|
|
#zmianynamilanosie: @Blueboy: A nie myślicie troszkę aby tak tych wszystkich milczących ludzi obudzić , mam na myśli MBlog który jest potrzebny i do wpisów typu dowcip ,fotka gif jest wystarczający łącznie z ogłoszeniem ze coś tam, ale ja sobie pomyślałem a miejsca by to nie zajęło aby otworzyć mini komunikator, nie wiem jak się to fachowo nazywa takie jedno okienko z przewijanymi tekstami wypowiedziami typu siema , co tam , fajny film oglądałem, no kurde ten mnie znowu mi znowu dokucza , siema co tam macie w lodówce, taki dostępny dla wszystkich praktykowany na wielu stronkach widoczny i na głównej i na podstronach, ludzie powiedzieli by sobie dzień dobry i wpisy a raczej dyskusja szły by na bieżąco widać było by ze coś się dzieje i można było by wyświetlać liczbę użytkowników.
druga sprawa bo w sumie mnie to jakoś najmniej rajcuje, bo ja tu włażę dla zabicia czasu i rozrywki a nie dla punktów, wiec z ciekawości jak jest prowadzony ranking? jak są naliczane punkty, a trzecie pytanie , bo nie doszedłem do tego na jakiej zasadzie filmy z poczekalni dostają się na główną? bo nieraz to jak widzę nie same oceny o tym decydują?
+: Blueboy
O i jeszcze jedno o czym zapomniałem, czy możecie coś zrobić aby na głównej po wpisie widoczne były określone watki ,dowcip fota itp , a nie tak jak teraz napisałem na blogu odnosząc się do działania i ten wpis jest na głównej zamiast dowcipu, przynajmniej ja tak uważam że na główna nie jest od wszystkiego co się wpisuje na blogu
@Mikus298: Punkty obecnie są naliczane za dodawanie materiałów, ocenianie, komentowanie, dodatkowe za materiał którym trafi na główną stronę, ale to będzie zmienione, trwają już prace nad tym. Dojdą m.in. punkty ujemne dla użytkowników nieaktywnych przez jakiś czas na stronie, tak aby ranking jak najbardziej odzwierciedlał i wyróżniał aktywnych użytkowników 
Co do miniblogu, to poprawi się koniecznie powiadomienia, podzieli się je może na 2 części, doda się licznik nowych postów w górnej belce i jeszcze parę innych pomysłów się wcieli. Zrobi się też opis jak to działa bo wielu pewnie nie rozumie tego systemu tagowania
@Blueboy: No z tymi punktami ujemnymi to nie jestem za , a dlatego że nie każdy ma zawsze czas i sobie minusy nałapie za niebycie bo był w szpitalu, wiec nie wiem jakoś tego nie widzę,ale same punkty ujemne np. za debilne wpisy spamowanie ubliżanie za wpisy obraźliwe to owszem jestem za.
@Mikus298: punkty ujemne będą tylko dla tych, którzy np przez tydzień ani razu nie odwiedza milanosa,, ale to jeszcze jest do przemyślenia
@Blueboy: Ja ludziska będą mieli jak ze sobą pogadać i popyskować to wejdą codziennie bo tu by się zrobił takie koło gospodyń i ludziska lubią gadać więc ku tej stronie jasnej mocy bym się skłaniał a jak będą znajomości to i zaglądać będą częściej
A ja ci mówię niewielkie okienko po prawej na dole i komunikator i niech sobie gadają i wymieniają przepisy i opowieści o komarach
+: Blueboy
@Mikus298: po pierwsze to nie dostałam żadnego powiadomienia że coś napisałeś, musisz sprawdzać czy otagowało mnie, a po drugie o nie moja wina że tak zaj@%iście gotuję
poza tym noo co, głodna byłam... ale to już ostatni raz w życiu, przysięgam, od tej pory o 24 lodówka na kłódkę, aaaa garów nie zapomnieć pochować
@horteksic: Część filmów już widziałem stąd szybsza ocena, inna sprawa że często są duble więc da się bardzo szybko ocenić filmy.
-: Tomasz396
@horteksic: @lukwin99: jak mój znajomy nabijał sobie ranking to wchodził na łapu-capu i dawał na "tak" od góry do dołu ale odczekiwał jakieś 4 minuty żeby go nie zbanowali.
Ale to był on, i wcale nie twierdzę że Ty sobie cokolwiek nabijasz
-: Tomasz396
@Blueboy: To jest nowe Konto Bokser666 http://www.milanos.pl/profil-Bokser66.html grozi i minusuje komnetarze jak dawniej.
@Hortex:
E-mail Administracji !!!!
Re: Konto Pomoc
Witam
Użytkownicy zbanowani permanentnie maja pełne prawo założyć nowe
konto.
Pozdrawiam
@Bokser66: Mogą ale muszą zachowywać się inaczej a nie walić minusy na komentarze z Mulitiszczeniąt.
@Hortex: Nie martw się, teraz będziemy się temu bardziej przyglądać
@Blueboy: No nareszcie Administracja wzięła się do roboty,mam nadzieje że portal wróci do czasów świetlistości,ale to nie był wcale niebieski styl a lata 2009-2010.Po za tym co było w pamiętnym filmie Kowala,to nie zgadzałem się w jednym,nie uważałem was nigdy za dzieci.Jeszcze parę spraw i portal stanie na nogi Między innymi:
-Likwidacja rankingu(nabijanie przez zmienię IP np:Zeko1,walka o ranking);
-Naprawienie błędu z wylogowaniem(patrz nawias powyżej);
-Dodanie kategorii żeby użytkownicy mogli dawać zdjęcia;
-Danie bana permanentnego na kilka osób typu Wełniok i jego koledzy(możliwe że mulitikonta),Kaiko(oprócz tego że celowo robi z siebie idiotę,dodał bardzo głupi film"czas nakarmić zwierzęta"),Cinelus(błędy robione celowo i komentarze zboczone),wyrwa(promowanie swoim filmów poprzez Facebook i kolegów,przez co bardzo słabe filmy nabijają
niezarejestrowani),lambo1 (cały czas daje ten sam film
http://www.milanos.pl/profil-lambo1.html)
Ale to tylko sugestie.
@Hortex:
Dodalbym jeszcze Hortex poniewaz czesto sie udziela w komentarzach i ma same ujemne noty. Czym oczywistym jest, ze denerwuje milanowiczow. Ostatnio w dobrym humorze i z usmiechem na twarzy usiadlem sobie przed laptopem. Wszedlem na Milanos i sobie ogladalem filmiki az ze smiechu sie poplakalem. Przeczytalem jeden komentarz tego Pana i wyrzucilem laptopa przez okno. Kto teraz mi odda za laptopa? Jak bedzie ten koles pisac dalej komentarze to stara wyrzuce przez okno i pojde siedziec. Nie chce siedziec wiec prosze nalozyc bana na klawiature Panu Hortex...
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@Deykun: @Darosoldier: coś ostatnio dużo tu zielonek na milanosie
#milanos
+: Blueboy, Tomasz396
ZranioneTruskawki
ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: wykop się kończy
T...6ponad 10 lat temu
@ZranioneTruskawki: @Jonny-Bravo: Powiecie mi coś więcej jak to działa? Nigdy się nie zagłębiałem w to, mimo iż pamiętam milanosa w kolorze niebieskim
franekfm
ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: @Deykun: @Darosoldier: widzę, że się milanos w wykop przekształca
-: shanella, Deykun, Tomasz396
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@franekfm: jak milanos istniał to wykopu jeszcze w planach nie było
+: Tomasz396, shanella
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@Tomasz396: kolory nicku? zieloni to nowi (mała aktywność), niebiescy średnia aktywność, granatowi - największa aktywność. Tu jest ranking http://milanos.pl/ranking
+: Blueboy, Tomasz396
T...6ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: Dzięki! Zastanawiałem się już od jakiegoś czasu co jest co
Deykun
ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo:
Może i prawda, że milanos jest starszy, ale sposób w jaki zerżnięte jest praktycznie wszystko z Wykopu i to jak strasznie strona wygląda (kolorystyka i czcionki) nie pomaga..
Naprawdę ktoś powinien napisać css do tej strony jeszcze raz na trzeźwo.
+: Darosoldier -: Jonny-Bravo, Tomasz396
Jonny-Bravo
ponad 10 lat temu
@Deykun: wyślij swoje CV do admina
+: Blueboy, Tomasz396
Deykun
ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo:
Ale ja tego nie napisałem żeby być złośliwym, technicznie strona jest nawet funkcjonalna, ale nad wyglądem niestety ktoś nie usiadł żeby był przyjemny dla oka.
-: Tomasz396
franekfm
ponad 10 lat temu
@Jonny-Bravo: wiem, milanos to przeglądałem przez długie lata, później przeszedłem na wykop bo tam lepsza funkcjonalność. Widzę, że ostatnio były duże zmiany na Milanosie. Może wrócę.
heniiutek666
ponad 4 lat temu
@Deykun:
Wróciłeś po 6 latach ?