|
|
Jaki lizus, o ja pierdziu. Niezła z ciebie włazidupa....
+: Miki319
@kvlr: nie jesteśmy rodziną kurwiu to nie mogę być pajacem szmato xD
+: kvlr, heniiutek666
@FoxMurder: za późno xD lata temu klinika zj@%ała, medycyna poszła do przodu i teraz sie powiodlo XD
lepiej ch#%em mieszać ciasto niż z kefirem wyjść na miasto xD
+: kvlr, heniiutek666
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
Kref mnie zalewa z niestabilności adc xmegi. Skacze sobie o 5 pkt średnio. Turbodebil.
Nadaje się od 1V w górę, ale dokładnie milivoltów nie zmierzę. Niby multimetry też ale stabilniejsze wyniki mają nawet guwnomierniki. Cóż będzie trzeba odżałować na jakiś ads, ale prawie żaden nie jest kilkukanałowy prawie wszystkie fajne są jednokanałowe a to mało, najmniej 4 muszę mieć. Taki interfejs podstawowy dziś ułożyłem. Brak wszystkiego kanały pokazują z grubsza losowe dane.
#elektronika #xmega #avr
+: fanzonun