|
|
ooooo k$^@a mać :/ ale przypał, koniec tego dobrego
+: Tomasz396
#dowcipy
Funkcjonariusz policji wodnej na brzegu jeziora dobrze znanego z doskonałych warunków wędkarskich zatrzymał faceta z dwoma wiadrami ryb:
- Czy ma pan pozwolenie na łowienie ryb w tym miejscu?
- Ależ proszę pana, to są udomowione rybki!
- Udomowione?!
- Tak, co wieczór wyprowadzam te właśnie ryby na spacer w tym jeziorku, żeby sobie popływały. Później gwiżdżę i na ten gwizd one same wpływają do mojego wiadra.
- Co mi pan kit wciskasz! Żadna ryba tego nie potrafi.
Facet popatrzył chwilę na funkcjonariusza, po czym powiedział:
- Wobec tego zademonstruję panu. Udowodnię, że to prawda!
- Dobra, pokazuj pan, ale bez żadnych numerów.
Facet wlał więc zawartość wiader do jeziora, postawił je na ziemi i stoi. Policjant stoi obok zaciekawiony:
- No i co?
- Jak to co?
- Zawoła je pan czy nie?
- Zawoła kogo?!
- No, ryby!
- Jakie ryby?
+: zdzisiu, Blueboy, Jonny-Bravo, Martin426, kuzyng
@Tomasz396: Musisz pisać na maila pomocy w kontakcie. Procedura usuwania konta jest już w planach, będzie można wkrótce samemu to zrobić.
+: Tomasz396
@Blueboy: Wyczytałem w regulaminie to, ale myślałem że na skróty polecę
Dzięki.
Spokojnej nocy
@shanella: Moglibyście pomyśleć też nad funkcją blokowania użytkowników tak, żeby nie mogli do siebie pisać i widzieć tego, co wzajemnie piszą ...
A właśnie ... ta funkcja "zablokuj" daje coś w ogóle?
@Tomasz396: coooo ? a z twoją głową to wszystko OK???
+: Tomasz396
@shanella: Nie, za dużo się kumuluje na raz... Poddaję się kufa
Nie daję już rady!
@shanella: Dzięki. Mogłabyś jeszcze zmienić ten zas*** avatar do jutra to w ogóle będę wdzięczny.
@Tomasz396: Musisz pisać na maila pomocy w kontakcie. Procedura usuwania konta jest już w planach, będzie można wkrótce samemu to zrobić.
+: Tomasz396
@Blueboy: Wyczytałem w regulaminie to, ale myślałem że na skróty polecę
Dzięki.
Spokojnej nocy
@shanella: Moglibyście pomyśleć też nad funkcją blokowania użytkowników tak, żeby nie mogli do siebie pisać i widzieć tego, co wzajemnie piszą ...
A właśnie ... ta funkcja "zablokuj" daje coś w ogóle?
@Tomasz396: coooo ? a z twoją głową to wszystko OK???
+: Tomasz396
@shanella: Nie, za dużo się kumuluje na raz... Poddaję się kufa
Nie daję już rady!
@shanella: Dzięki. Mogłabyś jeszcze zmienić ten zas*** avatar do jutra to w ogóle będę wdzięczny.
@Tomasz396: no i gitara
ależ to śmiesznie wygląda
jak 2 nowych użytkowników
+: Tomasz396
@Tomasz396: ale przecież mówiłeś że wygląd się nie liczy xD
+: Tomasz396
@Tomasz396: ale ja już sie zakochałam w tym avku
chcę go
+: Tomasz396
@Tomasz396: na żadną złość, po prostu to zdjęcie wygląda epicko na tym różowym tle które zrobił mi Pasti
po prostu mi się podoba
+: Tomasz396
@Tomasz396: ale ten jest taki śmieszny, ja go chcę xD
+: Tomasz396
@Tomasz396: Ty najpierw wyjdź z mojego profilu
+: Tomasz396
@Tomasz396: no to może teraz jak zobaczysz ten ryj to Ci się odechce moich starych komentarzy czytać, aż mnie brzuch ze śmiechu boli xD
+: Tomasz396
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
T...6ponad 10 lat temu
Wszystko co dobre szybko się kończy ... starałem się tak jak chciałaś być kolegą, ale Ty sama prowokujesz do "przejścia na kolejny level". Oczywiście znów nie spałem całą noc ale za to sobie porozmyślałem... Piszesz raz jedno, raz drugie, a ja nie jestem zabawką którą można rzucić w kąt i niech sobie leży. Ja też mam uczucia! No i to właśnie przez uczucia dochodzimy do tego, iż jednak konta nie kasuję. Mam tu za dużo wspomnień, sentyment załapałem. Z dodawaniem filmików jak widzisz skończyłem, komentarze też odstawię i zwyczajnie będę tylko oceniał filmiki. Tak żebyśmy nie wchodzili sobie w drogę ... Musi Ci to wystarczyć. Miałaś rację wcześniej, to nie ma za cholerę dalej sensu
Na trzeźwo masz mnie dość, po pijaku kochasz ... podobno, bo możliwe że to taka zabawa na umilenie sobie czasu. Po co My się wzajemnie męczymy, co? Zostawmy to tak jak jest i przestańmy pisać. Oficjalnie "daję Ci rozwód", żebyś bez krępacji dalej korzystała z życia
Miło było, bardzo, ale więcej tego nie chcę ...
Powodzenia w życiu i samych sukcesów Ci życzę :*
Trzymaj się ciepło
+: shanella