|
|
@Mariusz943:c chlopie, co ty wypisujesz.rnRenault jechal na czerwonym, mieszkam w gdansku cale zycie, nakaz w prawo jest po to zeby jakis baran nie skrecil na tych swiatlachw lewo - pod prad.rnMiedzy pasami masz linie przerywana i mozna ustawic sie ja jakim pasie chcesz. Wiesniaki z renault zjezdzajac z mostu wjechali na czerwonym.rnPrzestan pisac te bzdury bo krew zalewa
@heniiutek666: To jakiś rodzaj monologu Eniu?
+: heniiutek666
@heniiutek666: To jakiś rodzaj monologu Eniu?
+: heniiutek666
5
wiem, że wielu z was mnie nienawidzi itd ale jestem takim beznadziejnym czlowiekiem, takim gównem, takim nikim, nawet nie da się znaleźć odpowiedniego epitetu na moją osobę. jestem nikim, zwykłym śmieciem, który nie ma zupełnie nikogo i jedyne miejsce, gdzie może wylać swój żal i ból dupska jest jakieś cichociemne miejsce w internecie. wiem, jestem żałosna. żałosną miękką pipą. nie chce mi się żyć, błagam o to by wreszcie zdechnąć, tylko o to proszę już codziennie, zdechnąć
+: casadin
#hlejemmorde:
Jak to jest z wami pisowcami? Pis was dyma a wam się to podoba i krzyczycie jeszcze,jeszcze. kurfa nie ogarniam tej kuwety
+: Piotr1265
@lisekpro: @Mikus298:
W tym przypadku wybieram mniejsze zło. Nie chciałbym aby Prezydent Polski udzielał ślubu osobom homoseksualnym.
+: zdzisiu
"Odblokowywanie odpływu z wodą deszczową " - jeszcze jest na głównej. Polecam obejrzeć cały i głosować na tak.
+: lisekpro, VAPORWAVE2
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
Akustyk123
ponad 6 lat temu
@Mariusz943
Mariusz943: Panie co pan tu wypisujesz za głupoty? Nie pamiętasz, że jest coś takiego jak hierarchia znaków drogowych? Ustawa podaje nam kolejność hierarchii ważności znaków i sygnałów na drodze (art. 5, ust. 2,3):
1. Policjant kierujący ruchem
2. Sygnalizacja Świetlna
3. Znaki pionowe
4. Przepisy ruchu drogowego.
A w związku z tym, znak za sygnalizatorem nadający światło zielone jest wg, hierarchii nie ważny, a stoi tam bo np. Po 23 sygnalizator może nadawać przerywany sygnał pomarańczowy (działają wówczas znaki ruchu drogowego), może się zdarzyć awaria sygnalizatora, przerwa w dostawie prądu, bądź inne losowe wydarzenie, które spowoduje że sygnalizacja nie będzie działać poprawnie i wtedy i tylko wtedy stosujemy się do znaków drogowych. Mam nadzieję, że wyjaśniłem Panu to dość zrozumiale, i nie będziesz musiał już zatrzymywać się na znaku stop jeśli masz zielone światło.
Pozdrawiam.