@heniiutek666 odpowiedział na post @
@heniiutek666 odpowiedział na post @
@heniiutek666 odpowiedział na post @
@heniiutek666 odpowiedział na post @
@heniiutek666 odpowiedział na post @
@heniiutek666 umocnił ten film
45
,
przez @Jonny-Bravo
0 komentarze
Jak wyprzedzić samochód za pomocą szczoteczki do zębów
Sprytne, ale chyba nie do końca legalne.
@heniiutek666 umocnił ten film
35
,
przez @Jonny-Bravo
0 komentarze
Trener Henry trzyma dyscyplinę
Dyscyplina najważniejsza. Zarówno na boisku, jak również (a może zwłaszcza), poza nim. Szczególnie w przypadku 17-letniego podopiecznego. Cecha trenera pozwalaj ...
@heniiutek666 umocnił ten film
33
@heniiutek666 umocnił ten film
21
,
przez @Jonny-Bravo
0 komentarze
Kabina lokomotywy E6ACTd Dragon
Pan Grzegorz pokazuje co do czego służy.
@heniiutek666 umocnił ten film
19
,
przez @Jonny-Bravo
4 komentarze
Niespodzianka na premierze Aquamana
Jason Momoa wraz z kolegami z planu wykonują hakę na premierze najnowszego filmu.
@heniiutek666 umocnił ten film
22
,
przez @Jonny-Bravo
1 komentarze
Pongfinity i ich najlepsze tenisowe sztuczki z tego roku
I takie podsumowania od zapaleńców aż chce się oglądać! Zobaczycie m.in. granie na dwa stoły i odbijanie w rękawicach bokserskich.
@heniiutek666 wyrzucił ten film
23
,
przez @Jonny-Bravo
1 komentarze
Przełomowa chwila dla ludzkości! Bezbłędny start rakiety Falcon Heavy
Elon Musk już jest legendą. Zaraża pasją eksploracji kosmosu, a nasze dzieci będą się o nim uczyć się w szkole. Miejmy nadzieję, że dożyjemy dnia gdy człowiek p ...
przenosisz się w jakieś konkretne miejsce?
Strona główna


kvlr
ponad 7 lat temu
Macie wlasne auta? Jakie? H#%daj.
+: Lasha
Lasha
ponad 7 lat temu
@kvlr: mam dżaguara E-type w skali 1:24 i trabanta w skali 1:34 i jeszcze londyński autobus gdzieś mam
+: lisekpro
lisekpro
ponad 7 lat temu
@kvlr: w209. To bardziej taty niż mój, bo ja jeszcze nie pracuje, ale ja nim jeżdżę i go pucuję.
+: Lasha, kvlr
kvlr
ponad 7 lat temu
@lisekpro: fajny, jaki rocznik?
+: Lasha
heniiutek666
ponad 7 lat temu
@lisekpro: @kvlr:
Peugeot Citystar 125
+: Lasha, lisekpro
lisekpro
ponad 7 lat temu
@kvlr: 2008 diesel 2.2
a w zimę tez nim jeździsz? Nie jest za ślisko?
@heniiutek666 w godzinach szczytu to musi być bajka
+: Lasha
heniiutek666
ponad 7 lat temu
@lisekpro: @kvlr: Proszę ja Ciebie mieszkam we Francji gdzie śnieg widzę średnio dwa dni w roku, tak więc zapierdalam 12 miesięcy. Dobry ubiór i deszcz mi nie straszny. Uwielbiam korki i śmiganie między samochodami.
Żona jeździ Kaśką Nissanem...
+: Lasha, kvlr
lisekpro
ponad 7 lat temu
@heniiutek666: @kvlr: a No widzisz. Człowiek codziennie dowiaduje się nowych rzeczy na milanosie
+: Lasha, heniiutek666, kvlr
FoxMurder
ponad 7 lat temu
A ja nie umie się zmusić do zrobienia lejc.
+: Lasha
UfoLudek-z-kosmosu
ponad 7 lat temu
@kvlr: Reno Twingo.