7
W Inowrocławiu przeprowadzono symulację wypadku Kubicy. Zrobiła ją firma Saferoad, przy okazji trwającego właśnie Narodowego Eksperymentu Bezpieczeństwa.
Dodano: , wyświetleń 1529
Strona główna


ZZtop
ponad 15 lat temu
gdyby ktoś siedział w samochodzie z testu 2 to by głowy musiał szukac jakies 50 metrów dalej