|
|
@ZranioneTruskawki: o ludzie dlaczego Ty nie śpisz? piszę bo mam taki problemik z milanosem techniczny, a mianowicie chodzi o to że, ja nie odpalam poklei filmików tylko naotwieram je jak szurnięta w nowych kartach (bo tak lubię -ten typ tak ma) i powiedzmy ze naotwieram ich z 10 minimum, to mi milanos buntuje się w ocenianiu danego filmu, krzycząc "widziałeś" wiec muszę każdą z nastu stron osobno odświeżyć, żeby móc umocnić lub wywalić, mam jeszcze jedną bolączkę ale to powiedzmy detal bo tu chodzi o koszmar perfekcjonisty, lub jak zwał tak zwał neurozę
psycho temat
+: Tomasz396
@shanella: Zapisane, niedługo będzie poprawione
@horteksic: Jak naprawimy wszystkie bugi to dodam poradnik na stronę
@horteksic: Teoretycznie, ale nadal mnie się nie podoba. Nie lubię, gdy ktoś zmienia wszystko radykalnie
@Hajdzik: W takim razie dajcie mi bana dożywotniego na dwa konta, które są moje
http://milanos.pl/profil-Hortex-ulubione-2.html
http://milanos.pl/profil-Slit.html
Jeśli inne jest IP na "Slit" to tylko dlatego, że zrobiłem je po za domem. Ale w domu też tego konta używałem, zawsze mogę tam wejść i nabić swoje filmy z tego konta.
@fanzonun: W takim razie dajcie mi bana dożywotniego na dwa konta, które są moje
http://milanos.pl/profil-Hortex-ulubione-2.html
http://milanos.pl/profil-Slit.html
Jeśli inne jest IP na "Slit" to tylko dlatego, że zrobiłem je po za domem. Ale w domu też tego konta używałem, zawsze mogę tam wejść i nabić swoje filmy z tego konta.
@Blueboy: W takim razie dajcie mi bana dożywotniego na dwa konta, które są moje
http://milanos.pl/profil-Hortex-ulubione-2.html
http://milanos.pl/profil-Slit.html
Jeśli inne jest IP na "Slit" to tylko dlatego, że zrobiłem je po za domem. Ale w domu też tego konta używałem, zawsze mogę tam wejść i nabić swoje filmy z tego konta.
@ZupaZTrupa: #nowymilanos: http://zapodaj.net/d742c1f610c7e.png.html Ogólnie mając szeroki monitor zawsze korzystam z jego połowy do rozrywki i połowy do pracy. Jak moja połowa do rozrywki będzie wyglądała tak jak na zdjęciu to wysiadam. Stary milanos miał ok.
@Hajdzik: Dajcie mia 2 bany permanentne to są moje konta.
http://www.milanos.pl/profil-Slit.html
http://www.milanos.pl/profil-Hortex.html
Nie chce być na Milanosie dłużej, jeśli inne jest IP, to tylko dlatego że nie zrobiłem tego konta w domu.
Po za tym regulamin wyraźnie mówi,że można mieć tylko jedno konto, a ja je miałem z chyba 10.
Dajcie mia 2 bany permanentne to są moje konta.
http://www.milanos.pl/profil-Slit.html
http://www.milanos.pl/profil-Hortex.html
Nie chce być na Milanosie dłużej, jeśli inne jest IP, to tylko dlatego że nie zrobiłem tego konta w domu.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Tomasz155
ponad 11 lat temu
Miałem milanos za fajnych wesołków, a tu widzę umiłowanie do perfidii... Gdybyście tak zrobili z moim imieniem i nazwiskiem, nie szczędziłbym środków, by współwinnych takiego paszkwila o mnie chirurgicznie wyłuskano z masy ludzkiej i dyskretnie obdarowano przeniesieniem w nieodwracalny stan agonalny.