@heniiutek666 umocnił ten film
18
,
przez @Jonny-Bravo
0 komentarze
3 lata życia mojego 25l akwarium
W dzisiejszym filmie chciałbym wam zaprezentować moje najładniejsze 25l akwarium, które funkcjonuje już ponad 3 lata. Akwarium pierwotnie założone jako low tech ...
Strona główna


heniiutek666
ponad 7 lat temu
" nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem..."
Pracując na budowach dźwigiwy po skończonej dniówce wchodzi na górę i odblokowuje ramię wędki żeby mogło poruszać się z kierunkiem wiatru i stawiać mniejszy opór. Może tutaj ramię było zablokowane i to było współprzyczyną upadku...