|
heniiutek666
|
@heniiutek666: To prawda. Czekamy na polskie podium
+: Lasha, heniiutek666
Bednarz ty ch#%u. Czego mnie minusujesz ? Moje ego przez to cierpi i k$^@a odrzucenie przez innych źle wpływa na moją samoocenę. Fak.
+: bednarz2000
@heniiutek666: ogarnij się i obejrzyj film kowala o bokserze to się dowiesz
+: Lasha, heniiutek666
@VAPORWAVE2:
Wyobrażasz sobie co by było gdyby Drzony strzelił focha i stąd spie#^_#li_ł ??
Jaki tu spokój, la la la la
Nic się nie dzieje la la la la
Wszyscy się nudzą.....
+: FoxMurder
Qrwa, po#^@ało ich już całkowicie. Dzisiaj to ch#%- puścili skoki o 8 rano- wiadomo, w Japonii była wtedy 16.00.
Ale w pizdu żeby Żółtki jutro robili zawody o 10 rano swojego czasu ?? Kto w Europie będzie o 2.00 w nocy siedział przed telewizorem ?? Po#^@y pie#^#lone. Tak k$^@a, bo pół Azji i Australia bedą oglądać skoki narciarskie...
Nie mogli j@%ańce poczekać aż Europa się wyśpi ??
@UfoLudek-z-kosmosu Już mi lepiej.
Wziąłem oddech i łyk łychy...
Ale co sobie przypomnę o skokach to.... po#^@ańcy pie^$#leni, egoiści żółci... fak.
Wdech, wydech, wdech, wydech, jeszcze trochę łychy...
@fanzonun:
Jak się tu banuje niegrzecznych ? Chciałem Fikaczu zbanować a w instrukcji obsługi nie mogę znaleźć.
To dopiero pierwszy mój dzień i wszystkiego jeszcze nie ogarniam.
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
kvlr
ponad 7 lat temu
Jak Wam dziś robota idzie?
heniiutek666
ponad 7 lat temu
@kvlr:
Dokończyłem płytki w kiblu, zaakrylowałem i poszpachlowałem listwy przypodłogowe i przygotowałem stelaż do kartongipsu na jutro.