|
|
#zmianynamilanosie chciałabym wiedzieć jak sprawdzić na jaki adres e-mail zostało założone konto. Nigdzie tego nie udostępniacie i nie ma mozliwości zmiany adresu e-mail dla newslettera etc.
+: maycell
@LongFarewell: się zobaczy, póki co nie miałam czasu się nawet po tyłku podrapać dziś wreszcie wolne :3
+: LongFarewell
@banshee: dobrze, żeby tu byli jacyś starzy wyjadacze a nie tylko świeży narybek
@banshee: hey, pisz do nas na Maila, pomożemy i możemy nawet zmienić ten adres
#zwierzeta #lisek
Taki śmieszny chytrusek :3
Podgląd | Rozmiar pliku: 63 KB
+: XDDDDDDDDDDDDD, VAPORWAVE2, fanzonun, Mikus298, maycell, Qrin, bednarz2000 więcej (2)
Daj minusa, jeśli pamiętasz czasy, gdy adresem WP było "www kropka wirtualnapolska kropka pl", gimnazjaliści scrollują dalej
+: VAPORWAVE2 -: johny11palcow
Podgląd | Rozmiar pliku: 16 KB
#hlejemmorde:
Żona do męża:
– Dlaczego opowiadasz wszystkim, że ożeniłeś się ze mną dla pieniędzy?! Przecież ja nie miałam żadnych pieniędzy!
– A co mam mówić?
#hlejemmorde:
Rozmawiają dwie koleżanki:
– … i potem on tak po prostu podarował ci Mercedesa?
– No przecież z palca tego nie wyssałam!
#hlejemmorde:
– Jak nazywają się piękne kobiety uprawiające seks?
– Cuda na kiju.
#hlejemmorde:
Gdzieś w Niemczech:
– Mamo, mamo, zobacz, wąsy mi rosną!
– Dojrzewasz, córeczko.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
epobieralniapl
ponad 10 lat temu
czesc wszystkim
L...lponad 10 lat temu
@epobieralniapl: #tangodown xD
Mikus298
ponad 10 lat temu
@LongFarewell: O masz swój świeży narybek się chciał przywitać to szybciej zbanowali XD no chłopaki aż takiej szybkiej reakcji to ja się nie spodziewałem hahahaha normalnie szach mat jeden strzał i ni ma gościa XD a my musimy na odpowiedź tydzień czekać kurde
normalnie szacun za refleks tym bardziej że to wekendos to który tam jeszcze aż taką formę trzyma XD
Blueboy
ponad 10 lat temu
@Mikus298: @epobieralniapl: Wiesz, ktoś kto zakłada konto aby wrzucić niby link do pełnego filmu (hitu kinowego) do strony, na której trzeba wysłać niby darmowego smsa, a tak naprawdę jest to zapisanie się do subskrypcji i kasowanie z konta około 30zł miesięcznie, nie zasługuje na nic innego, jak na bana permanentnego
+: LongFarewell, johny11palcow
Mikus298
ponad 10 lat temu
@Blueboy: Wiem, przecież wiem, się uśmiałem sam nie zdążyłem załapać a tu bach XD i prawidłowo
Tak po co ban ,nie lepiej takie konto wykasować i nie zaśmiecać . Ja bym ci jeszcze kilka takich wskazał hehehe
+: Blueboy
Mikus298
ponad 10 lat temu
@Blueboy: O teraz załapałem że ty tu trzymasz mimo wekendos formę szacun gosciu szacun xD
+: Blueboy
L...lponad 10 lat temu
@Blueboy: Boże, jak wy dbacie o użytkownika i o to, by nikt go na hajs nie naciął