|
|
Co wejdę na pewien portal na literę „w” ze śmiesznymi obrazkami, to dostaję bana. Ja już nie wiem, jak się z tymi ludźmi tam zadawać.
+: patrzenakolbe, FoxMurder, widowmaker, Lasha, VAPORWAVE2 -: bednarz2000 więcej (1)
@Maglev: poka pindola maglew gnoju
+: widowmaker, Maglev, Lasha, VAPORWAVE2
Podgląd | Rozmiar pliku: 10 KB
+: widowmaker, Maglev
@patrzenakolbe: Tylko umyję w umywalce.
+: patrzenakolbe, FoxMurder, Lasha
Obca planeta daleko w kosmosie w odległej galaktyce, odpowiednik 14 wieku na ziemi.
Znają angielski.
#orville
+: Blueboy, fanzonun, widowmaker
Holokaust - śmieszne momenty
+: widowmaker, HardBoy, VAPORWAVE2
@amp: Chore i jednoczesnie mocne
@HardBoy: żarty żartami a słyszałem kiedyś że eskimosi czy inni tego typu kupują je aby nie musieć wystawiać na dwór bo za mocno zamarza i nie da się tego szybko użyć.
+: widowmaker, HardBoy
@FoxMurder: To nie zarty. Postanowilismy z gronem znajomych wyjechac na Syberie, bo ile mozna sie topic w cieplych krajach. Wbilismy na chate i byla tak wyziebiona, ze pierwsze co odpalilismy lodowke zeby chociaz troche ogrzala pokoj
+: FoxMurder
Podgląd | Rozmiar pliku: 61 KB
+: fanzonun, widowmaker, Blueboy
@Jonny-Bravo: Czyli Leopard 2 A4
+: fanzonun, FoxMurder, GROM1PL, widowmaker
z tym piątym plusującym to jak z moim starym
+: bednarz2000, osevhsa -: patrzenakolbe
Idę sobie dziś przez rynek, i wiedzę że jak będę ciągle szedł prosto to będę miał kolizje z jakąś loszką, no to się trochę zatrzymuje i idę w lewo bardziej, bo ona w prawo idzie. No i wychodzi tak że się zatrzymała i ja też i na mnie patrzy, no ja patrzę na nią i WTF, ale widzę że ma w ręce ulotki, to wyciągam rękę i czekam aż mi da ulotkę, a ta ciągle stoi i się patrzy, no nie wiem, jakieś płatne te ulotki czy coś XD Aż w końcu się budzi daje mi ulotkę, i patrząc na mnie mówi mi że z tą ulotką mam 20% taniej w jakiś tam soda coś, a ja jej mówię ok i idę dalej. Dziwnie tak trochę.
+: FoxMurder, widowmaker -: patrzenakolbe
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
Forma na 2 burty naraz. #skalah0
+: Maglev, widowmaker, patrzenakolbe