|
|
@fanzonun : Majster, coś z powiadamianiem się popsuło. Np. Kefir do mnie na blogu napisze liścik a dzwoneczek ani drgnie ?? Ktoś kiedyś się pytał o ranking... Też chyba od pół roku się zablokował - przecież Drzony powinien już pierwszy być...
@heniiutek666: ja nie wiem czemu nie zmodernizuje wyglądu lekko i nie dopracuje lekko kodów. Taki digg z milanoblogiem i ładną ascetyczną grafiką na białe tło i pare kolorowych linii i ikon to by było złoto. Nie ma czasu to niech to opędzluje komuś komu się chce.
+: heniiutek666
@FoxMurder: @heniiutek666: Admini, dajcie nam dostepy do panelu i serwera to poprawimy troche ten przybytek fanunzona : )
+: heniiutek666
@fanzonun: Ranking użytkowników to uaktualnia się raz na jaki czas ?
@fanzonun: Może inaczej sformułuje pytanie : raz na jaki czas ranking użytkowników się uaktualnia ?
@horteksic: Raz kilka tygodni z tego co pamiętam. Chyba, ze się ręcznie uruchomi skrypt, tak tez zrobiłem z 10 minut temu
+: horteksic
@fanzonun: Ranking użytkowników to uaktualnia się raz na jaki czas ?
@fanzonun: Może inaczej sformułuje pytanie : raz na jaki czas ranking użytkowników się uaktualnia ?
@horteksic: Raz kilka tygodni z tego co pamiętam. Chyba, ze się ręcznie uruchomi skrypt, tak tez zrobiłem z 10 minut temu
+: horteksic
Moje pierwsze wpisy w #codziennysnaut zaczynają znikać, wyżej w rankingu nie zajdziemy.
66 snaut, a ranking po prawej pokazuje 64.
+: Lasha, casadin, snaut, lg1500, CoJaRobje, mfek00 więcej (1)
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: licznik się przekręci
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
horteksic
ponad 7 lat temu
@Jonny-Bravo: Johnny, ale ty wiesz o tym, ze na pierwszym miejscu i tak nie będziesz bo ranking się zawiesil ???
Lasha
ponad 7 lat temu
@horteksic: nie zawiesił tylko nigdy nie działał, fazronen go musi aktualizować ręcznie ale nie zdał z informatyki i ma zakaz wstępu do sali