|
|
#hlejemmorde:
Z kolei Kania przysporzył zmęczonemu cugsfirerowi roboty ze swoim skomplikowanym nazwiskiem.
– Pszkszbsz… Herr Gott im Himmel! (Panie Boże w niebie)! Jak to można takiego szeleszczącego tasiemca wymówić? Kto tym Polakom takie straszliwe nazwiska ponadawał? Powtórz pan jeszcze raz!
– Szczepan Brzę-czysz-czewski – wyskandował z zadowoleniem Kania.
– Przencisieski… Przensisieski… Język drętwieje od tego.
Aby go pocieszyć, podał Kania jako miejsce urodzenia miejscowość wprawdzie nie istniejącą, ale za to niemożliwą do wymówienia dla Niemca
– Mszczonowieścice, gmina Grzmiszczosławice, powiat Trzcinogrzechotnikowo.
”
— Kazimierz Sejda, C.K. Dezerterzy 1937
+: shanella
@killspoderman: @amp: dobra, chłopaki, dajmy sobie po razie w mordę i odpuśćmy bo po co toczyć wojny. To znaczy mam nadzieję że zostawicie mi chociaż trochę pola do zgryzoty bo już taka francowata się urodziłam, ale serio, na początku pomijając wkurw nie miałam nic złego na myśli. myślę, że to kwestia niedomówienia i tego, że się nie znamy. z góry założyliśmy, że chcemy się napieprzać o byle gówno, a w sumie to nikt nie wie po co
Mój autorski tag, zapraszam do obserwowania.
#banshee
+: VAPORWAVE2 -: Miki319, Tomasz396, Mikus298
#hlejemmorde:
Elegancko ubrana kobieta weszła do ekskluzywnego salonu Opla. Od razu jej uwagę przyciągnela piękna, czarna, błyszcząca Omega. Wśród szumu klimatyzacji i kojących dźwięków muzyki w salonie podeszła do samochodu, otworzyła drzwi i nachyliła się nad fotelem obitym czarnym, miękkim welurem. Kiedy go delikatnie dotknęła, nagle... niespodziewanie... wymknął jej
się głośny pierd! Wyraźnie zawstydzona, szybko się wyprostowała i obróciła się, żeby sprawdzić czy ktoś tego nie usłyszał! Okazało się, że cały czas tuż za jej plecami stał sprzedawca.
- W czym mogę pani pomóc? - zapytał z grobową miną.
Kobieta szybko rzuciła pytanie aby zatuszować wpadkę:
- Ile kosztuje ten samochód?
- Jeśli spierdziała się pani tylko dotykając go, to po usłyszeniu ceny z pewnością się pani zes*a
#refleksja no i znów nadszedł ten dzień. Obiecywałam sobie, że już więcej tego nie zrobię ale się nie da. No kocham Was. no trudno. wszystkich. nawet jak wkurwiacie to też Was kocham.
+: Miki319, fanzonun, LongFarewell, Lama
#filmyonline
Teraz tak na poważnie.
Zamknęli kolejną stronę z filmami online. Obecnie zostało ich już niewiele. Gdzie oglądacie filmy/seriale poza cda i ściąganiem ich z torrentów (nie używam). Oczywiście chodzi mi o ogarnięte strony, na których odcinki seriali są dodawane w miarę szybko, a nie pierdyliard lat po emisji. z góry dzięki za odpowiedzi.
@banshee: Polecam Netflixa, odkąd ze znajomym się zrzucamy rzadko cokolwiek innego oglądam wychodzi 15 PLN na osobę, 57 złotych i można 4 urządzenia używać. IITV.PL działa jako tako jeśli chcę obejrzeć co innego, ale ja zwykle i tak oglądam ze streamingów zagranicznych po angielsku.
@Hajdzik: dzisiaj sprawdzałam właśnie Netflixa, widziałam jakie mają pakiety tylko nie ma jak tam wejść w ofertę. Chodzi mi o to, że nie ma podglądu bazy filmów i seriali dla osób niezalogowanych, a nie chcę płacić za coś co jest w powijakach bo jeszcze pół roku temu nie dość, że mieli ofertę dość okrojoną to bez tłumacza. O ile nie przeszkadza mi angielski o tyle np. w Wikingach pojawiają się inne języki. rozpacz no
@banshee: siemka heh, miałam tam premium, na szczęście się jutro już mi wygasało, teraz na ekino tv się przeniosłam mniejsza baza seriali ale te główne są dodawane na bieżąco, pewnie i tak zaraz się jakaś bliźniacza strona otworzy.
@banshee: https://upflix.pl/ cała baza i codziennie aktualizowana, dobrą wyszukiwarkę też mają. 1 miesiąc netflixa jest za darmo. 90% filmów i seriali ma polskie napisy, a nowości mają polskiego lektora
+: banshee
@banshee: Na tytuły puszczane w TV w Ameryce nie ma co liczyć, wątpię, żeby takie AMC chciałoby, żeby ludzie przestali oglądać ich stację. Jest w czym wybierać na Netflixie i co odkrywać Stranger Things i Spartacus jest cały, nie wiem czemu na upflixie tylko jest napisane, że jeden sezon.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Mikus298
ponad 9 lat temu
#hlejemmorde #cytatywielkichludzi
,,to jest chamski portal, usuwam konto, mam was w dupie , ch... j@%.. itp''
+: Lama
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Internet to nie realne życie. Po prostu trzeba mieć na niego wyj@%ane i tyle. To tylko jedna z wielu metod zabijania wolnego czasu.
+: shanella
Mikus298
ponad 9 lat temu
@peug: Bardzo dobra uwaga
Ale chyba nie myślisz że ja myślę inaczej , zresztą jak widać,dla mnie odskocznia, ale też próbuje dać coś od siebie w tej odskoczni aby wyło weselej , troszkę dowcipów dla śmiechu, dla ludzi , przecież nie wstawiam tego dla siebie,ja wiem że mimo niestety unikania i izolacji społecznej większości użytkowników ja wiem że tu zaglądają i robię to dla wszystkich , ale i tak brakuje tu społeczności , ludzie są , użytkownicy są ale społeczności nie ma i to jest właśnie ta pożywka którą próbuję dąć , do śmiechu czyli do tego do czego został stworzony ten portal , rozrywki ,gdzie niektórym pomylił się z pudelkiem, wyborczą i wykopkiem . I dla takich też daje pożywkę niech trole mają radość , pomimo iż do politykowania mi daleko to dla radości dam i o polityce aby ktoś kto pomylił strony z wyborczą miał też uciechę,radość z wyzywania , w sumie to też jakaś rozrywka , ale szkoda charakteru tej strony , strona rozrywkowa , śmieszne , ciekawe , niesamowite dziwne , do tej kategorii należą kabarety , śmieszkowanie z polityki ,polityków też ale nie jest dobrze jak pierwszeństwo maja tu filmy czysto polityczne a śmieszkowanie kabarety rzeczy dziwne i niesamowite idą do kąta, ludzie zapominają po co tu przychodzą a szkoda bo to jest dobra odskocznia od codziennego syfu ............
+: peug, shanella, Lama
peug
ponad 9 lat temu
@Mikus298: Przez to czym nas karmią w TV i Internecie od polityki nie da się uciec. Politycy bardzo o to "dbają" by do tego nie doszło, by napuścić jednych na drugich i odwrócić uwagę od swojej nieudolności, własnych interesów, buractwa i dymania obywateli gdzie tylko się da. Widać to dokładnie od mniej więcej roku. Okazuje się nawet, że ci co podobno nas tak zawzięcie bronią, też po cichu dymają tych co się w dobrej wierze dali wydymać. Ale z "racją" jest jak z dupą, każdy ma swoją i tak już jest. A "społeczność internetowa" to fikcja. Tak naprawdę nie ma czegoś takiego. Znajomych i przyjaciół można mieć tylko w prawdziwym życiu, tu są tylko inni użytkownicy i nic więcej. Spróbuj się tylko "potknąć" a cię zadepczą i zlinczują. Dlatego czasem z kimś podyskutuję, a ogólnie mam na to wyj@%ane.
+: shanella, Mikus298, Lama -: maycell
Mikus298
ponad 9 lat temu
@peug: Święte słowa , wybuduję ci pomnik xD, ale tak serio nawet nie chodzi już o jakieś szczególne więzi, ale niech ludzie pamiętają po co tu przychodzą , jak chcą politykowania to niech idą na strony z polityką i tam niech się zagryzają, tu jest strona z powołania humorystyczna i zamierzam naśmiewać się z przewracającego pijaczka jak i złotej myśli polityka i mam w dupie z jakiego ugrupowania jest ,a tu jest politykowanie fala hejtu bo no właśnie , administracja to spoko chłopaki ale ich nie wtrącanie się powoduje że ludzie którzy maja poczucie humoru mniejsze lub większe boją się odezwać bo jakiś pajac na nich zacznie naskakiwać ,a to już nie dobrze, dlatego dla ludzi z poczuciem humoru daje a przynajmniej staram się podzielić śmiesznymi rzeczami a dla obrońców wszelakiej maści słusznej jedynej daje pożywkę do burzy mózgów aby się nie nudzili xD I zobacz jaką mają radość i to jest pozytywne
Masakrator7000
ponad 9 lat temu
@Mikus298: ale pie^$#lenie , jakbys chcialbys byc obiektywny to wrzucalbys filmy , po przemysleniu jaka reakcje wywola, jesli jakis film ma smieszyć islamskich kozoj@%cow a trafiac w nadgorliwych chrzescijan to moze obiektywnym byloby nie smiac sie z tego co w naszym narodzie i w obecnych czasach moze byc zgubne. Jak wrzucasz kaczynskiego przerobionego na kaczke to wrzuc tez rudego jak spier.. z tonacego okretu.
Takim udawanym obiektywizmem można dużo ugrać , może ktoś ci za to płaci...
-: Tomasz396
Mikus298
ponad 9 lat temu
@Masakrator7000: Ech i właśnie pie^$#lenie .
gdzie wrzuciłem kaczyńskiego przerobionego na kaczkę ?
Tak płacą mi przeciwnicy antykaczyzmu dopłacani z datków na wielką orkiestrę finansowani z datków na termy ojca rydzyka który to zazdrości władzy i chce obalić kaczyńskiego na spółkę ze swetru z datków na alimenty , no ale żeś teraz wymyślił hehehehe
Powiedz co jest teraz bardziej na topie kaczyński na drabinie czy ruda menda na wygnaniu
I wcale nie chcę być obiektywny bo po co ? gdzie napisałem że jestem , mój cel to śmiech z każdego kto coś odwala, 500 na dziecko 20 milionów dla ojca wiesz takie tam ze swetru się nie śmieje on mi dopłaca
+: shanella, Lama
Mikus298
ponad 9 lat temu
@Masakrator7000 Ludzie to debile , widać po wielu tutaj , taki holifak , neuron , mikus , ridickfox itp. , często wybierają na zasadzie swojej ułomności , wiedzą że są nie zbyt inteligentni więc obierają wzór do naśladowania , często robią to na podstawie tego co im się kojarzy z inteligencją , czyli na podstawie ubrania lub stylu wypowiadania się . Zachowują się jakby nie mieli honoru, brną w zaparte, jak narkoman, biorą przykład z ćpunów z wiejskiej którzy jak widać nie potrafią pogodzić się z oderwaniem od żłoba, bo nic innego nie robią dla ludzi tylko dla siebie pragną władzy, widzą jak głupia pozostaje część narodu.
-Nie czytam twoich bzdur bo jesteś ANTYPOLSKIM ISLAMSKIM PSEM , na każdym kroku udowadniasz że DEBIL JAK TY NIE POTRAFI SAMODZIELNIE MYŚLEĆi trzeba ci narzucać co masz myśleć, tak właśnie jak typowy pseudointeligentny zwolennik platformy złodziejskiej.-
-NA każdym kroku podważasz odwieczną wiarę polskiego narodu , więc jesteś albo żydem albo ciapatym kundlem , no chyba że ewentualnie niedorozwojem mózgowym.-
A tobie kto płaci, kto ci płaci za obrażanie ludzi?
-
+: shanella
Masakrator7000
ponad 9 lat temu
@Mikus298: ja ich nie obrażam, ja pobudzam szare komórki do myślenia
Piszesz, że nie masz problemu z tym , że twoje materiały obrażają głównie kościół i pis, a dlaczego , bo tez jestes antypolskim psem w rzeczy samej , albo właśnie tak ja ja napisałem , bierzesz za to pieniądze.