Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia0
  • Kanały
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    0   

    #zmianynamilanosie: Kiedy będzie możliwość blokowania minusującego wypowiedzi ped#@a pod filmami ?

    +: nolepiok -: kodak666

    Odpowiedź
    • Link

  • banshee

    banshee

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: niech nicki pokazujo! bedzie vandeta

    +: Mikus298

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @banshee: E tam vandeta, ale jak zrobili na blogu możliwość blokady i dzięki temu jest spokój, to taka sam funkcja powinna być i głównej i na poczekalni ,tak łącznie z widocznością kto dał minusa, ja może i jestem pie#^#lnięty nie wykluczam, ale przynajmniej nie łażę jak ta łaiza za kimś i non stop minusuje . Tak jak pasi kiedyś napisał i ja to samo jak jest film co mi się podoba to dostaje umocnij jak nie do końca jestem przekonany to nie stawiam oceny bo by musiała być neutralna wiec się powstrzymuję ,dopiero jak mi się coś ewidentnie nie podoba stawiam wyrzuć , więc w tym zakresie staram się być normalny i nikogo na siłę nie wyrzucam , nawet nie mam pretensji czego przykładem jest lukwin99 mimo iż nieraz przesadza z tym wyrzucaniem to nawet nie ma u mnie blokady bo uważam że jak mu się nie podoba to jego sprawa że wyrzuca zresztą zdarza się że daje nawet mocne wtedy człowiek czuje się jak w siódmym niebie ale to jest przykład normalności on nie łazi specjalnie za kimś aby się wyżyć I dlatego nie o to chodzi , bo zaraz zostanę źle odczytany, chodzi tylko o permanentne stawianie minusów do każdej wypowiedzi z jakiejś nie wiem zawiści pomieszanej z kretynizmem od dołu do góry z góry na dół co aż razi w oczy, więc jak już mamy taką możliwość na blogu ,powinno to samo być na całym serwisie , blokada widoczność punktujących , jak zobaczysz wstecz to uspokoiło sytuacje na blogu i nie ma żadnej wenndety , jest spokój bez żadnej wendety czy odgrywania się, za minusa nikogo normalnego nie będę gnębił i nikt normalny tego nie robi komuś nie pasuję niech blokuje nie musi oglądać, niech postawi minusa jak mu się bardzo nie podoba, ale to dotyczy normalnych ludzi resztę trzeba niestety temperować blokadami aby nie było zgrzytów czego i tak taki nie zrozumie, dalej będzie jakieś wojenki prowadził, jak nie obrażanie nawet nie zaczepiany to wycieczki osobiste a to stawianie minusów taka wojenka i dlatego taka funkcja powinna być jak nie to wprowadzić zasadę normalnej dyskusji pod filmami zostawiamy tylko komentarze dyskutujemy nie ma minusów i plusów za wypowiedź i tyle , dało się wprowadzić normalność na blogu da się i na głównej i poczekalni

    -: kodak666

    Odpowiedź
    • Link

  • Blueboy

    Blueboy

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @Mikus298: Nie wiem czy to dobry pomysł. należało by to przedyskutować

    +: kodak666

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    -1

    @Blueboy: Pewnie że trzeba pomyśleć, sorki mnie poniosło, ale nie bez powodu, jestem za, masz wiele możliwości i sam widzisz że działania dały pewien sposób na spokój i o to chodziło dzięki, teraz przyszła pora na resztę , są możliwości aby pod filmami były normalne dyskusję, wprowadzić w całym serwisie funkcje blokady ,blokowana osoba nie głosuje na ciebie nie stawia minusa plusa, nie ma możliwości pisania koniec, lub jak pisze banshee, pokazać kto głosuje tak jak na blogu, zwracać więcej uwagi na wycieczki osobiste, to nie jest bazar aby wyzwiska czytać, zdrowa dyskusja -tak wyzwiska personalne - nie owszem w każdej dyskusji są odmienne zdania ale nawet się sprzeczając nikt normalny nikomu nie ubliża . Działania na blogu dały efekt nawet nowi potrafią się zachować, pora na normalność pod filmami

    -: kodak666

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @Blueboy: kodak 666 - możesz mnie minusować ale w temacie wyzwisk i wycieczek osobistych obrażania ,masz niewiele do powiedzenia z tego co pamiętam, więc co chcesz przekazać tym swoim minusem, dezaprobatę do poszanowania , czyli nie podoba się że nie można ludzi wyzywać .

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [5]
  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    #hlejemmorde:

    Pewna pani miała małe piersi, które bezskutecznie próbowała powiększyć. Po kolejnej nieudanej próbie udała się do lekarza, który stosował medycynę niekonwencjonalną. P. Doktor zbadał panią i poradził, aby codziennie w czasie pełni, o północy, masowała piersi śpiewając: "Wiła wianki i rzucała we wodę". Terapia ta okazała się nad wyraz skuteczna.
    Pewnego dnia, masaż wypadał w trakcie podróży pociągiem. Pani rozejrzała się i kiedy stwierdziła, że współpasażer w przedziale śpi, rozpięła bluzkę i zaczęła się masować, śpiewając zaleconą piosenkę. Nagle współpasażer zerwał się, spojrzał na zegarek, zdjął spodnie i zaczął się masować, śpiewając "O mój rozmarynie, rozwijaj się!".

    +: Blueboy, zdzisiu

    Odpowiedź
    • Link

  • redoxdajmibuziakamp3

    r...3

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    Wyplusujecie mnie w najpopularniejsze? Zapiąłem już pasy

    +: XDDDDDDDDDDDDD, VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • banshee

    banshee

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    #zmianynamilanosie błędy: 1) brak możliwości edytowania nicków na czarnej liście (usuwania) 2)nie mam dźwięków powiadomień 3)pojawiają mi się ostrzeżenia przed materiałami +18 mimo, że są odhaczone. 4)nie mam różowego nicka :v

    +: LongFarewell, maycell

    Odpowiedź
    • Link

  • zdzisiu

    zdzisiu

    ponad 10 lat temu
     
    1

    @banshee: witaj córko marnotrawna

    +: banshee

    Odpowiedź
    • Link

  • banshee

    banshee

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @zdzisiu: witaj Zdzisław w moim wieku już nie ma co marnotrawić

    Odpowiedź
    • Link

  • zdzisiu

    zdzisiu

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @banshee: nie przesadzaj, zawsze coś się znajdzie

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [3]
  • LongFarewell

    L...l

    ponad 10 lat temu
     
    3   

    Pingwinki :3

    #ptaki #swieta #pingwiny





    +: banshee, VAPORWAVE2, fanzonun

    Odpowiedź
    • Link

  • marsellus

    marsellus

    ponad 10 lat temu
     
    1   

    No cześć
    #witamsie

    +: VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • LongFarewell

    L...l

    ponad 10 lat temu
     
    0

    @marsellus: siema

    Odpowiedź
    • Link

  • Glahblah2

    G...2

    ponad 10 lat temu
     
    5   

    Będę pisał egzamin zawodowy w Dniu Republiki Serbskiej, co za symbolizm! #klasykiniepoprawnejmuzyki:




    +: XDDDDDDDDDDDDD, fanzonun, VAPORWAVE2, DelPiero, WedlowskaMilka

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    2   

    #hlejemmorde:


    Podgląd | Rozmiar pliku: 51 KB

    +: fanzonun, lukwin99, zdzisiu -: kodak666

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    7   

    #hlejemmorde:
    Chińska miarka


    Podgląd | Rozmiar pliku: 36 KB

    +: Marianoltaliano, fanzonun, emantes, zdzisiu, marsellus, ZNANYREZYSER, VAPORWAVE2, banshee -: zbyszko17 więcej (4)

    Odpowiedź
    • Link

  • Mikus298

    Mikus298

    ponad 10 lat temu
     
    5   

    #hlejemmorde:
    Synek siedzi przy komputerze:
    - Tato, co to znaczy "HDD format completed"?
    - To znaczy, że już, k$^@a, nie żyjesz!

    +: fanzonun, Jonny-Bravo, LongFarewell, zdzisiu, user0101

    Odpowiedź
    • Link

  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 1513
  • 1514
  • 1515
  • 1516
  • 1517
  • 1518
  • 1519
  • ...
  • 1992
  • Następny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!