|
|
@walesalech: nie bo tu akurat niemca jest wygranko
Dawno już nie pisałam z tego konta.
+: VAPORWAVEczwarty, PantalonyTwojejZony, laVey, casadin, anym0us, widowmaker, bednarz2000, nolorito więcej (3)
@PantalonyTwojejZony: to nie możesz go o to poprosić tylko się musi domyślić? ehh #logikarozowychpasków xD
+: nolorito
@PantalonyTwojejZony: echhh ci mężczyźni... nic nie rozumieją ://
+: nolorito
@casadin: no przeciez widzi ze siedze smutna, moglby przytulic. On nawet jak smutny nie siedzi, to go przytulam ;_;
@PantalonyTwojejZony: no to nieładnie z jego strony
+: nolorito
@casadin: ba, malo tego, moglby chociaz powiedzirc "dobranoc" i poglaskac po glowie przed snem a nie ;_;
@PantalonyTwojejZony: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.
Weszlam na tego raka jakim jest kj, poczytalam stulejarskie wwypowiedzi imi przeszszlo. Uff.
+: widowmaker, bardzo, VAPORWAVEczwarty, laVey, nolorito, JaxXx, zastuj więcej (2)
na w.kj gość popełnił dość żenujący wpis
oczywiście ludzie w komentarzach mu to wytknęli, ale on nic sobie z tego nie robi
a ja tak @bardzo mu zazdroszczę, bo jakbym ja napisał coś żenującego i ktoś by to wytknął to już bym usunął wpis i konto i bym się powiesił
;_;
+: laVey, killspoderman, nolorito, CieWszystkieChwileTe, tygrysek, zastuj więcej (1)
@niepiotrfronczewski to chlor i nic tego nie zmieni
+: nolorito, VAPORWAVEczwarty, bardzo, widowmaker, casadin, laVey, Pai-Mei więcej (2)
@niepiotrfronczewski: tylko coś testuję
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
w...rponad 9 lat temu
LaVey
+: laVey, nolorito, bardzo
w...rponad 9 lat temu
mam tu... jeszcze pić ty nie możesz alkoholu, ale w związku z tym że ja mogę, więc się napiję za twoje zdrowie, tego... ciociosana. co prawda to jest słodki ciociosan, ale... czasami można go się napić. popatrz sobie na etykietkę, zarak będziesz mogła sobie pić, w osiemnastą rocznicę swoich urodzin. a na razie ja za twoje zdrowie sobie naleję, i się napiję. cóż... twoje zdrowie, malutka... mądralino. nie wiem, co tam jeszcze wymyślisz, ale mam nadzieję, że inaczej popatrzysz na to, co... piszesz. aaa! ja, no cóż. cóż, cóż... twoje zdrowie. staram się jak mogę, byś widziała jak najwięcej. tak to jest. obyś czasami nie popadła w alkoholizm. a muzyka, no cóż... to nie tylko scherzo i adagio... ragtime'y też... nie wiem, co ty zobaczysz, ale byłoby mi miło, gdy jeżeli to odtworzysz i zobaczysz, nie była tak krytyczna wobec mnie. o. wino takie jest, jakie jest. ot, i nasze życie. a co do piosenek i karaoke... mmm, nie będę ci nic śpiewał, ale zacytuję, zacytuję... może wiesz, znasz. raz w północnej, głuchej dobie, gdym znużony siedział sobie. nad księgami dawnej wiedzy której wieków pokrył kurz. gdym się drzemiąc chylił na nie, usłyszałem niespodzianie... jak myślisz? cóż, pomyśl... pomyśl i uważaj. czasami słowa niosą dalej, niż najdalsze kule... jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet. kwiatki co prawda sztuczne, ale może ci się przydadzą. sztuczne i brudne. tak to bywa... tak to bywa. a, to by było na tyle. jeszcze raz prosit, i pa.
+: bardzo, bednarz2000 -: laVey
laVey
ponad 9 lat temu
@widowmaker: tak,to ja,tak się nazywam
+: bardzo
laVey
ponad 9 lat temu
@widowmaker: co
+: bardzo
w...rponad 9 lat temu
@laVey:
oezu to klasyk ery Gadu-Gadu
prawdziwa pasta
+: laVey, nolorito, bardzo