498

Świeczka
, przez @miejscowy 17 komentarze

Świeczka "u Szwagra"

Antek z poważnym problemem zwraca się do Szwagra, który zaczyna uczyć go, robić dzieci. Co z tego wyniknie...?
295

Walka do samego końca
, przez @Bokser666 43 komentarze

Katalońskiej szkoły aktorskiej to on nie skończył. Tak powinna zawsze wyglądać rywalizacja sportowa.
57

Stary garnek i Rosja
, przez @utubowicz 13 komentarze

Czy rozrywka bez komputera, tv, konsoli jest możliwa? W Rosji tak. Tam wszystko jest możliwe, ale na swój sposób.
140

Reakcja Mourinho
, przez @wellback 10 komentarze

Sędzia w niedawnym meczu Manchester City z Realem Madryt nie doliczył ani minuty w pierwszej połowie, natomiast w drugiej doliczył aż 5 minut. Reakcja Mou wyglą ...
251

Piłkarz z pola obronił karnego w 90 minucie
, przez @fauler 5 komentarze

Po czerwonej kartce dla bramkarza, obrońca węgierskiego Honvedu Budapeszt musiał obronić karnego, żeby jego drużyna wygrała. I ta sztuka mu się udała.
88

Woodstock w Ogniu
, przez @monikatoranska 15 komentarze

Film ukazujący pozytywną atmosferę panującą na Przystanku Woodstock. Film stoi poniekąd w opozycji do tego "bez cenzury", bo nie pokazuje pryszczatych ...
229

Roberto Carlos by się nie powstydził tego strzału.
, przez @Szafran12 29 komentarze

Noteć Rosko - Radwan Lubasz 1-1 bramka Sz.Szweda. Ciekawe tylko skąd nagrywający wiedział, że padnie bramka.
226

Kompilacja najlepszych filmów FVA
, przez @kubakrauze 16 komentarze

Specjalna kompilacja filmów FunnyVideosArchive, z okazji osiągnięcia 100 tysięcy subskrypcji. To nie jest kompilacja faili.
212

Kompilacja
, przez @VitoCorleone 13 komentarze

Kompilacja "zwycięzców" - kwiecień 2011

Kompilacja autorstwa Twisternederlanda. Tym razem jest to składanka filmików zwycięzców i szczęściarzy. Oczywiście nie zabrakło polskich akcentów.
351

Profesjonalny sędzia
, przez @hotkejt 14 komentarze

Jest przygotowany na każdą sytuację. U niego każda walka kończy się sprawiedliwym rozstrzygnięciem.