Śmieszne Filmy, Filmiki, Gry Online -milanos.pl
  • Poczekalnia1
  • Kanały
  • Hity
  • Miniblog
  • Szukaj
  • Zaloguj
    • Wyglad: Jasny
  • #smieszne #rundown #ekstremalne #polska #pojazdy #zwierzeta #faile #wypadki #sport #rosja #parodie #polityka #psy #koty #muzyka #polskiedrogi #kobiety #policja #pilkanozna
  • #dzieci #smiesznereklamy #kabarety #ciekawostki #usa #samochod #walki #wojna #kompilacje #galerieciekawe #ukraina #taniec #talenty #nauka #youtube #motoryzacja #wypadek #kompilacja #reklama #technologia
  • #gry #historia #ukrytakamera #rozrywka #chiny #wpadkitv #samochody #panibarbara #dziewczyna #podroze #swiat #praca #gra #usuniete #ludzie #wpadki #warszawa #filmy #kierowca #telewizja
  • #rap #wpadka #alkohol #wynalazki #japonia #bekazpisu #piwo #rower #zart #mecz #niesamowite #lapucapu #mamtalent #jedzenie #niemcy #galeriesmieszne #mma #impreza #piosenka #zima #vlog
#MINIBLOG
wszystko najpopularniejsze
  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    5475 ÷ 365 ???

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @horteksic:

    https://media.giphy.com/media/WOIC1JWxAd9cY/giphy.gif
    ...15

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    1   

    Hary pioter to plagiat batmana.
    Obaj mają mentora, są bogaci, zabili im rodziców, mają bliską znajomą, bliskiego przyjaciela i wielu przeciwników i arcywroga. Mają dziwny pojazd, i muszą przezwyciężyć swój strach. To przeróbka bo ta turbodebilka z GB nic nie umiała więc przemalowała ten sam szkic. A HP powstał później.

    +: kvlr

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @FoxMurder: dlatego j@%ac DC, plagiatorów j@%anych

    -: Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @kvlr: nie to hp był później

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @FoxMurder: no nie wydaje mi się..zobacz sobie kiedy byl batman poczatek.. 2005

    +: amp, Lasha -: expainder

    Odpowiedź
    • Link

  • FoxMurder

    FoxMurder

    ponad 8 lat temu
     
    -1

    @kvlr: KOMU WIERZYSZ JA SIE PYTAM

    -: expainder

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @FoxMurder: @lasha ufam tobie

    +: FoxMurder, Lasha -: expainder

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [5]
  • VAPORWAVE2

    VAPORWAVE2

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    h#%e czemu nie używacie mialonsowych mord minutę skrolowałem wasze wypociny i żadej nie było żeby skopiować

    +: bednarz2000 -: Lasha

    Odpowiedź
    • Link

  • Lasha

    Lasha

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    niezły bałagan

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    -2   

    @lasha za to poleci ban XDDDDD

    luk at poczekalnia rajt nał XD

    -: expainder, Miki319

    Odpowiedź
    • Link

  • Lasha

    Lasha

    ponad 8 lat temu
     
    0   

    to ja lece

    Odpowiedź
    • Link

  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @Lasha: kup trzy piwa

    +: Lasha

    Odpowiedź
    • Link

  • Lasha

    Lasha

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @horteksic: dobry pomysł

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    -3   

    @kruszon idź stad..

    -: horteksic, Miki319, expainder

    Odpowiedź
    • Link

  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @kvlr: A Ty co się wpierdalasz bambo ?

    +: Miki319 -: kvlr

    Odpowiedź
    • Link

  • kvlr

    kvlr

    ponad 8 lat temu
     
    -2

    @horteksic: BO moge bo jestem rambo, bambo

    -: Miki319, expainder

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [2]
  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    1   

    @kruszon: widzę, że jesteś nowy na portalu. Usuń konto albo obejrzyj film Kowala o Bokserze.

    +: bednarz2000

    Odpowiedź
    • Link

  • kruszon

    kruszon

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @horteksic: To znowu Ty?

    Odpowiedź
    • Link

  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @kruszon: Nie. Jestem kolegą Hardboja ale ja to nie On.

    Odpowiedź
    • Link

  • kruszon

    kruszon

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @horteksic: A skąd wiesz, że Ty to nie Ty/

    Odpowiedź
    • Link

  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @kruszon: bo Ja nie skończyłem studiów i nie mam indeksu. A w ogole nie lubię Jagi. If ju noł łot aj mind.

    Odpowiedź
    • Link

  • kruszon

    kruszon

    ponad 8 lat temu
     
    0

    @horteksic: Ja też nie ukończyłem studiów a na meczu Jagi nigdy nie byłem.

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [5]
  • amp

    amp

    ponad 8 lat temu
     
    3   

    gogle czy jak wypie#^#lilem 4 szklany whisky miedzy 17:25 a 17:28 to moge jeszcze j@%nac butelke wina i browarka zeby wyczezwiec do rana biorac pod uwage ze jak wlaczy sie ssanie to nie recze za siebie i moge skonczyc w okolicznym barze do nieokreslonych godzin nocnych szukaj

    +: VAPORWAVE2, FoxMurder, bednarz2000

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 8 lat temu
     
    0

    ps jestem bykiem 61kg zywej wagi

    Odpowiedź
    • Link

  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @amp: sprawdziłem. Mozesz jeszcze j@%nąć dwie butelki wina, ale czerwonego.

    +: amp

    Odpowiedź
    • Link

  • amp

    amp

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @horteksic: i to sie podoba dla mnie

    +: horteksic

    Odpowiedź
    • Link

  • horteksic

    horteksic

    ponad 8 lat temu
     
    1

    @amp: A czekaj, czekaj. Nie przeczytałem twego drugiego komentarza. Sprawdzałem to dla zwykłego przecietniaka ( 30-40 kg). Dla 60kilogramowego bizona to przypada 3 butelki wina i trzy mocne piwa.

    +: amp

    Odpowiedź
    • Link

Cała dyskusja [4]
  • amp

    amp

    ponad 8 lat temu
     
    1   

    to uczucie kiedy masz ochote sie nakurwic jak ksieciunio ale masz do roboty na 6 i jak cos wydmuchacsz to cir wypie#^_#l_ą
    ale moze i tak byloby lepiej

    +: VAPORWAVE2

    Odpowiedź
    • Link

  • « Poprzedni
  • 1
  • ...
  • 294
  • 295
  • 296
  • 297
  • 298
  • 299
  • 300
  • ...
  • 1992
  • Następny »

NAJPOPULARNIEJSZE TAGI

#codziennaprzykrosc
41
#codziennytroll
7
#cowieczorneoddawaniekalunaryjfikaczu
3
#suchary
2
#hlejemmorde
2
#kosciol
1
#katolicy
1
#chrzescijanstwo
1
#dowcipy
1
#przemy
1
#codziennejebaniestaregokefira
1
#halo
1
#katolicyzm
1
#umniete
1
#dowcip
1
#mangowpis
1
#suchar
1
#elektronika
1
#codziennysnaut
1
#codzienneszkalowaniemoderacjiwykopu
1

Ostatnio popularne


Przydatne podstrony

  • Ranking użytkowników
  • Regulamin
  • Polityka Prywatności
  • Reklama
  • Kontakt
RSS

  •   Strona główna
  •   Poczekalnia
Nasi przyjaciele

  • Kreskówki
  • Praca domowa
  • Kiep
  • Straszna Gra
  • #zmianynamilanosie
Tu nas też znajdziesz


© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu

Logowanie

Logowanie za pomocą serwisów społecznościowych

Facebook
Google+
Twitter

Logowanie tradycyjne

Witamy!

Milanos.pl. Skorzystaj z szybkiej rejestracji.

Facebook
Google+
Twitter




Masz już konto? Zaloguj się.

Upload zdjęć

Zaloguj się aby dodawać zdjęcia!