2
To jest jadalne. Kosztuje 248 yen. I jest to w szczególności czekolada i vanilia :)
Dodano: , wyświetleń 612
Strona główna


DJ21
ponad 15 lat temu
te miniaturowe posiłki japońskie tylko fajnie wyglądają.. ja i tak wolałbym sobie ciacha upiec niż zalać proszek i ulepić je z tej "plasteliny" .