|
|
muza dla wszystkich milanosowiczów do snu
bo jak ja tego bloga nie rozbujam to nie zrobi tego nikt 
+: Tomasz396
Najkrótszy dowcip o ped#@ach ?
Ten Tego.
#suchary
+: Tomasz396, Jonny-Bravo, banshee, Blueboy, zdzisiu, Martin426, milanos1 więcej (2)
Policjant zatrzymał kierowcę który jechał zbyt szybko.
Policjant: "Czy mogę zobaczyć prawo jazdy?"
Kierowca "Nie mam prawa jazdy, zostało zabrane kiedy ostatnio jechałem w stanie nietrzeźwości."
Policjant: "Czy to Pana samochód?"
Kierowca: "Nie, to nie mój samochód, ten jest skradziony."
Policjant: "Czy Pan ukradł samochód?"
Kierowca: "Tak, tak, poza tym wydaje mi się, że widziałem dowód rejestracyjny w schowku, kiedy kładłem tam moją broń."
Policjant: "Czy masz pistolet w schowku?
Kierowca: "Tak, schowałem go po tym, jak zastrzeliłem kobietę, która jest właścicielem tego samochodu i umieściłem ją w bagażniku.
Policjant: "Czy jej ciało jest w bagażniku?"
Kierowca: "Tak Panie władzo."
Policjant skuł kierowcę i zaprowadził do do radiowozu. Potem przerażony wezwał posiłki z komisariatu. Kiedy przybyły, jego przełożony, pyta się do kierowcy:
Przełożony: "Czy mogę zobaczyć prawo jazdy?"
Kierowca: "Tak, proszę bardzo."
Przełożony: "Prawo jazdy jest ważne. Gdzie jest samochód?"
Kierowca: "Tam stoi. Auto jest oczywiście moje, tu jest dokument rejestracyjny."
Przełożony: "Tak, to Pana samochód, zgodnie z dokumentami. Czy mogę otworzyć schowek, aby sprawdzić, czy jest tam broń?"
Kierowca: "Oczywiście, proszę bardzo, ale tam nic nie ma, dlaczego miałoby być?"
Przełożony: "Tak, to prawda, nic nie ma. Czy możesz otworzyć bagażnik? Powiedziano mi, że jest tam ciało kobiety w środku?"
Kierowca: "Tak, nie ma problemu."
Przełożony: "Nic nie ma. Nie rozumiem. Policjant, który zatrzymał Pana, powiedział mi, że nie miał Pan prawa jazdy, samochód został skradziony, że pistolet znajduję się w schowku i trup w bagażniku?"
Kierowca: "Twierdził, również być może, że jechałem za szybko?"
#dowcipy
@Tomasz396: yyyyyyyyyyyyyyyy ale? co właściwie tu zaszło?
+: Tomasz396
@Tomasz396: ale co?jak? o nie ogarniam njak to możliwe... jeszce raz
+: Tomasz396
@Tomasz396: idę zajarać może coś wymyślę
noooo k$^@aaaa jak?
+: Tomasz396
@Tomasz396: nie pal Tomi proszę, noooo K$^@a jak?
+: Tomasz396
Żeby palaczka zabraniała mi palić no
Tego jeszcze w kinach nie grali
+: shanella
@Tomasz396: nie wiem co mam myśleć bo mam 1000 myśli....
+: Tomasz396
@Tomasz396: bo ja .. ale... noż k$^@a mać... nie możliwe
+: Tomasz396
@Tomasz396: bo mi w majty poszło i się osralam
+: Tomasz396
@Tomasz396: widzę... zresztą to by było bez sensu... chyba, poza tym na mojego maila o usunięcie konta.. WTF
+: Tomasz396
@Tomasz396: noo błękitny to zapowiadał ze wejdzie, TAK wyslałam
+: Tomasz396
Nie możesz zwyczajnie napisać dlacvzego? Miałaś niebawem wrócić "z wielkim hukiem"
Taaaa wymówkę już masz na zachowanie co?
+: shanella
@Tomasz396: no bo cienka czerwona linia została przekroczona, bo sprawy wymknęły sie spod kontroli, bo tobie zaczęło odwalać
+: Tomasz396
@Tomasz396: to jakiś dziwny klimat odę sobie nindzować
+: Tomasz396
@Tomasz396: do szkoły gamoniu... tzn kocham cie jak Irlandię ale won spać
+: Tomasz396
@shanella: No ... przez to olewanie też się tu k$^@a załatwiłem :/ Już teraz MUSZĘ być zawsze obecny i bez zwalniania się ...
Czasami chyba lubisz mnie denerwować, co?
Ale ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić ... nie z Tobą 
Magia
Nie mogę powiedzieć ... no chyba że ... 


Śpij już bo majaczysz dziś
@Tomasz396: tu już dzień, spać aaaaaaaaaa
ale dojdę do tego serio ptanoc
+: Tomasz396
@shanella: Ale masz farta!
Już się rozpisywałem niepotrzebnie
Dobranoc.
Nie dojdziesz
Nie masz szans na to 
Kolorowych Magdaleno
@Tomasz396: yyyyyyyyyyyyyyyy ale? co właściwie tu zaszło?
+: Tomasz396
@Tomasz396: ale co?jak? o nie ogarniam njak to możliwe... jeszce raz
+: Tomasz396
@Tomasz396: idę zajarać może coś wymyślę
noooo k$^@aaaa jak?
+: Tomasz396
@Tomasz396: nie pal Tomi proszę, noooo K$^@a jak?
+: Tomasz396
Żeby palaczka zabraniała mi palić no
Tego jeszcze w kinach nie grali
+: shanella
@Tomasz396: nie wiem co mam myśleć bo mam 1000 myśli....
+: Tomasz396
@Tomasz396: bo ja .. ale... noż k$^@a mać... nie możliwe
+: Tomasz396
@Tomasz396: bo mi w majty poszło i się osralam
+: Tomasz396
@Tomasz396: widzę... zresztą to by było bez sensu... chyba, poza tym na mojego maila o usunięcie konta.. WTF
+: Tomasz396
@Tomasz396: noo błękitny to zapowiadał ze wejdzie, TAK wyslałam
+: Tomasz396
Nie możesz zwyczajnie napisać dlacvzego? Miałaś niebawem wrócić "z wielkim hukiem"
Taaaa wymówkę już masz na zachowanie co?
+: shanella
@Tomasz396: no bo cienka czerwona linia została przekroczona, bo sprawy wymknęły sie spod kontroli, bo tobie zaczęło odwalać
+: Tomasz396
@Tomasz396: to jakiś dziwny klimat odę sobie nindzować
+: Tomasz396
@Tomasz396: do szkoły gamoniu... tzn kocham cie jak Irlandię ale won spać
+: Tomasz396
@shanella: No ... przez to olewanie też się tu k$^@a załatwiłem :/ Już teraz MUSZĘ być zawsze obecny i bez zwalniania się ...
Czasami chyba lubisz mnie denerwować, co?
Ale ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić ... nie z Tobą 
Magia
Nie mogę powiedzieć ... no chyba że ... 


Śpij już bo majaczysz dziś
@Tomasz396: tu już dzień, spać aaaaaaaaaa
ale dojdę do tego serio ptanoc
+: Tomasz396
@shanella: Ale masz farta!
Już się rozpisywałem niepotrzebnie
Dobranoc.
Nie dojdziesz
Nie masz szans na to 
Kolorowych Magdaleno
Policjant zatrzymał kierowcę który jechał zbyt szybko.
Policjant: "Czy mogę zobaczyć prawo jazdy?"
Kierowca "Nie mam prawa jazdy, zostało zabrane kiedy ostatnio jechałem w stanie nietrzeźwości."
Policjant: "Czy to Pana samochód?"
Kierowca: "Nie, to nie mój samochód, ten jest skradziony."
Policjant: "Czy Pan ukradł samochód?"
Kierowca: "Tak, tak, poza tym wydaje mi się, że widziałem dowód rejestracyjny w schowku, kiedy kładłem tam moją broń."
Policjant: "Czy masz pistolet w schowku?
Kierowca: "Tak, schowałem go po tym, jak zastrzeliłem kobietę, która jest właścicielem tego samochodu i umieściłem ją w bagażniku.
Policjant: "Czy jej ciało jest w bagażniku?"
Kierowca: "Tak Panie władzo."
Policjant skuł kierowcę i zaprowadził do do radiowozu. Potem przerażony wezwał posiłki z komisariatu. Kiedy przybyły, jego przełożony, pyta się do kierowcy:
Przełożony: "Czy mogę zobaczyć prawo jazdy?"
Kierowca: "Tak, proszę bardzo."
Przełożony: "Prawo jazdy jest ważne. Gdzie jest samochód?"
Kierowca: "Tam stoi. Auto jest oczywiście moje, tu jest dokument rejestracyjny."
Przełożony: "Tak, to Pana samochód, zgodnie z dokumentami. Czy mogę otworzyć schowek, aby sprawdzić, czy jest tam broń?"
Kierowca: "Oczywiście, proszę bardzo, ale tam nic nie ma, dlaczego miałoby być?"
Przełożony: "Tak, to prawda, nic nie ma. Czy możesz otworzyć bagażnik? Powiedziano mi, że jest tam ciało kobiety w środku?"
Kierowca: "Tak, nie ma problemu."
Przełożony: "Nic nie ma. Nie rozumiem. Policjant, który zatrzymał Pana, powiedział mi, że nie miał Pan prawa jazdy, samochód został skradziony, że pistolet znajduję się w schowku i trup w bagażniku?"
Kierowca: "Twierdził, również być może, że jechałem za szybko?"
+: Tomasz396
@Tomasz396: co? albo nie odpowiadaj nie chce wiedzieć
szach mat
+: Tomasz396
@Tomasz396: już nie mogę, przegrałeś czytaj opisy
+: Tomasz396
@Tomasz396: ok zaskoczę Cię, spadam filmiki se oglądać, narka... podziwiaj ten ROAST brawo ja
+: Tomasz396
@Tomasz396: nie jestem facetem żebyś słowem "mięczak" mógł mi na ego wjechać
+: Tomasz396
@Tomasz396: no i co z tego? i po co Ci to? w jakim celu tak się o to ciskasz małolacie?
+: Tomasz396
@Tomasz396: nie, bo już wiem ze jesteś zawsze gotowy na durne pomysły niespodzianki i zwolnij tempo bo naciskasz i zaraz się znowu wystraszę i sobie pójdę
+: Tomasz396
@Tomasz396: pójdę z każdym kto ma długie włosy
+: Tomasz396
@Tomasz396: długich włosów też nie masz i sam pisałeś że się opacholiłeś na łyso... więc kto tutaj kłamie...?
hymmm
+: Tomasz396
@Tomasz396: znam ale przypominam Ci ze ja tu nindżuję i proszę nie szaleć
+: Tomasz396
@Tomasz396: ok spadam ja filmiki oglądać, miłego wieczoru ROAST
+: Tomasz396
Świruska no
Kiedyś i tak Cię znajdę
Jeśli się zgodzisz oczywiście, to oprowadzisz mnie po mieście. Ale nalegać nie będę, nie panikuj już 
Z tymi linkami to faktycznie pojechałem po bandzie, nie mam nawet na to wytłumaczenia :/ Ale życia to ja Ci nigdy nie odbiorę - nie, nie jestem psychopatycznym mordercą 
Między Nami dobrze?
+: shanella
Spoko, ja nie namawiam do pisania, chcę się jedynie upewnić czy między Nami jest zgoda? Czy za mocno pojechałem z opisami i teraz się boisz psychola? 
Nie przeszkadzam więcej. Spokojnego dnia i jak najmniejszej (bo tak chyba lepiej) liczby klientów. Jeśli już muszą być to niech chociaż będą milutcy 
Trzymaj się
+: shanella
1) Mam po oceniać x filmików, tak? Żeby wiadomość na dół zeszła? Ale to Ty też musiałabyś to zrobić
Spoko, dla mnie to chwila.
2) Tego to akurat Ci nie daruję nigdy
Dlatego przyjadę i sam sobie zrobię 
3) Wybacz że tak wyszło :/
+: shanella
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
T...6ponad 10 lat temu
#dowcipy
Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi:
- Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryję, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone.
Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.
- Co tu robisz? - zapytał surowo.
- Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieję, że Pan go nie ukarze?
- Nie - odpowiedział kapitan... - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, że jesteś na pokładzie promu Wolin-Świnoujście-Wolin.
+: Blueboy, zdzisiu, alex1980, Jonny-Bravo, shanella, Martin426 więcej (1)