|
|
dzis zmontowalem swoja krajalnice do chleba #krajalnicadochleba chociaz mialem pare dziwnych problemow po drodze jak integracja chwtaka chleba. przez trzy dni walczylem z okielznaniem tarczy tnacych. bylo z tym troche problemu no ale udalo sie. jest co prawda lekka strata w wydajnosci. moze jakies 30%? ale to nie zmienia faktu ze 2mm tarcze tna calkiem dobrze swiezy i nie tylko chlep
@kvlr: jakie miałeś problemy z tarczami i czemu w liczbie mnogie w krajalnicy tarczowej jest jedna tarcza
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
kvlr
ponad 8 lat temu
nazerty ty downie
-: horteksic