|
|
@heniiutek666: nie przypominaj bo mam depresje jak sobie pomyśle że jestem na półmetku do emeryturty
+: zdzisiu
@FoxMurder: znaczy się osiągnąłeś wiek Chrystusowy ?
p.s. A składki emerytalne odprowadzasz ? W końcu ?
@heniiutek666: nie odprowadzam aktualnie, ale przekroczyłem wiek Cytrusowy
+: heniiutek666, zdzisiu
@heniiutek666: jestem milenialsem i mnie sie w dupie popierodlilo
#wujekbenjestdumny
Na górze ojciec, na dole Kefir...
PATOLOGIA
+: bednarz2000
@horteksic: napisalem bardzo wulgarny wierszyk o tobie i twoich chorych upodobaniach. byl on na tyle brzydki ze zrezygnowalem z publikacji. pajacu
Na gurze ruze na dole sperma
Lasha to jest j@%ana oferma
-: horteksic
© Copyright 2005-2026 Milanos.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu
FoxMurder
ponad 8 lat temu
Zawsze z tyłu karku pomiędzy mam taki malutki strupek ale to nie pryszcz.