Wielu z was pewnie kojarzy takie autobusy z amerykańskich filmów. Ta para zakupiła ten autobus za tysiąc dolarów, a kolejne 10 tysięcy poświeciła na przetransfo ...
Dobrze zachowane skamieliny potwierdziły, że pierzaste dinozaury były bardziej częste niż sądzono. Oto dinozaur nazwany Zhenyuanlong suni, co oznacza po prostu ...
Chiński rolnik nie chciał długo dogadać się z chińskimi władzami co do rekompensaty za dom. W końcu udało się dojść do porozumienia i dom został zburzony. ...
maycell
ponad 10 lat temu
Jakie polecicie aby kupić auto dostawcze z rocznika 2000-2005, takie co było by tanie w eksploatacji?
#motoryzacja #auta #transport
+: fanzonun -: Redial
r...3ponad 10 lat temu
@maycell: Lepiej dołóż sto tysięcy i kup coś porządnego
-: shanella, Tomasz396, slipdog123, Mikus298
s...gponad 10 lat temu
@maycell: Fiat Ducato
+: maycell, emantes, shanella -: Mikus298
maycell
ponad 10 lat temu
@redoxdajmibuziakamp3: Nowego to ja wolę nie kupować gdyż ma służyć do przewozu krzewów, nowego niepotrzebnie zasyfię.
+: Tomasz396, shanella -: Redial
maycell
ponad 10 lat temu
@solberg: Tak myślałem lecz bardziej chodzi mi po głowie volkswagen transporter.
+: emantes, Tomasz396, Mikus298 -: Redial
s...gponad 10 lat temu
@maycell: To w tym przypadku tanio w eksploatacji nie będzie
+: Tomasz396, maycell -: emantes, Mikus298
emantes
ponad 10 lat temu
@maycell: myślę że T4 to dobry wybór. Jeszcze tylko dobór silnika, jeśli nie będzie dźwigał( a krzewy chyba nie ciężkie) to 1.9 powinien wystarczyć
+: maycell, Mikus298
r...3ponad 10 lat temu
@maycell: W takim razie poletzam taką dostawczą brykę, która się zowie FSO Polonez Truck.
+: Redial -: Tomasz396, slipdog123, maycell, Mikus298