|
|
@antypies26: Do zrobienia im czegoś strasznego wcale nie potrzeba wiele. Fajnie sobie poradził z nimi jeden amerykański dowódca którego oddział notorycznie był nawiedzany przez islamistów samobójców. Na szczątki " męczennika" wylewania była świńską krew
Od tego czasu zaprzestano ataków
#zmianynamilanosie: Kiedy będzie możliwość blokowania minusującego wypowiedzi ped#@a pod filmami ?
@banshee: E tam vandeta, ale jak zrobili na blogu możliwość blokady i dzięki temu jest spokój, to taka sam funkcja powinna być i głównej i na poczekalni ,tak łącznie z widocznością kto dał minusa, ja może i jestem pie#^#lnięty nie wykluczam, ale przynajmniej nie łażę jak ta łaiza za kimś i non stop minusuje . Tak jak pasi kiedyś napisał i ja to samo jak jest film co mi się podoba to dostaje umocnij jak nie do końca jestem przekonany to nie stawiam oceny bo by musiała być neutralna wiec się powstrzymuję ,dopiero jak mi się coś ewidentnie nie podoba stawiam wyrzuć , więc w tym zakresie staram się być normalny i nikogo na siłę nie wyrzucam , nawet nie mam pretensji czego przykładem jest lukwin99 mimo iż nieraz przesadza z tym wyrzucaniem to nawet nie ma u mnie blokady bo uważam że jak mu się nie podoba to jego sprawa że wyrzuca zresztą zdarza się że daje nawet mocne wtedy człowiek czuje się jak w siódmym niebie
ale to jest przykład normalności on nie łazi specjalnie za kimś aby się wyżyć I dlatego nie o to chodzi , bo zaraz zostanę źle odczytany, chodzi tylko o permanentne stawianie minusów do każdej wypowiedzi z jakiejś nie wiem zawiści pomieszanej z kretynizmem od dołu do góry z góry na dół co aż razi w oczy, więc jak już mamy taką możliwość na blogu ,powinno to samo być na całym serwisie , blokada widoczność punktujących , jak zobaczysz wstecz to uspokoiło sytuacje na blogu i nie ma żadnej wenndety , jest spokój bez żadnej wendety czy odgrywania się, za minusa nikogo normalnego nie będę gnębił i nikt normalny tego nie robi komuś nie pasuję niech blokuje nie musi oglądać, niech postawi minusa jak mu się bardzo nie podoba, ale to dotyczy normalnych ludzi resztę trzeba niestety temperować blokadami aby nie było zgrzytów czego i tak taki nie zrozumie, dalej będzie jakieś wojenki prowadził, jak nie obrażanie nawet nie zaczepiany to wycieczki osobiste a to stawianie minusów taka wojenka i dlatego taka funkcja powinna być jak nie to wprowadzić zasadę normalnej dyskusji pod filmami zostawiamy tylko komentarze dyskutujemy nie ma minusów i plusów za wypowiedź i tyle , dało się wprowadzić normalność na blogu da się i na głównej i poczekalni
-: kodak666
@Blueboy: Pewnie że trzeba pomyśleć, sorki mnie poniosło, ale nie bez powodu, jestem za, masz wiele możliwości i sam widzisz że działania dały pewien sposób na spokój i o to chodziło dzięki, teraz przyszła pora na resztę , są możliwości aby pod filmami były normalne dyskusję, wprowadzić w całym serwisie funkcje blokady ,blokowana osoba nie głosuje na ciebie nie stawia minusa plusa, nie ma możliwości pisania koniec, lub jak pisze banshee, pokazać kto głosuje tak jak na blogu, zwracać więcej uwagi na wycieczki osobiste, to nie jest bazar aby wyzwiska czytać, zdrowa dyskusja -tak wyzwiska personalne - nie owszem w każdej dyskusji są odmienne zdania ale nawet się sprzeczając nikt normalny nikomu nie ubliża . Działania na blogu dały efekt nawet nowi potrafią się zachować, pora na normalność pod filmami
-: kodak666
@Blueboy: kodak 666 - możesz mnie minusować ale w temacie wyzwisk i wycieczek osobistych obrażania ,masz niewiele do powiedzenia z tego co pamiętam, więc co chcesz przekazać tym swoim minusem, dezaprobatę do poszanowania , czyli nie podoba się że nie można ludzi wyzywać .
#zmianynamilanosie: Kiedy będzie możliwość blokowania minusującego wypowiedzi ped#@a pod filmami ?
@banshee: E tam vandeta, ale jak zrobili na blogu możliwość blokady i dzięki temu jest spokój, to taka sam funkcja powinna być i głównej i na poczekalni ,tak łącznie z widocznością kto dał minusa, ja może i jestem pie#^#lnięty nie wykluczam, ale przynajmniej nie łażę jak ta łaiza za kimś i non stop minusuje . Tak jak pasi kiedyś napisał i ja to samo jak jest film co mi się podoba to dostaje umocnij jak nie do końca jestem przekonany to nie stawiam oceny bo by musiała być neutralna wiec się powstrzymuję ,dopiero jak mi się coś ewidentnie nie podoba stawiam wyrzuć , więc w tym zakresie staram się być normalny i nikogo na siłę nie wyrzucam , nawet nie mam pretensji czego przykładem jest lukwin99 mimo iż nieraz przesadza z tym wyrzucaniem to nawet nie ma u mnie blokady bo uważam że jak mu się nie podoba to jego sprawa że wyrzuca zresztą zdarza się że daje nawet mocne wtedy człowiek czuje się jak w siódmym niebie
ale to jest przykład normalności on nie łazi specjalnie za kimś aby się wyżyć I dlatego nie o to chodzi , bo zaraz zostanę źle odczytany, chodzi tylko o permanentne stawianie minusów do każdej wypowiedzi z jakiejś nie wiem zawiści pomieszanej z kretynizmem od dołu do góry z góry na dół co aż razi w oczy, więc jak już mamy taką możliwość na blogu ,powinno to samo być na całym serwisie , blokada widoczność punktujących , jak zobaczysz wstecz to uspokoiło sytuacje na blogu i nie ma żadnej wenndety , jest spokój bez żadnej wendety czy odgrywania się, za minusa nikogo normalnego nie będę gnębił i nikt normalny tego nie robi komuś nie pasuję niech blokuje nie musi oglądać, niech postawi minusa jak mu się bardzo nie podoba, ale to dotyczy normalnych ludzi resztę trzeba niestety temperować blokadami aby nie było zgrzytów czego i tak taki nie zrozumie, dalej będzie jakieś wojenki prowadził, jak nie obrażanie nawet nie zaczepiany to wycieczki osobiste a to stawianie minusów taka wojenka i dlatego taka funkcja powinna być jak nie to wprowadzić zasadę normalnej dyskusji pod filmami zostawiamy tylko komentarze dyskutujemy nie ma minusów i plusów za wypowiedź i tyle , dało się wprowadzić normalność na blogu da się i na głównej i poczekalni
-: kodak666
@Blueboy: Pewnie że trzeba pomyśleć, sorki mnie poniosło, ale nie bez powodu, jestem za, masz wiele możliwości i sam widzisz że działania dały pewien sposób na spokój i o to chodziło dzięki, teraz przyszła pora na resztę , są możliwości aby pod filmami były normalne dyskusję, wprowadzić w całym serwisie funkcje blokady ,blokowana osoba nie głosuje na ciebie nie stawia minusa plusa, nie ma możliwości pisania koniec, lub jak pisze banshee, pokazać kto głosuje tak jak na blogu, zwracać więcej uwagi na wycieczki osobiste, to nie jest bazar aby wyzwiska czytać, zdrowa dyskusja -tak wyzwiska personalne - nie owszem w każdej dyskusji są odmienne zdania ale nawet się sprzeczając nikt normalny nikomu nie ubliża . Działania na blogu dały efekt nawet nowi potrafią się zachować, pora na normalność pod filmami
-: kodak666
@Blueboy: kodak 666 - możesz mnie minusować ale w temacie wyzwisk i wycieczek osobistych obrażania ,masz niewiele do powiedzenia z tego co pamiętam, więc co chcesz przekazać tym swoim minusem, dezaprobatę do poszanowania , czyli nie podoba się że nie można ludzi wyzywać .
#hlejemmorde:
Entuzjastycznie nastawiony do nowej pracy akwizytor - sprzedawca odkurzaczy zapukał do pierwszych drzwi. Otworzyła mu kobieta, lecz zanim zdążyła coś powiedzieć ten wbiegł do domu, wpadł do salonu i zaczął rozrzucać po całym dywanie rozmoknięte krowie łajna.
- Proszę pani, jeśli ten wspaniały odkurzacz w cudowny i genialny sposób nie posprząta tego, to zobowiązuję się zjeść to wszystko - mówi podniecony.
- A keczup pan chce?
- Słucham???
- Właśnie się wprowadziłam i elektrownia nie podpięła jeszcze prądu...
#zmianynamilanosie chciałabym wiedzieć jak sprawdzić na jaki adres e-mail zostało założone konto. Nigdzie tego nie udostępniacie i nie ma mozliwości zmiany adresu e-mail dla newslettera etc.
+: maycell
@LongFarewell: się zobaczy, póki co nie miałam czasu się nawet po tyłku podrapać dziś wreszcie wolne :3
+: LongFarewell
@banshee: dobrze, żeby tu byli jacyś starzy wyjadacze a nie tylko świeży narybek
@banshee: hey, pisz do nas na Maila, pomożemy i możemy nawet zmienić ten adres
#hlejemmorde:
Rozmawiają dwie koleżanki:
– … i potem on tak po prostu podarował ci Mercedesa?
– No przecież z palca tego nie wyssałam!
Wiecie, że na stronie Zakładów Farmaceutycznych "UNIA" można zaznaczyć, że jest się lekarzem, i mieć dostęp do większej bazy leków? Ci idioci w ogóle tego nie sprawdzają!
Podgląd | Rozmiar pliku: 17 KB
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Mikus298
ponad 10 lat temu
#hlejemmorde:
W radiowym Maglu przeprowadzono plebiscyt na najgorszy utwór świąteczny. W sumie oddano głosy na kilkadziesiąt kompozycji znanych z radiowych anten, ale i centrów handlowych. Najwięcej na "Last Christmas" duetu Wham! Piosenka powstała w 1984, a jej największa popularność to lata 90. XX wieku. Przez ponad trzy dekady twórcy hitu zarobili na nim tyle, że wynikami plebiscytu Magla nie muszą się specjalnie przejmować. A dlaczego właśnie tego utworu tak nie lubicie? Powodów jest kilka. Po pierwsze tekst, jak zauważyli słuchacze, wcale nie jest świąteczny. Po drugie częstotliwość z jaką piosenka jest prezentowana w radiu i telewizji. Podobno zdecydowanie za duża. Po trzecie wokalista był niewiarygodny w tym co śpiewał.
Adres: https://www.epiotrkow.pl/news/Last-Christmas-najgorsza-piosenka-swiateczna-wedlug-sluchaczy-Magla,27165
+: Blueboy, Lama