|
|
Hary pioter to plagiat batmana.
Obaj mają mentora, są bogaci, zabili im rodziców, mają bliską znajomą, bliskiego przyjaciela i wielu przeciwników i arcywroga. Mają dziwny pojazd, i muszą przezwyciężyć swój strach. To przeróbka bo ta turbodebilka z GB nic nie umiała więc przemalowała ten sam szkic. A HP powstał później.
+: kvlr
@FoxMurder: dlatego j@%ac DC, plagiatorów j@%anych
-: Miki319
@FoxMurder: no nie wydaje mi się..zobacz sobie kiedy byl batman poczatek.. 2005
@FoxMurder: @lasha ufam tobie
h#%e czemu nie używacie mialonsowych mord minutę skrolowałem wasze wypociny i żadej nie było żeby skopiować
+: bednarz2000 -: Lasha
@horteksic: BO moge bo jestem rambo, bambo
@kruszon: widzę, że jesteś nowy na portalu. Usuń konto albo obejrzyj film Kowala o Bokserze.
+: bednarz2000
@kruszon: bo Ja nie skończyłem studiów i nie mam indeksu. A w ogole nie lubię Jagi. If ju noł łot aj mind.
@horteksic: Ja też nie ukończyłem studiów a na meczu Jagi nigdy nie byłem.
gogle czy jak wypie#^#lilem 4 szklany whisky miedzy 17:25 a 17:28 to moge jeszcze j@%nac butelke wina i browarka zeby wyczezwiec do rana biorac pod uwage ze jak wlaczy sie ssanie to nie recze za siebie i moge skonczyc w okolicznym barze do nieokreslonych godzin nocnych szukaj
to uczucie kiedy masz ochote sie nakurwic jak ksieciunio ale masz do roboty na 6 i jak cos wydmuchacsz to cir wypie#^_#l_ą
ale moze i tak byloby lepiej
+: VAPORWAVE2
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
horteksic
ponad 8 lat temu
5475 ÷ 365 ???
FoxMurder
ponad 8 lat temu
@horteksic:
https://media.giphy.com/media/WOIC1JWxAd9cY/giphy.gif
...15