18
Skoro twój kumpel ma fajny zwyczaj witania wszystkich wchodząc do klasy, więc warto to nagrać i zmontować bardzo pozytywny filmik.
Dodano: , wyświetleń 4703
Strona główna


wolto
ponad 7 lat temu
i to sie nazywa mieć pozytywne nastawienie do dnia