczepan247 -: Tomasz396, shanella, azerty, Mi175 więcej (1)
@aloszka: Tak, i to o bardzo wiele szczęśliwszym.
@UfoLudek-z-kosmosu: to proszę o informację, jak tam się dostać
@UfoLudek-z-kosmosu: oj to mi się nie uda, którym Ty jesteś? czy w kosmosie też tak zimno? jest tam zima? a święta?
-: Mi175
DOBRA ROBOTA @VAPORWAVE2
BRAWO K$^@A XDDDD
#gownowpis
@killspoderman: na wykopie to prosisz bana i dostajesz bana
a na milanosie to ani konta nie można usunąć, ani bana dostać xD
+: killspoderman, aloszka, emantes -: Tomasz396, shanella, azerty, Mi175 więcej (2)
@Hajdzik: no specjalnie wstawiłem pornografię żeby dostać bana
a tutaj to nic xD nie wim nawet co musiałbym zrobić xD
Podgląd | Rozmiar pliku: 65 KB
+: VAPORWAVE2, fanzonun, JanuszNowak -: shanella, Mi175, johny11palcow więcej (1)
#hlejemmorde:
Ja po dobrej wy?erce...........
Podgląd | Rozmiar pliku: 211 KB
+: Tomasz396, fanzonun, shanella, Blueboy, azerty, JanuszNowak, Mi175 więcej (2)
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
VAPORWAVE2
ponad 10 lat temu
właśnie wpadłem na teorię spiskową
moderacja nie chce usunąć konta @killspoderman ponieważ generuje on około 50% wpisów na milanosie xD. tak samo nie chcą mi dać bana bo ja tworzę no jakieś 20%
co o tym sądzicie, ma to sens? #gownowpis
+: Pciem40 -: Tomasz396, azerty, shanella, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (2)
k...nponad 10 lat temu
@VAPORWAVE2: XDDDDD
+: VAPORWAVE2 -: Tomasz396, shanella, JanuszNowak, Mi175, johny11palcow więcej (1)