|
|
@musti: jesteś??? jako że, tylko witaj mistrzu
jako ze Ty wiesz wszystko o cudach niewidach i jesteś moim guru wiedzy, więc ja mam pytanie o beton
po co, to i do czego się takie coś stosuje???
http://www.milanos.pl/vid-133710-Filmik-o-tym-jak-beton-wode-pochlanial.html
+: Tomasz396
@shanella: Cześć. Długo się nie logowałem więc przepraszam że dopiero dziś odpowiadam. Prawdę mówiąc nie wiem jaki to beton. Wg mnie to jakiś bardzo porowaty beton.. Można takie wytwarzać.. Jest jak pumex a właściewie jak gabka z porami otwartymi. Taki beton jest lekki i przenosi z pewnością duże obciążenia. bardzo możliwe że tutaj wcale nie "podlewali" świeżego betonu bo robili by to po całej powierzchni a nie w jednym miejscu.. Zwykły "młody" beton nie ma tak dużej chłonności wody. Po co taki beton tam akurat to nie wiem ale fajnie to wyglądało jak pije wodę w każdej ilości
pozdrawiam
@kodak666: http://www.milanos.pl/vid-131825-Nie-to-nie-rzeka-strumien-ani-kanal-Tak.html
siemka ty wrzucales muze ?
@kodak666: @maycell: @shanella: @banshee: @kruszon: @reziopek: @Wheetos1272: @Andrew126: Nowy milanos trochę się przeciąga, ale dzielnie pracujemy. Zmian jeszcze dość trochę zostało ale mamy nadzieję że szybko się z tym uporamy
2 screeny, aczkolwiek będzie się to jeszcze troszkę różnić:
http://i.imgur.com/XG9nA5L.png
http://i.imgur.com/5QfIIZe.png
@Blueboy: nie mogę się przyzwyczaić
obecny jest mniej naćkany - ale tak jak mówię, za bardzo się do naszego przyzwyczaiłam
uważam, że na pewno będzie dobrze i pozytywnie. A będzie można pisać do kogoś wiadomości/dodawać do obserwowanych czy znajomych etc?
@Blueboy: Nie wierze wejdz w ten film o zobacz na nie kto głosował masakra co ten bokser robi #komentarze" href="http://www.milanos.pl/vid-129979-Portret-Putina-na-masce-rozwiazuje.html#komentarze" target="_blank" rel="nofollow" class="breakhref">http://www.milanos.pl/vid-129979-Portret-Putina-na-masce-rozwiazuje.html#komentarze
@kodak666: Zbanowane. W nowej wersji milanosa zrobimy małe zmiany z ilością głosowania na filmy i minusowania komentarzy. Uruchomimy też skrypt który automatycznie usunie głosy na komentarze i filmy od zbanowanych osób
@fanzonun: Użytkownik Zminusował Wszystkie filmy jakie dzisiaj dodałem celowo bez oglądania !!
Proszę wejśc w filmy jakie dzisiaj dodałem i zobaczyc że jeden użytkownik je Zminusował
(następnie zminusował kilkanaście innych filmów żeby zakryc z pierwszej swojej strony głosy na NIE !!
http://www.milanos.pl/profil-kodak666.html
@fanzonun: wejdz w moje filmy jakie dzisiaj dodałem i zobaczysz wszystkie zminusowane przez jednego użytkownika !!
@Bokser66: Wejdź w swoje filmy jakie kiedykolwiek dodałeś i zobaczysz wszystkie zplusowane przez niezalogowanego użytkownika w odstępie nie dłuzszym niż 20 sek po dodaniu !!!
"Pszypadeg? Nie sondzem." Liżesz własne jajka to nie dziw się, że gniją.
@Blueboy: @fanzonun:
Użytkownik posiada kilka kont z których minusuje Komentarze
Oraz minusuje wszystkie moje filmy
Proszę sprawdzić Multikonta tego użytkownika !
http://www.milanos.pl/profil-kodak666-nanie.html
@Bokser66: osoba która z wielu kont minusowała komentarze została już zbanowana na wszystkie swoje konta.
@Blueboy: @fanzonun:
Użytkownik posiada kilka kont z których minusuje Komentarze
Oraz minusuje wszystkie moje filmy
Proszę sprawdzić Multikonta tego użytkownika !
http://www.milanos.pl/profil-kodak666-nanie.html
@fanzonun: @Blueboy: @fanzonun:
Użytkownik posiada kilka kont z których minusuje Komentarze
Oraz minusuje wszystkie moje filmy
Proszę sprawdzić Multikonta tego użytkownika !
http://www.milanos.pl/profil-kodak666-nanie.html
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
jwottosautos
ponad 11 lat temu
@Blueboy: Chciałbym podziękować za wypromowanie Mojego Materiału [Bardziej to Laser Unicorns niż mój] - Chodzi o Kung Fury - Pierwszy wrzuta na milanos - i od razu tzw. Główna
heniiutek666
ponad 11 lat temu
@jwottosautos: hip hip - HURA
hip hip - HURA
hip hip - HURA HURA HURA
-: Tomasz396